14 Aralık Günlük Astroloji

14-aralik-gunluk-astroloji
0 0
Read Time:2 Minute, 39 Second

14 Aralık Günlük Astroloji yorumunu yazımızda bulabilirsiniz.

14 Aralık Günlük Astroloji günlük özet yorumuna göre gün boyunca keyif, motivasyonumuz yüksek. Hayata olumlu bakacak, büyük beklentilere gireceğiz. Kendimizi direk ifade edebilir, fikirlerimizi rahatlıkla savunabiliriz. Ancak ben bilirim, benim bildiğim doğru yaklaşımından uzak durmak gerekiyor. Fazla iyimserlikle ve hızla alınan kararlara dikkat etmeli. İlişkiler, ortaklıklar, iş kariyer konuları, parasal konu ve yatırımlar, estetik güzellikle ilgili işler destekleniyor. Ancak halen aldanmaya dolandırılmaya açığız, dolayısı ile herkesin söylediğine göre hareket etmemek, iyi araştırma yapmakta fayda var. Eğitim almak, yeni şeyler  öğrenmek için de kullanılabilir. Ancak dikkat ve enerjimizi aynı anda birden çok şeye verebilir, tek bir şeye odaklanmakta zorlanabiliriz.

 

14 Aralık Günlük Astroloji – Ay Yay’da:

Ay tüm gün Yay’da. Hayata olumlu bakacak, özgürlük, macera duygunuz artacaktır. Meraklı olacak, bir şeyler öğrenmek, bilgi kültürünüzü genişletmek isteyeceksiniz. İlgilendiğiniz konuda derinleşebilirsiniz. Eğitim almak, bir konuda uzmanlaşmak için çok uygundur. Yayım, basım, medya, uluslararası ilişkiler, ticaret, yabancılar, üniversite ile ilgili konular gündeme gelebilir. Kendimizi pozitif, motive, cesur, atak, hareketli hissedeceğiz. Kendi düşünce ve inançlarımıza çok güvenebilir, başka fikirlere açık olmayabiliriz. Felsefe, fikir tartışmalarına girmek, inanç gibi konularda tutucu fanatik davranışlar sergilemek görülebilir.

 

14 Aralık Günlük Astroloji – Merkür ve Mars

Olumlu açısı ile kendimizi direk ve cesurca ifade edebiliriz. Hızlı düşünüp, hızlı karar verebiliriz. Tartışmalar ve fikir alışverişlerinden hoşlanabilirsiniz. Yeni fikirleri, bilgileri anlamak ve uygulamak daha kolay gelecektir. Hızlı öğrenebilirsiniz. Matematiksel, mühendislik, hesap kitap işleri için idealdir.

 

14 Aralık Günlük Astroloji – Venüs’ün Jüpiter ve Satürn ile

Olumlu açısı ilişkiler açısından şans getiriyor. Ayrıca iş ve parasal anlamda da bereket vaat ediyor. İlişki, ortaklık, iş, estetik, güzellik konularında da sağlam adımlar atabilirsiniz.

 

14 Aralık Günlük Astroloji – Merkür ve Güney Ay Düğümü

Kavuşumu dikkatinizi dağıtıp, birden fazla şeye aynı anda yönelebileceğiniz, geçmişten gelen fikir ve düşüncelerin etkisine girebileceğinizi gösteriyor. Çok ve boş konuşmak yerine, net olmak, dağılmamak, dürüst olmak ve başka fikirlere karşı açık görüşlü olmak önem kazanıyor.

 

14 Aralık Günlük Astroloji’ ye göre gün içerisinde saat saat potansiyeller:

  • Öğle saatlerinde yaratıcılığımız ve hayal gücümüz yüksek, yazı ve sanat alanı ile ilgilenenler verimli çalışmalar yapabilir. Hayal gücümüzün yüksekliği veya hayata iyimser bakışımız kendimizin yada başkalarının bizi kandırabileceğine işaret ediyor. Öğle saatlerinde özellikle güvenmediğiniz, tanımadığınız konularda, kişilerle iş yapmamak, özel bilgilerinizi paylaşmamak yerinde olacaktır.
  • Öğleden sonra duygularımızı daha da rahat ifade edebiliriz. Maceracı ve meraklı bir ruh haline girebiliriz. Artık hizmet etmeyen düşünce ve duygulara tutunup olmayacak beklentilere girmemeye dikkat. Geçmiş, eski konular, eski hatıralar ile meşgul olabiliriz.
  • Saat 15 civarında motivasyonumuz, öz güvenimiz çok yükselecek. Maceracı ve cesur davranabilir, düşünmeden hareket edebilir, ani tepkiler verebiliriz. Daha önce bilmediğimiz, denemediğimiz, tanımadığımız alanlara kişilere çekilebiliriz.
  • Akşam saatinde bir yeni ay var. Bu aynı zamanda bir güneş  tutulması. Uzun bir süre yay burcunda gerçekleşen bu güneş tutulmasının etkisinde olacağız. Ancak yay burcunda bir yeni ay yaşayacağımız için, özellikle ilk 15 günlük süreçte yurtdışı, yabancılar, uluslararası ilişkiler, üniversite de eğitim öğretim, medya, yayın basım, hukuk, dil öğrenimi, yurtdışı, yurt dışında yaşama, uzak seyahatler gündeme gelebilir, bu konu ve alanlarda yeni yaklaşımlar benimsenebilir, bu konularda hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bunun yanında ailemiz, sevdiklerimiz, güven teması ile ilgili de yeni gelişmeler yaşanabilir. Ülkemiz de sağlık anlamında yeni ve daha olumlu bir döneme geçiş yapacağız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About Post Author

Özge Kandemir

Özge Kandemir İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İlk astroloji eğitimini 2010-2011 yılları arasında almıştır. Astroloji alanında sürdürdüğü çalışmalar ardından 2015-2019 yılları arasında Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda okuyarak Astroloji Diplomasını almıştır. O zamandan beri profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmakta ve sosyal medyada astroloji yazıları yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir