Evdeyken İyi Hissedin

Evde kıyafetleriniz ile modunuzu değiştirin

Covid-19’un istikrarlı bir şekilde yükselmesine karşılık hepimiz evimizde kendimizi koruma altına aldık. Ancak evlerimizde olmamız, hayatımızın tamamen değişeceğine ve günlük zevk ve davranışlarımızdan uzaklaşacağımız anlamına gelmez. Hem rutini sürdürmek hem de modunuzu düşürmemek, korumak ve yükseltmek için kıyafetlerinizi kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Her güne bir kıyafet

Evde olduğunuzu ve rahat kıyafetler tercih ettiğinizi biliyoruz ancak üst üste aynı kıyafetleri giymekten kaçınabilirsiniz. Bu hem kendinizi kötü hissetmenize neden olur, hem de hijyenik olarak iyi bir seçenek de değildir. Rahat bir kıyafet giymeyi tercih ediyorsanız; bunu temiz günlük kıyafetleriniz arasından seçin.

Spora hazır!

Evde vakit geçirdiğiniz bu süreç boyunca; spordan uzak kalmanıza gerek yok! Motivasyon eksikliğinizi ise giydiğiniz kıyafetler gidermeyi başaracak. Spor taytınızı evde giymenin rahatlığının yanı sıra, sizi sürekli spor için motive edici bir etkisi olması da bir artısı! Evde yapabileceğiniz birkaç basit hareket ile bu süreci formda kalarak geçirin.

Odaklanma problemi

Evden çalışmak zorunda kalıyor ama odaklanma problemi yaşıyorsanız; kıyafetlerinizde birkaç değişiklik yapmanız yeterli olabilir. Daha resmi kıyafetler giyinmek, işinizi odak noktası haline getirir. Ayrıca her an gerçekleşebilecek olan çevrimiçi toplantılara da hazır olabileceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir