İlkbahar Güzellik Trendlerinde Neler Var?

Share
Spread the love

Sezonun moda trendleri kadar güzellik trendleri de kadınlar için oldukça önemli bir yere sahiptir.  Modayı yakından takip edenleri heyecanlandıracak 2019 İlkbahar güzellik trendleri yazımızda…

Her yıl değişen ve farklı bir boyuta taşınan güzellik trendlerinin 2019 yılı İlkbahar aylarında tüm kadınları heyecanlandıran modelleri, renkleri ve detaylarını sizler için mercek altına aldık.

Sıradan eyeliner kullanımına yeni bir boyut kazandırmak isteyenleri sevindirecek bir haber. Paris Moda haftasının podyumlarından esinlenerek 2019 yılının güzellik trendlerini sizlerle paylaşıyoruz. 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda  makyaj, bakımlı ciltlerle yeni bir boyut atlarken ışıltı ve simler klasik görünümlere değişik tarzlar kazandırıyor. Sıradan görünümden sıkılanlar ya da yeni yılın trendlerine ayak uydurmak isteyenleri sevindirecek olan trendleri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Peki 2019 İlkbahar güzellik trendlerinde neler var? Bu yıl hangi renkler moda? Gelin hep birlikte inceleyelim…

PARLAK CİLT VE GÖZ MAKYAJI

Geçtiğimiz yıllarda ışıltılı ve ıslak gibi görünen cilt makyajlarınıza bu yıl gözlerinizi de ekleyebilirsiniz. Tüm yüzün sağlıklı ve pırıl pırıl görünmesine neden olan bu makyaj trendi, özel günlerin vazgeçilmezi olacak türden diyebiliriz. Günlük hayatta da güçlü makyajla dolaşmayı sevenler için sim detayları ile gözleri ön plana çıkarmaya yardımcı olacak bu trend 2019 yılına damgasını vuracak gibi gözüküyor.

RENKLİ EYELİNER

2019 yılının en ilginç ve göze çarpan trendleri arasında renkli eyelinerlar yer alıyor. Klasik siyah rengin dışına çıkan renkli eyelinerlara yeni bir boyut kazandırmak isteyenlerin ilgi odağı oldu diyebiliriz. Renkli eyeliner aynı zamanda farklı sürüş tarzları ile Paris Moda Haftası podyumlarında yerini aldı. Siz de ilkbaharı gözlerinize getirmek isterseniz farklı renklerden oluşan eyeliner modellerini tercih edebilirsiniz.

SAÇ KESİMLERİ

Saç modelleri her yıl birbirinden ilginç modeller ile yıla damgasını vuruyor. 2019 yılının gelmesi ile trend saç kesimleri, saç renkleri ve modelleri de kendini göstermeye başladı.

SEZONUN RENK SKALASI: TURUNCU- TOZ PEMBE- GERÇEK KIRMIZI

İlkbahar sezonunun kıyafet renklerinin sonrasında merak konusu olan güzellikte hangi renkler olacağıydı. Genellikle kişiler kendine yakışan renkler ile makyaj yapsalar da klasik modellerin dışına çıkmak isteyenler hem de özel davetlerde sezonun moda trendlerine uygun bir şekilde bulunmak isteyen kadınlar makyaj renklerini merak ediyor. Bu sezon turuncu, toz pembe, ve kırmızı renklerin hakim olacağı güzellik trendlerinde siz de değişiklik arıyorsanız  bu tonları tercih edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın