Füme Rengini Evinizde Kullanmak İster misiniz?

Füme rengi ev boyama sektöründe en farklı renklerden biridir. Renk, farklı bir gri farklı bir mavi olarak tanımlanabilir. Özellikle ofis ve çalışma alanlarında füme rengi duvar boyası ile bambaşka bir deneyim yaratılabilir. Biz de bu yazımızda size örnekler sunmayı, rengin anlamını ifade etmeyi deneyeceğiz. Umarız size bambaşka bir tat kazandırabiliriz.

Füme Rengi Anlamı

Füme rengi duman rengi olarak da tanımlanabilir. Denge unsuru ve ciddiyet katarak eve çalışma, asalet, şıklık kazandırır. Füme rengi seven insanların ortak özelliği ise olaylardan uzak durmaktır. Kendine daha fazla zaman ayıran insanlar bu renge bir aşk ile bağlanabilirler. Bununla birlikte evde parti yapmayı sevecek kadar aktif olan insanlar için bu renk biraz bunaltıcı gelebilir.

koyufumerengi

acikfumerengi

Füme Rengi Dekorasyon Örnekleri

Füme rengi, modern dekorasyonun önemli renklerinden biridir. Dekorasyona bambaşka bir tat katan bambaşka bir imaj katan füme rengidir. Rengin genel kullanımı ve eve yansıttığı enerji geniş olmakla birlikte Türk halkının kültürü ile de tam olarak uyuşmaktadır. Ülkemizde bu renk çok fazla kullanılmakta, evleri süsleyerek mutlu insanlar oluşturabilmektedir.

fumerengicalismalari fumedekorasyonornekleri

fumerenkleri2

fumerenkleridekorasyon duvarrengifume

fumeduvar fumerengiduvarboyasi

Füme Rengi Hangi Renk ile Kombinlenir?

Füme rengi ev boyama, ev dekorasyonu açısından bakıldığında kombini kuvvetli renkler arasında yer almaktadır.  Renk, buz beyazına kadar açık nitelikte olan renkler ile kombinlenebildiği gibi gri renk ile de kombinlenebilmektedir.

  • Kum Beji
  • Lületaşı Rengi
  • Buz Beyazı
  • Melankoli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir