Test Sonuçlandı! Dünya Yıldızı Cristiano Ronaldo’nun Koronavirüs Testi…

Read Time:40 Second

Dünya yıldızı Cristiano Ronaldo’nun koronavirüs testi sonuçlandı. Geçtiğimiz günlerde yüksek ateş nedeniyle kendisine test yaptıran yıldız oyuncunun test sonuçları açıklandı.

Juventus’un Portekizli yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda çocuklarına hijyenin önemini ve koronavirüsten korunmanın yollarını anlatırken, herkese de ‘Evde kal’ çağrısında bulundu.Dünyayı saran koronavirüs tehlikesinin ardından sporcular günlerini evde geçiriyor. Juventus’un Portekizli yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, evde çektiği bir videoda çocuklarına hijyenin önemini anlattı.

EVDE KAL

Sosyal medya hesabından videoyu paylaşan Ronaldo, çocuklarına el temizliği için dezenfektan verdi. Portekizli futbolcu videoyu ‘evde kal’ notunu paylaşarak herkese çağrıda bulundu.

KORONAVİRÜS TESTİ AÇIKLANDI!

Cristiano Ronaldo’ya yapılan koronavirüs testi negatif sonuçlandı. Portekiz basınında yer alan habere göre, geçtiğimiz günlerde yüksek ateş nedeniyle kendisine test yaptıran yıldız oyuncunun test sonuçları negatif sonuçlandı. Oyuncunun hayranları bu haberden sonra derin bir nefes aldı.

0 0

About Post Author

Meryem ACAR

M.E.B ÇOCUK GELİŞİMİ & EĞİTİMİ Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim. 1 Yıldır Laflaf.net ve Teknolojixhaber.com Editörlük yapmaktayım .Teknolojixhaber.com ve laflaf.net sitelerinde kategori başkanlığı yapmaktayım. Teknoloji alanında araştırmalar ve yaşamdan her konuda haberler paylaşmaktan keyif alan bir yazarım. Mesleğimi severek yapmaktayım...
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir