25. EVTEKS – İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı 23-27 Nisan 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de!

Share
Spread the love

Dünyanın en büyük iki Ev tekstili fuarından biri olan EVTEKS, bu sene yerli&yabancı tekstil alıcılarıyla tanışmanız ve iş bağlantılarınızı genişletmeniz için 23-27 Nisan 2019 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de 25. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Bu yıl 2’nci kez Nisan ayında gerçekleştirilecek olan fuarda, doğanın uyanışını simgeleyen ‘Nisan Etkisi’ mottosuyla tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma gibi bahar esintilerinin ev tekstili ve tasarımı üzerindeki yansımalarına dikkat çekilecek.

2019 yılında dünyanın her yerinden iç mimarlar, tasarım ve konsept mağazaları, mobilya showroomları, distribütörler, ithalatçılar, toptancılar, mağazalar, zincir mağazalar, kontrat firmaları ve oteller EVTEKS’i ziyaret edecek. 2020 yılının ev tekstili trendlerinin belirleneceği fuarda dünyaca ünlü trend belirleyiciler ve yerli-yabancı tasarımcılar verdikleri seminerle moda ve tasarım dünyasına ışık tutacak.

Ürün ve mobilya tasarımında uluslararası çok sayıda ödüle sahip tasarımcılar, EVTEKS’in Tasarım Seminerlerinde ziyaretçiler ile buluşacak. Sektör hakkındaki son gelişmeler gibi çok sayıda konunun ele alınacağı seminerlerde İtalyan tasarımcı Ilaria Bianchi konuşmacı alacak.

EVTEKS, yüksek kaliteli ürün portföyü, ürün çeşitliliği ve artan sayıda uluslararası katılımcı sayısı ile satın alma ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel bir fırsat sunar.

Geçen yıl 120 ülkeden, 50.193 ev tekstili alıcısının katılımcı firmalarla yeni iş bağlantıları kurduğu EVTEKS fuarı, 23 Nisan’da kapılarını yeni bir rekor için açmaya hazır!

Bilet için ; CNR

Kaynak: cnrteks

You may also like...

Bir cevap yazın