17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

17 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

15 Mart 2020 Burç YorumlarıKoç Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün her ses size yazı tahtasına sürtünen tırnağın ses gibi gelecek. Endişelendiğiniz sürece kimse doğru bir şey yapamayacak. Arkadaşlarınızın ve aile üyelerinizin tepkileri ve yargılarına göre, onlar da aynı şekilde hissediyorlar. Sakin kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Gerginliğinizi arttırmamaya çalışın. Eğer tempolu bir yürüyüşe gidebilirseniz, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.Son zamanlarda ilişkilerinizde yaşadığınız küçük mücadelelerin gündemde olduğu ciddi bir gün sizi bekliyor. Sevgiye ve güvenliğe olan ihtiyacınız, sizi bazen sahte anlaşmalar yapmaya veya başkaları tarafından daha kabul edilebilir davranışlar sergilemeye zorluyor. Kıskançlık bazen sizi rahatsız edebilir, bu yüzden bu yoğun duygudan uzak durmanız gereken bir gün.

15 Mart 2020 Burç Yorumları

Boğa Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün her nedense zorlayıcı geçecek gibi duruyor, bir parça hayal kırıklığı da olabilir. Görüldüğü üzere, performansınız kitleleri çekme gücünü bir miktar kaybetmiş. Son zamanlarda endişelisiniz. Bazen hayatınızda gerçekten sizi önemseyen insanlar olduğunu unutuyorsunuz. Bugün aile ve akrabalarınıza zaman ayırmalısınız. Onları arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz ya da kardeşinizle sohbet edip hayatınızda olup bitenleri konuşabilirsiniz. Aile ilişkilerini ihmal etmeyin. Sizi seven insanlarla temasta kalırsanız, ayaklarınızın yere bastığını ve desteklendiğinizi hissedeceksiniz.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumlarıİkizler Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün her türlü pratik meselede eyleme geçmekte zorlanabilirsiniz. Durumun bu olduğunu görürseniz, bir şeyleri hiç zorlamaya çalışmayın. Bugün daha çok hayatın fantastik tarafıyla ilgileniyorsunuz. Gündüz düşleri – hem fiziksel hem de zihinsel – bugün sizin için harika bir kaçış olabilir; sizi şu anki ruh halinizden çıkaracak bir şeyler yapın. Bu akşam bir film ya da oyun izlemeye gidin.Son zamanlarda mutlu bir şekilde beslediğiniz sıcak, sevgi dolu his, romantik yaşamınızı istediğiniz gibi ilerletmek için biraz pratik yapmanızı gerektiriyor. “Az ama öz” lafını unutmayın. Hayatınızda büyük bir aşk ve romantizm olması mutlaka tanıştığınız her kişiyle en iyi arkadaş olacağınız anlamına gelmez. Bugün, daha az insanla daha kaliteli zaman geçirmenin tadını çıkarmak için iyi bir zaman.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıYengeç Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün her ne kadar ayaklarınızı uzatıp dinlenmek isteseniz de asıl yapmanız gereken son birkaç gündür halledemediğiniz can sıkıcı işleri ve ayrıntıları halletmek. Geçmişe elinizden geldiğince sünger çekin, böylece yarın sırtınızda yük olmadan taze bir başlangıç yapabilirsiniz. Plan yapın, organize olun ve işlere biraz daha pratik yaklaşın. Son zamanlarda aşk hayatınız konusunda biraz stresli hissediyor olabilirsiniz. Fakat bugün daha bu stresten kurtulacaksınız. Eğer bir ilişkiden çıktıysanız, nihayet bu travmayı atlatmaya ve tekrar bir şeyler hissetmeye başlayacaksınız. Şu anki ilişkinizde sorun yaşıyorsanız, ilişkinizin olumlu taraflarını görebilir ve birlikte ilerlemeye hazır hissedebilirsiniz.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları Aslan Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün her zamanki düzeninizde bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Ortamınızda bir şeylerin değişmesi muhtemel. Ya da diğer insanların bir şey için bilgisayarınızı kullanmaları gerektiğini görebilirsiniz. Büyük olasılıkla gününüzün biraz altüst olduğunu fark edeceksiniz. Aksayan işleri halletmek için programınızda fazladan yer açmanız gerekebilir. Esnek olup pozitif bir tutum benimsemeyi başarabilirseniz, merak etmeyin, iyi iş çıkaracaksınız. Son zamanlarda, aşk, iş veya ailevi bir durumda bir şeylerin nasıl olması gerektiği konusunda kafanızda tuhaf senaryolar oluşturuyor olabilirsiniz. Muhtemelen bu senaryolar, yapacaklarınızla ilgili çok daha temelli ve analitik bir yaklaşım sergilemeniz gerektiğini keşfettikçe gerçeklikle çelişecek.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıBaşak Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün henüz çok hazır olmadığınız bir şeyi başlatmak ya da oluşturmak için üzerinizde bir parça baskı hissediyor olabilirsiniz. Sizin tarafınızdan bir tereddüt, işi ağırdan almanız ve kaynar suyla dolu kaba balıklama atlamadan önce gerçeklere dair daha çok şey öğrenmeniz gerektiğini işaret ediyor. Kendinizi öyle bir konumlandırın ki durumun kurbanı olmak yerine onu kontrol altına alabilesiniz. Son derece güçlü iş zekanız ve pratik becerileriniz, ilerlemenizi kolaylaştırmak için hayal gücü ve yenileme ile birleşiyor. Çok uzaklardan alınan bilgiler şu anda özellikle değerli olabilir. Arkadaşlarınızla ve komşularınızla olan ilişkiler sıcak, samimi ve işbirliğine açık olacak. Aşk hayatınızdaki ilişkiler de tatmin edici olabilir.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıTerazi Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün her şey evinizle ilgili olacak. Sonunda tesisatçıyı arayabilirsiniz ya da bu ev onarımlarını kendiniz yapmak için işe koyulabilirsiniz. Bugün bekleyeceğiniz tek şey beklenmedik şeyler olacak. Elinizde ekstra yiyeceklerin olduğuna emin olun ve günün size ne getireceğini bekleyin. Sosyal bir etkinlikte, büyüleyici yeni biri ile tanışabilirsiniz. Bu kişi farklı bir kültürden olabilir ve saatlerce ikinizin de ilgisini çeken konular hakkında konuşabilirsiniz. Başka ilginç insanlarla da tanışabilirsiniz ve bazılarıyla arkadaş olabilirsiniz, ancak bu kişi çok yakın bir dostunuz ya da sevgiliniz olacak gibi. Telefon numaralarınızı aldığınızdan emin olun ve doyasıya eğlenin!,

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıAkrep Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün hayatınızın ruhani yönü üzerine kafa yorabilirsiniz. Bir süredir dua etmediyseniz, kutsal bir mekana gitmek isteyebilirsiniz. Ya da dinsel bir aktivite size göre değilse, ruhani yanınızı başka bir biçimde ifade edebilirsiniz. İlham veren müzikler dinleyerek meditasyon yapmaktan keyif alabilirsiniz. Ya da hayat hakkındaki bazı düşüncelerinizi bir kayıt cihazına veya günlüğünüze kaydedebilirsiniz. Sizi üzen bir olayın ardından gelecekte benzer şeyler olacağını düşünerek kendiniz daraltmayın. Aynı hataları tekrar yapmanızı önlemek için gerekli tedbirleri alın ancak aynı zamanda, konunun tamamını orantılı bir şekilde ele almaya çalışın. Önceden hepsini kafanızda üretmek yerine, ortaya çıkan sorunlarla başa çıkın.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıYay Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün her şey sizin için biraz kafa karıştırıcı olabilir. Hepsini anlamlandırmaya çalışmayın. Aslında bu, tam olarak imkansız. Ne yaparsanız yapın kendiniz olmaya çalışın. Yaratıcı doğanızın bir yıldız gibi parlamasına izin verin. Diğer insanlar oldukça yumuşak başlı olabilir bu yüzden her konuda önderlik etmekten çekinmeyin. Ama yine de, diğerlerinin ihtiyaçlarını göz ardı etmediğinizden emin olun. Sosyal faaliyetler, sizin için heyecan verici yeni bağlantılar sağlayabilir. Her türlü ortakla olan ilişkileriniz  bugün özellikle verimli ve iki taraf için de yararlı olacak. Yeni bir iş ortaklığına girmeyi düşünüyorsanız, bu konuyu ciddi bir şekilde tartışmaya başlamanın zamanı. Bugün başlayan veya ilerletilen romantik ilişkiler çok iyiye gidecek.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıOğlak Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün hayatınızın farklı alanları arasındaki uyumsuzluğun ayyuka çıkıp harekete geçmenizi gerektireceği yoğun bir gün. İnsanlar aşırı derecede inatçı olabilir, nereye dönseniz gerginlik ve moral bozukluğu yaratabilirler. Durumu dengelemenin yolu eğlenceden geçiyor. Şen şakrak bir ruh hali ve esprili bir tavır sayesinde karşınıza çıkacak her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Siz, ilerleyici bir insansınız. Başkalarının büyümesine ve değişmesine yardımcı olmayı seviyorsunuz. Fakat şu anda, daha geleneksel insanlarla ilgileniyor olabilirsiniz. Bir şeyleri nasıl değiştireceğiniz konusunda yenilikçi bir fikriniz olsa da, insanlar bunu uygulamaya hazır olmayabilir. Sabırlı olmaya çalışın. Pes etmeyin. Hayal gücünüz ve yaratıcı ruhunuz ortaya çıkacak. Bu arada, fikirlerinizi desteklemek için biraz araştırma yapmak isteyebilirsiniz.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıKova Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün her şey şen şakrak görünse de dikkate alınması ve davranışlarınıza hakim olması gereken bir nebze ciddiyetin de söz konusu olduğunu unutmamalısınız. Her ne kadar canınız gülüp eğlenmek ve rahat takılmak istese de biraz ciddiyete de zaman ayırmaya özen gösterin. Bazı önemli hedefler belirlemeyi ve önümüzdeki yılın etkinliklerini de göz önüne alarak planlar yapmayı düşünebilirsiniz. Surat asmayı bırakın ve bugün gülümseyin. Her şey tam olarak istediğiniz gibi gitmese de, şans yüzünüze gülecek. Sahip olmadığınız şeyler yerine, sahip olduğunuz şeylere odaklanmanın tam vakti. Bugün beklenmedik bir şekilde aşk karşınıza çıkabilir ve gözlerinizi açıp onu gördüğünüzde büyük bir rahatlama yaşayacaksınız.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıBalık Burcu

17 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün hayatınızdaki özel insanlarla dışarı çıkmak ve onlarla bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Merak ettiğiniz ve ziyaret etmek istediğiniz bir yer varsa bugün oraya gidebilirsiniz. Ailenizi ya da arkadaşlarınızı toplayın ve eğlenceli bir gün geçirmek için dışarı çıkın. Siz ve sevgiliniz farklı görüşlere sahip olabilirsiniz. Belki de ilişkinizde bir dönüm noktasındasınızdır. Belki biriniz daha derin bir bağlılık arıyor, diğeri ise bir süre beklemek istiyordur. Sevgiliniz evlenmek istiyorsa ve siz istemiyorsanız, bu konuda ona karşı dürüst olmanız gerekir. Gerçekten aranızda temel farklar varsa, bunu kabul ediyormuş gibi davranmayın. Açıkça iletişim kurmak daha iyi olacak.

Kaynak: msn.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir