15 Aralık Günlük Astroloji

15-aralik-gunluk-astroloji
0 0
Read Time:2 Minute, 21 Second

15 Aralık Günlük Astroloji yorumunu yazımızda bulabilirsiniz.

15 Aralık Günlük Astroloji günlük özet yorumuna göre sabah 07:20’ye kadar keyif, umut, yüksek beklentiler içeren modumuz ciddiyet, sorumluluk ve biraz depresyon içeren bir hal alıyor. Planlar yapmak, uygulamak, işleri halletmek, meseleleri çözmek için kullanılabilir, ancak bazı engeller ile karşılacaksınız. Gün içerisinde karamsarlığa kapılabiliriz. Neyseki mücadele gücümüz, irademiz yüksek olacak. İlişkiler de duygulardan çok akılla hareket edebilir, bazı büyük önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerde gerekli sınırların konması ve korunması gerekebilir. Gitmek veya devam etmek için kesin kararı bugün alabilirsiniz. Sivri kıvrak bir zeka ile dikkat dağınıklığı bir arada. Aynı anda birden çok değil, sıra ile ve odaklanarak çok fazla işi bitirebilirsiniz. Eski fikirlere ve inançlara takılmamak, yeni düşünceleri de kulak vermek gerekiyor. Her şeyi bilirim tarzından çok daha başka ne öğrenebilirim peşine düşmeli. Yay yeni ayı (güneş  tutulması) uzun soluklu etkileri ile eğitim, yabancılar, yurtdışı, medya, iletişim, ulaşım, inanç, hukuk konularında gelişmeler ve girişimler yapılabilir.

 

15 Aralık Günlük Astroloji – Ay Oğlak ‘ta:

Ay sabah saatlerinden sonra tüm gün Oğlak’ta. Hayatınızı organize etmek isteyebilir, sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Çalışma ve çaba gerektiren uğraştıran işlerle meşgul olabilirsiniz. Duygularımız, ilişkilerimiz de daha mantıksal bir yaklaşım benimseyebiliriz.

 

Merkür ve Mars

Olumlu açısı ile kendimizi direk ve cesurca ifade edebiliriz. Hızlı düşünüp, hızlı karar verebiliriz. Tartışmalar ve fikir alışverişlerinden hoşlanabilirsiniz. Yeni fikirleri, bilgileri anlamak ve uygulamak daha kolay gelecektir. Hızlı öğrenebilirsiniz. Matematiksel, mühendislik, hesap kitap işleri için idealdir.

 

Venüs’ün Jüpiter ve Saturn ile

Olumlu açısı ilişkiler açısından şans getiriyor. Ayrıca iş ve parasal anlamda da bereket vaat ediyor. İlişki, ortaklık, iş, estetik, güzellik konularında da sağlam adımlar atabilirsiniz.

 

Merkür ve Güney Ay Düğümü

Kavuşumu dikkatinizi dağıtıp, birden fazla şeye aynı anda yönelebileceğiniz, geçmişten gelen fikir ve düşüncelerin etkisine girebileceğinizi gösteriyor. Çok ve boş konuşmak yerine, net olmak, dağılmamak, dürüst olmak ve başka fikirlere karşı açık görüşlü olmak önem kazanıyor.

 

Jüpiter ve Satürn Kavuşumu

Devam ederken, sorumlulukların arttığı, bazı sıkıntıların bizi zorladığı,  elimizi kolumuzu bağladığını görebiliriz. İşlerinizi tamamlamak, büyütmek için geçmeniz gereken son dönemeç olabilir. Bu süreçte sorumluluklarınızı bilir, yerine getirirsek yakında hayatımızda yeni gelişimleri görebileceğiz. Daha kalıcı işler yapmak, ortaya somut sonuçları koymak, elini taşın altına koymak gerekiyor. Her ne kadar iş kariyer alanında olumlu bir açı ise de, Oğlak’ın son derecelerinde olması bizi zorlayabilir, eldeki işleri tamamlamak için daha iyi olabilir. 19 Ocak’ta Kova’da gerçekleşecek yeni kavuşum bize yeni, daha farklı kapıları açacak.

 

15 Aralık Günlük Astroloji’ ye göre gün içerisinde saat saat potansiyeller:

  • Öğle saatlerinde duygusal yaralarımızla yüzleşmemiz gerekebilir. Hassas olacağız.
  • Akşam saatlerinde iş, kariyer, ev, aile, gayrimenkul, çocuklar, maddi konular ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir.
  • Akşam Venüs’ün yay burcuna geçmesi ile ilişkilerde bir rahatlama olacak. Hayattan daha fazla keyif almak isteyebilir, mutlu hissedebilirsiniz. İlişkilere girmek ve ayrılmak daha kolay olacak. Ciddiyetin yerini beraber eğlenip öğrenip hayatın tadına bakmak alacak. Sosyal ve  kültürel olarak anlaşabileceğimiz insanlara çekilebiliriz.

 

 

About Post Author

Özge Kandemir

Özge Kandemir İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İlk astroloji eğitimini 2010-2011 yılları arasında almıştır. Astroloji alanında sürdürdüğü çalışmalar ardından 2015-2019 yılları arasında Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda okuyarak Astroloji Diplomasını almıştır. O zamandan beri profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmakta ve sosyal medyada astroloji yazıları yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir