Günlük Burç Yorumları: Mart Burç Yorumları

26 Mart 2020 Burç Günlük Yorumları

26 Mart 2020 Burç Günlük Yorumları

Günlük burç yorumları ile burcunuzda neler oluyor, ne tavsiye ediliyor öğrenebilirsiniz. İşte, 26 Mart 2020  burç günlük yorumları,

15 Mart 2020 Burç Yorumları

Koç Burcu

Duygularınızın önüne geçemediğiniz zamanlarda ucu bucağı gözükmeyen bir bilinmeze doğru sürükleniyorsunuz. Sürekli tekrar eden bu bilinmezlik döngüsü vereceğiniz kararlara önemli oranda etki ediyor. Sonrasında pişmanlık duyacağınız işlere kalkışıyorsunuz. Bugün mantığınız ve duygularınız arasında bir seçim yapmak zorundasınız. Seçimleriniz mantığa dayalı olursa zarar görme olasılığınız oldukça düşük. Fakat duygularınızla hareket ederseniz küçük düşme ihtimaliniz çok yüksek. Çalışmalarınıza ara vermeden devam etmelisiniz. Hiçbir şey yapmıyor olsanız bile sadece kendi geleceğiniz için düşünmek başkaları için yapacaklarınızdan çok daha önemli.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları

Boğa Burcu

Bugün yazı tura atsanız para dik bir şekilde konumlanır. Doğanın size bu derece zıt olduğu bir gün. Kalitenizden ödün vermek istemiyorsunuz. İnsanlara karşı lüks bir hayat sürdüğünüz gerçeği sizi her ne kadar onore etse’de bu mutsuz olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor. Kendinizi oyalayacak yeni heveslere ihtiyacınız var. Dürüst olmanız size bugüne kadar hep kaybettirdi. Unutmak istediğiniz bir an önce geçsin dediğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Pişman olmaktan korkuyor atacağınız adımlara engel oluyorsunuz. Gün uzun ve meşakkatli. Size değer vermeyen insanlara karşı bu kadar sadık olmanıza gerek yok.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları

İkizler Burcu

Düne nazaran kendinizi daha iyi ve formda hissedeceğiniz bir gün. Sabah erken saatlerde iştahınız kapalı olabilir. Beslenme alışkanlıklarınıza bugünlerde hiç dikkat etmiyorsunuz. Halsiz ve yorgun düşmenizin nedenlerinden biride bu olabilir. Partnerinizi bugün her zamankinden daha fazla kıskanabilirsiniz. İnsanların ona olan ilgisi sinirlerinizi bozabilir.. Hiç suçu olmasa bile bütün sinirinizi ondan çıkaracaksınız. Çalışma hayatınızda sizi etkileyecek bir değişim söz konusu değil. Rutin ve sıradan bir gün. Gündemde olan haberler sizi telaşlandırmasın ortalıkta dolaşan salgın bir grip hastalığından korunmak için tedbir alın ve  bağışıklık sistemizi kuvvetlendirin.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları

Yengeç Burcu

Zamanı asla durdurmazsınız hızla akıp gitmeye devam edecek. Bazen hayata yetişemiyor bir çok şeye geç kalıyorsunuz. Zaten başınıza ne geliyorsa bu geç kalmış olmanızdan geliyor ya neyse. Sevgiliniz size karşı bugün oldukça iyimser ve anlayışlı davranışlar sergileyebilir. Bunu bir fırsat olarak görüp yaptırmak istediğiniz ama yapmadığı isteklerinizi bugün yeniden gündeminize taşıyabilirsiniz. Sosyal çevrenize uymayın ve oradan gelecek olan tekliflerle kafanızı karıştırmayın. Kim olduğu belirsiz insanlara’da asla güvenmeyin. Kendi çıkarları için sizi kullanmak isteyen insanlar karşınıza çıkabilir.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları

Aslan burcu

Kendinizle ilgili sorunları aile bireylerine yansıtmamanız gerekiyor. Hiç suçu olmayan insanları gereksiz yere üzmek vicdanen sizi rahatsız edebilir. Gün içinde iş hayatınızdan kaynaklı stresleriniz yüzünden partnerinizle aranız açılabilir. Bugün kendinizden başka kimseye taviz vermeyeceğiniz gibi insanlara karşı tepkili olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ortak almış olduğunuz kararları uygulamaya geçebilirsiniz. Maddi açıdan sizi bekleyen küçük sıkıntılara karşı önlem almalısınız.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları

Başak Burcu

Katı kurallarınız etrafınıza görünmez bir duvar örmüş adeta. Yine de İnsanlar size yaklaşmaktan ve paylaşımda bulunmaktan çekinmiyorlar. Dışarıdan bakıldığında sert tavrınız ve ciddi yapınız sizi karizmatik ve güçlü gösteriyor. Bugün kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Sevdikleriniz halinizi hatırınızı soracak size destek olacak.  İş hayatınızın sıkıcı geçtiği bugünlerde performansınız düşebilir. Gelir ve para kaynağınızın tükenmemesi için özellikle’de bu ay gereksiz hiçbir harcama yapmayın.

15 Mart 2020 Burç Yorumları

Terazi Burcu

Karamsar düşünceleriniz ve korkularınız giderek artıyor. Bir bilinmeze doğru sürükleniyorsunuz. Kendinizi kaybettiğiniz bugünlerde gelecekle ilgili planlarını neredeyse tamamen unuttunuz. Dünyanın sonunun gelmediğinden emin olabilirsiniz. Sadece zor bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizi yıpratmadan bu süreci daha az yara ile nasıl atlatırsınız bunun çözüm yollarına bakmalısınız. Sevgiye ihtiyacınız var, etrafınızdaki insanların sevgisinden şüphe etmeyin. Bir süre iş hayatınıza ara vermek isteyebilir, partnerinizle bu konu üzerine görüşmeler yapabilirsiniz.

15 Mart Burç Yorumları

Akrep Burcu

Özel hayatınızın gün sonuna kadar sizi meşgul edeceği bir gün. Bazı konularda kendinizi haklı bile görseniz partnerinize karşı ılımlı tavırlar sergileyebilir aranızda yaşanacak tartışmaya engel olamaya çalışabilirsiniz. Partneriniz sizin kadar anlayışlı ve nazik olmayabilir. Yakın arkadaşlarınızla telefon trafiğiniz artabilir. Sıkıntılarınızı içinizde yaşamayın, anlattıkça rahatlayacak ve nefes alacaksınız. İş hayatınızda çalışma saatlerinize bir düzenleme getirilebilir. Ailenize karşı sorumluluklarınızın arttığını ve dahada artacağını bilmeniz gerekiyor.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları

Yay Burcu

Hayata bakış açınızın değiştiği bugünlerde sağlığınızın kıymetini ve kendinize olan değeri nihayet vermeye başladınız. Keşke hep böyle yaşasaydınız hayatınızı. Çevrenize karşı alacağınız mesafenin boyu bugün biraz daha uzayabilir. İnsanlarla içli dışlı olmak istemiyor hatta sevgiliniz hariç kimseyle görüşmek bile istemiyorsunuz. Bugün partnerinize olan özleminiz biraz daha artabilir. Çevrenizde size karşı yapılan olumsuz eleştirilere susmak yerine tavrınızı koymanız gerekiyor. Biraz daha sakin bir yapıya bürünmüş olabilirsiniz ama bu kendinizi savunmasız bırakacağınız anlamını taşımıyor. Hak eden insanlara hak ettikleri cevabı vermekte geç kalmayın.

 

15 Mart Burç Yorumları

Oğlak Burcu

Partneriniz taviz vermek istemediğiniz konular üzerine giderek sizi kıskaca alabilir. Amaçsız tavırlarından dolayı sorunun ne olduğunu çözmeniz biraz zaman alabilir. Ona karşı saf duygular içindesiniz ve art niyet beslemiyorsunuz fakat bunu size koz olarak kullanıyor. Onu ne kadar seviyor olsanız’da durması gereken yeri bilmesi gerekiyor. Böyle sessiz kalmayı tercih ederseniz daha fazla ileriye gitmemesi için önünde hiçbir sebep yok. Hiçbir şey yapamıyorsanız kendinize olan saygınızı arttırın.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları

Kova Burcu

Kendinize olan güveniniz giderek artıyor, hayallerinizin peşinden koştuğunuz sürece ruhunuz başka boyutlara erişiyor. Dün olduğu gibi bugünde kendinizi kötü hissettiren her ne varsa terk etmek isteyeceksiniz. Yapmacık duygularla size yanaşmaya çalışan insanlara gereken cevabı vereceğiniz bir gün. Mantığınız ile hareket ettiğinizde daha olumlu sonuçlar elde ediyorsunuz. İnat uğruna yaptığınız bir çok işten zararlı çıkan taraf siz oldunuz. Sevgilinizle inatlaşmayın, her zaman ortak bir nokta vardır. Zorlandığınız yerde bakış açınızı değiştirmeye çalışın.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları

Balık Burcu

İnsanların sadece kendi çıkarlarını gözettiğinin net farkına varacağınız bir gün. Bugün iyilik yapmaya uzun bir süre ara verebilir hatta yaptığınız iyiliklere pişman bile olabilirsiniz. İnsanların gerçek yüzlerini görmek sizi üzebilir. Partnerinizle bu konu hakkında uzunca sohbetler edebilirsiniz. Bugünden sonra merhamet duygularınızda bir takım düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz fakat ne yazık ki bunu başaramayacağınızı bilmeniz gerek. Merhamet denilen duygu ne parayla satın alınabilir nede söküp atılabilir.

Kaynak: ocozer.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir