18 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

17 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıKoç Burcu

18 Mart 2020 Burç Günlük  Yorumu

İlk izlenimlerinize güvenmelisiniz. Bugün güçlü bir sezgisel tarafınız var. Birinin gerçekleri sakladığı hissine kapılabilirsiniz. O kişiye şüphelerinizden bahsetmekten korkmayın, çünkü altıncı hissinize hayran kalacak. Ve eğer yetkili bir kişi bir şey hakkında net değilse, durumun altında yatan gerçeği ortaya çıkarmak için içgüdülerinize güvenin. Bugün “yuva kurma” havasında olabilirsiniz. Belki de şu an ciddi bir ilişki içindesiniz, aşk hayatınız güzel bir şekilde ilerliyor ve bir yuva kurma düşünceleriniz olabilir. Sevgilinize bir ev almayı düşünebilir ya da bir nişan yüzüğü almak için alışverişe çıkabilirsiniz. Şu anda bir ilişkide olmasanız bile, böyle arzunuz olabilir. Evlilik ve bağlılık gibi konuları düşünebilirsiniz.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıBoğa Burcu

18 Mart 2020 Burç Günlük  Yorumu

Bugün, bir şeyleri başarmanın deveye hendek atlatmaktan daha zor olduğu günlerden biri, özellikle de söz konusu iş ve iletişimse. Bahaneler ürettiğinizi,  normalden çok daha sık aralarla mola verdiğinizi fark edebilirsiniz. Günün enerjisiyle çatışmayın. En önemli işleri halledin. Geri kalanları yarına bırakırsanız dünyanın sonu gelmeyecek.Sizi özleyen bir akrabanıza ilgi göstermeniz gerekebilir. Ebeveynleriniz veya kardeşlerinizle konuşup onlarla samimi bir temas kurun. Ya da eğer yakınlarınızda oturuyorlarsa, yeğenlerinizle biraz zaman geçirin. Evde ise, eşiniz/sevgilinizle özel bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumlarıİkizler Burcu

18 Mart 2020 Burç Günlük  Yorumu

İlk adımın karşı taraftan atılmasını bekleyerek zaman öldürme. Her şeyi hemen yapmak ve bitirmek istiyorsun; içinde bitmek bilmez bir ateş yanıyor adeta. Yapılması gereken önemli şeyler var, o halde oturduğun yerden kalk ve işe koyul. Bazı işleri başkalarına aktarabilirsin; böylece iş sürecin hızlanır. Bugün şüpheleriniz yüzünden belirsiz bir ruh halinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda aldığınız son kararlardan kaynaklanan hayal kırıklıklarını hissetmeye başlıyorsunuz. Diğer bir deyişle, yaptığınız işten son dakika pişman olmuş olabilirsiniz. Daha fazla ümit vadeden girişimler ve hepsini başarıyla tamamlamak için size yollar açan bir sürü ilginç tartışmalar yapabilirsiniz.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları Yengeç Burcu

18 Mart 2020 Burç Günlük  Yorumu

Genel

İnançlarınızda büyük bir tutkuyla bağlısınız. Doğru ve yanlışın ne olduğunu açıkça ayırt edebiliyorsunuz ve fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmaktan çekinmiyorsunuz. Bugün kendinizi daha cesur bir biçimde ifade edebilirsiniz. Sesinizi yükseltip insanlara, olaylara başka bir yönden de bakılabileceğini göstermek isteyebilirsiniz. Bugün, ailenizle geçirmeniz gereken bir gün.Çevrenizde şu anda ekstra sevgi ve ilgi isteyen birileri mi var? Belki anne-babanız sizden kucaklaşmalar veya sıcak sohbetler bekliyordur ya da kardeşiniz şu anda zor bir zamandan geçiyor olabilir. Sizi daima seven insanlarla birlikte olmanın keyfini çıkarın.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıAslan Burcu

18 Mart 2020 Burç Günlük  Yorumu

İlişkinizde ayyuka çıkmış sorunları çözmeniz gerekiyor. İtaatkar davranmaya, müşkül durumda olan sizmişsiniz gibi görünmeye devam ettiğiniz sürece, herhangi bir girişimde bulunma korkunuzu yenemeyeceksiniz. Bugün şehir dışına kısa bir gezi yapmanız gerekebilir. Bu, sizi şu anki sevgilinizin ilgi alanından uzaklaştırdığı için üzücü olabilir, ama belki de bu iyi bir durumdur. Bu duygu yüklü günde yapılan bir telefon görüşmesi, ilişkinizi daha da ilerletebilir. İyi dileklerini kabul edin ve onu tekrar görmek için sabırsızlandığınızı söyleyin.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıBaşak Burcu

18 Mart 2020 Burç Günlük  Yorumu

İnsani tutkular kadar mantık dışı konuları anlama yetisine sahip olduğunuz kimin aklına gelirdi ki? Gündelik hayatın sizi daha önce hiç ilgilendirmeyen vıcık vıcık, ufak tefek gerçekleriyle haşır neşir olmaya başladınız. Yeni Teflon kaplamanız sizi göz açıp kapayıncaya kadar işe alıp işten çıkaran harika bir personel müdürü yapabilirdi. Bugün, aklınızın öncelikle romantizmde olması muhtemel. Evliyseniz, eşinize daha yakın olacaksınız. Eğer evli değil ama bir ilişkiniz varsa, ilişki bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa, yeni ve heyecan verici biriyle tanışmanız mümkün. Sıcak bir beraberlik ve samimiyet duygusu kalbinizde baskın gelen hisler. Partnerinizi olduğu gibi görün ve kabul edin.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları Terazi Burcu

18 Mart 2020 Burç Günlük  Yorumu

İlişkide olduğuz ancak diğer sorumluluklarınız nedeniyle bir süredir ihmal ettiğiniz bir grup arkadaşınız bugün aklınıza düşmüş olabilir; onlara karşı yükümlülüklerinizi yerine getirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca son birkaç haftadır elinizde bekleyen uzun vadeli bir projeyi tamamlamayı da düşünebilirsiniz. Önceki sorunlarınızı halletmek bugün çok fazla vaktinizi alabilir ve sizi meşgul edebilir. Ancak kendinize de biraz vakit ayırmayı unutmayın. İlk önceliğiniz kendiniz olsun.Bugün  çevrenizdeki insanlar rehberliğe ihtiyaç duyabilir veya belki çocuğunuz ödevleri konusunda sizden yardım isteyebilir. Ya da iş yerinizdeki bir meslektaşınız zor bir projeye ayak uydurmada zorlanıyor olabilir. Akıl hocası olmaya gönüllüyseniz, bu kalbinizi iyi hissettirecek! Harika bir yol gösterici olabilirsiniz.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıAkrep Burcu

18 Mart 2020 Burç Günlük  Yorumu

İnsanlar artık kendinizi doğrulama ihtiyacını size söylemeyecek. Aslında, bir imparator veya şef gibi davrandığın için Napolyon’a benzeyeceksin. Ama yolunda giden her şeye güvenmeyin çünkü rüzgar hızlıca yön değiştirebilir ve sürprizler sizin için saklanmış olabilir. Gördün mü, imparatorların bile her şey kontrolleri altında değil. Umarım burçlarını okuyorlardır! Bugün, arkadaşlarınız ve ailenizin dikkatini çekmek için iyi bir gün. Sevdiğiniz birinin çok stresli olduğunu görebilirsiniz. Devreye girip biraz yardım etmeniz gerekebilir. Bu maddi bir yardım olabilir. Önemli bir ödeme yapması için ona biraz borç para verebilirsiniz. Ya da duygusal ve ahlaki açıdan bir destek sunabilirsiniz. Bu kişiye yardım etmek için gereken her şeye sahipsiniz, bu yüzden bugün cömert olun.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıYay Burcu

18 Mart 2020 Burç Günlük  Yorumu

İletişim, günün teması olacak ve her konuştuğunda insanların seni dikkatle dinlediğine şahit olacaksın. Fikirlerini açıklama konusunda ne kadar güçlü olursan o kadar iyi. Hatta bugün biraz kararsız da olabilirsin  fakat bu sıkıntı teşkil etmiyor. Fakat böyle davrandığın için yorgun ve bitkin hissedebilirsin. Bugün özellikle romantik hissediyor olabilirsiniz, ancak muhtemelen bununla igili hiçbir şey yapma fırsatınız olmayacak. Hayatınızdaki insandan geçici olarak ayrılabilirsiniz veya başka sevgili adayınız olmayabilir. Yeni kıyafetler veya makyaj eşyaları almak için alışveriş yaparak ya da romantik bir kitap ve filmlerle kendinizi neşelendirin. Bu süreç geçici ve kesinlikle kaybedilen zamanı telafi edeceksiniz.

15 Mart 2020 Burç YorumlarıOğlak Burcu

18 Mart 2020 Burç   Yorumu

İnsanlar bugün hislerinize karşı özellikle duyarsız olabilirler, ama bunun için üzerlerine düşmemeye çalışın. Fiziksel anlamda ve yapıcı bir şekilde harekete geçmek için ani bir dürtü hissedebilirsiniz. Evden çıkıp ve göl ya da nehir kenarında yürüyüş yapabilir ya da koşabilirsiniz. Zihninizi oturduğu kafesten çıkarıp ve hayatınıza bir bakış açısı getirin. Bugün, ağırbaşlı, güçlü, masum ve bilge bir yapıdasınız. Eğer samimi değilseniz,  önümüzdeki gün size bu yönünüzü ortaya çıkarmaya fırsatı verecek. İnsanlar bu yönünüzü ya seviyor ya da nefret ediyor ama kimse kayıtsız değil. Genel olarak, kariyer ve aşk hayatınız parlak görünüyor.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıKova Burcu

18 Mart 2020 Burç   Yorumu

İletişim bugünün kilit noktası. Her ifadenin doğru anlaşıldığına emin olun.  Ne kadar açık olursanız işler o kadar yaver gider. Yapbozun eksik parçasısınız , o yüzden sahneye çıkıp ve önemli görevinizi yerine getirmelisiniz. Çünkü inşa ettiğiniz köprü büyük bir boşluğu doldurarak başkalarına büyük çapta yardım sağlıyor. Bugün özellikle güzel görünüyorsunuz ve dışa dönük hissediyorsunuz. Arkadaşlarınız, komşularınız ve hatta yabancılar ne kadar iyi göründüğünüzü söyleyebilir. İnsani iletişimleriniz sıcak, bilgilendirici ve destekleyici, bugün kurulan her türlü ilişki de güçlü bir kimlikte olacak. Sevgilinizle bu gece için bir buluşma planlayabilirseniz, ondan özellikle istekli ve tatmin edici geri dönüşler alabilirsiniz.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıBalık Burcu

18 Mart 2020 Burç   Yorumu

İnsanlar için aşırı çaba sarf etmeyin ve onlardan da aynı şeyi bekleyin. Bir şeyi önemsediğiniz için yapıyorsanız sorun yok, ancak iyilik yaptığınız kişiden bir beklentiniz olduğu için yapmamalısınız. Bugün büyük dram ve duygu gösterileriyle bir yere varamazsınız, bu yüzden denemeyin bile.  Bugün, aşk hayatınızda harekete geçmek için güzel bir gün. Önemli bir karar verme sürecinde olabilirsiniz. Bu, sevgilinize karşı daha derin bir bağlılık göstermek, bir ev satın almak veya birlikte eve çıkmakla ilgili bir karar olabilir. Kişisel yaşamınızda sizin için harika fırsatlar var, bu yüzden şu anda büyük düşünmekten çekinmeyin.

Kaynak : msn.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir