12 Aralık Günlük Astroloji

12-aralik-gunluk-astroloji
0 0
Read Time:2 Minute, 3 Second

12 Aralık Günlük Astroloji yorumunu yazımızda bulabilirsiniz.

12 Aralık Günlük Astroloji özet yorumuna göre gün genelinde kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Ancak cesur atak ve yeni girişimlere açık da olacağız. Geleceğe yönelik adım atmak mümkün.  Bazı sorumlulukları gözden geçirmemiz ve halletmemiz gerekenleri tamamlamamız gerekecek. Elimizi kolumuzu bağlayan konuların çözülmesi gerekecek. Günün ilk yarısında yaratıcılık yüksek, estetik konular ile ilgilenebilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde dikkat gerektiren önemli uğraşlardan kaçının. Öğle saatlerinde öfkemize hakim olamayabiliriz. Evde de olsak mümkün olduğu kadar hareket etmek enerjimizi boşaltmak gerekli. Akşam saatleri kendimiz hayatımızda duygularımızda değirmek çıkarmak istediklerimiz için fırsat sunuyor. Ev ile ilgili değişiklik fırsatı çıkabilir. Gece saatleri ilişkiler için harika…

 

12 Aralık Günlük Astroloji – Ay Akrep’te:

Bugün ayın tüm gün Akrep’te olması nedeni ile içimize dönük, duygusal olarak gergin, hassas olacağız. Her şeyi gözümüzde büyütüp kriz haline getirebiliriz. Duygularımız hislerimiz sezgilerimiz yükselecek. Gizli, mistik konular ile ilgilenebiliriz. Kıskanç olabiliriz. Duygusal krize yatkın bir gündeyiz.

 

12 Aralık Günlük Astroloji – Mars’ın Güneş ile olumlu açısı bugün devam ediyor:

Cesaret gerektiren işlerde başarılı olacağımız gösteriyor. Kendimizi gösterebilir, risk alabilir, yeni işlere kararlılıkla girişebiliriz.

 

12 Aralık Günlük Astroloji – Mars’ın ay düğümleri ile olumlu açısı,

Hayatımızda bizi ileriye götürecek konularda adımlar atmaya, hareket etmeye, motivasyonlu olmaya yöneltiyor. Aklımızı bilgimizi kullanabilir, ticaret, iletişim, yayıncılık, ulaşım, eğitim konularında yeni işlere girişebiliriz. Eski bilgilerimiz inançlarımızı gözden geçirip, eskimiş yöntemler yerine denenmemiş yeni yollara girmekte fayda var.

 

12 Aralık Günlük Astroloji – Jüpiter Saturn kavuşumu;

Devam ederken, sorumlulukların arttığı, bazı sıkıntıların bizi zorladığı,  elimizi kolumuzu bağladığını görebiliriz. İşlerinizi tamamlamak, büyütmek için geçmeniz gereken son dönemeç olabilir. Bu süreçte sorumluluklarınızı bilir, yerine getirirsek yakında hayatımızda yeni gelişimleri görebileceğiz. Biraz daha dişimizi sıkmamız gerekiyor.

 

12 Aralık Günlük Astroloji’ye göre gün içerisinde saat saat potansiyeller:

  • Sabahın çok erken saatlerinde iletişim kazaları olabilir. Uykusuz kalmak, yada dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Uykudan uyanıp kendinize gelmeden önemli konuşmalar yapmaktan uzak durun.
  • Sabah saatlerinde ayın Neptün ile açısı yaratıcılık sanat estetik güzellik kavramları ile ilgili her konuyu destekliyor. Duygusal, hassas davranışlar artabilir. Bağışlayıcı olabilir, yardım eli uzatabiliriz.
  • Öğleden sonra kazalara açığız. Sinirlerimize hakim olmakta zorlanabiliriz. Öfkemize hakim olalım. Duygularımızı içinize atmayalım.  Ego savaşları yaşanabilir, ilişkiler içinde gergin saatler
  • Akşam saatlerinde ise duygularımızı değiştirmek, korkularımız ile yüzleşip üstüne gitmek, sorumluluk almak, önemli kararlar vermek için uygun saatler. Aileniz işiniz duygularınız ile ilgili değişiklikleri yapabilirsiniz. Ev gayrimenkul toprak alım satım konuları gündeme gelebilir.
  • Gece saatlerinde ay Venüs kavuşumu ilişkileri destekliyor. İlişkiyi derinleştirmek, duyguları paylaşmak için uygun. Duygularınızı açabilirsiniz. Romantik bir gece geçirebilirsiniz. Tutku ve kıskançlık artabilir. İlişkilerin gelişmesi, ciddileşmesi potansiyeli var.

About Post Author

Özge Kandemir

Özge Kandemir İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İlk astroloji eğitimini 2010-2011 yılları arasında almıştır. Astroloji alanında sürdürdüğü çalışmalar ardından 2015-2019 yılları arasında Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda okuyarak Astroloji Diplomasını almıştır. O zamandan beri profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmakta ve sosyal medyada astroloji yazıları yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir