Corona virüs yüzünden düğünü iptal olanlara Brandon Maxwell gelinlik verecek

Read Time:1 Minute, 8 Second

Tasarımcı Brandon Maxwell ve ekibi, corona virüs salgını nedeniyle tıbbi malzeme sıkıntısı çeken sağlık çalışanlarına tıbbi önlük üretip bağışlama kararı aldı. 35 yaşındaki Maxwell, ihtiyaç duyulan tıbbi malzemeleri üreterek virüsün yayılmasına karşı savaşmaya yardımcı olacaklarını duyurmak için Twitter ve Instagram hesabından paylaşım yaptı. Maxwell, “Bu küresel krize yanıt olarak, yaratıcı çabalarımızı önlüklerden başlayarak kişisel koruyucu ekipman üretmeye odaklıyoruz” dedi. Maxwell sözlerini şöyle sürdürdü:

“Geçtiğimiz hafta bu önlükleri oluşturmak için uygun tıbbi tekstil ürünlerini araştırdık ve bu çok ihtiyaç duyulan eşyaları bu krizin ön saflarındaki doktorlara ve hemşirelere sunmaktan gurur duyuyoruz.”

Lady Gaga ile işbirliği yapan tasarımcı, sonunda maske ve eldiven yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Maxwell açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Tıbbi sınıf maske ve eldivenlerin üretimi hakkında daha fazla bilgi elde edildikçe, onları üretmeye geçeceğiz. Bağış yerleri veya organizasyonları için paylaşabileceğiniz her türlü bilgi çok bizi çok memnun edecek.”

Maxwell ayrıca, düğün planları corona virüs nedeniyle finansal sıkıntıdan etkilenen 3 gelin adayına da gelinlik hediye edeceğini açıkladı.

Bosanski jezik

Dizajner Brandon Maxwell i njegov tim odlučili su proizvesti medicinske haljine zdravstvenim radnicima koji pate od medicinskih potrepština zbog epidemije corona virusa.

“Prošlu sedmicu smo istraživali odgovarajući medicinski tekstil da bismo napravili ove haljine. S ponosom smo predstavljali ove prijeko potrebne predmete liječnicima i medicinskim sestrama na čelu ove krize.”, rekao je Maxwell.

U suradnji s Lady Gagom, dizajner je dodao da će na kraju napraviti maske i rukavice.

 

0 0

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir