15 mart 2020 günlük burç yorumları

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

 15 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

 

15 mart 2020 burç yorumları

Koç Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin için ilginç bir gün olabilir. İnsanlar tek bir yönünüzü görmeye alışkın ama aslında çok karmaşık yönleriniz de var. Bugün farklı bir yönünüzü ifade etme fırsatı bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yanında biraz şakacı olabilirsiniz ve aptal gibi davranabilirsiniz! Ya da aile üyeleriyle konuşmalar yapabilirsinşz bu da ne kadar kıvrak ve keskin zekaya sahip olduğunuzu gösterebilir. Bugün çoklu yönleri keşfedin. Bu, içe kapanmanız yerine kendinizi dışa vurmanız gereken bir gün. Doğal olarak sürekli kendi içinize dönme eğiliminde olsanız da, tam tersini yapın ve sahneye çıkın. Zıt görüşlerle karşılaşacağınızı düşünseniz bile aklınızdan geçenleri söylemekten korkmayın.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları Boğa Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin için havada romantizm kokusu olacak, bu yüzden halihazırda görüştüğünüz birisi yoksa, yepyeni bir buluşma organize etseniz iyi olur. Çılgın bir müzik yapan bir grubu dinlemeye gitmek ya da alışılmadık ve farklı bir yere günübirlik bir gezi düzenlemek gibi delice bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Zaten birlikte olduğunuz özel bir kişi varsa, plan yaparken onu da dahil edin. Biraz değişiklik yapmaya ihtiyacınız var.
Bu nedenle sevgilinizi veya yakın bir arkadaşınızı aramak ve bir araya gelmek için plan yapmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki en sevdiğiniz yerlerden biri özellikle çekici gelebilir, ancak sıradanlıktan uzak durun. Eğlenin ve yaratıcı olun!

 

15 Mart 2020 Burç Yorumlarıİkizler Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin için kartlarda başarı ve iyi talih söz konusu olabilir. Her ne olursa olsun, muhtemelen başarılarınızdan özellikle memnun ve tatmin olmuş hissedeceksiniz. Herkese anlatmak isteyeceksiniz, ama bunu en çok söylemek istediğiniz insanlardan bazılarının ulaşılamaz olması sizi biraz sinirlendirebilir. En yakınınız öğrenene kadar olayı yaymayı erteleyin. Onlara ihtiyacın var ve desteklerini de istiyorsun.
Sizinle aynı şeyleri paylaşmayan biri olabilir. Bu sizin hoşunuza giden biri olsa da, şu anda yapmanız gereken şey kendinizi korumak ve gerçekçi olmak. Bu kişiyle nasıl başa çıkacağınız konusunda kendinize karşı dürüst olun ve üzerinizdeki olumsuz etkisini es geçin.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıYengeç Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin için harika bir gün; zira başarılı olmanız için ihtiyacınız olan tüm kartları elinizde tuttuğunuzu göreceksiniz. Bugün, şans ve refahın disiplinle buluştuğu ve inanılmaz bir sonuç verdiği günlerden biri. Harcadığınız emekler nihayet karşılığını veriyor ve göreceksiniz ki kendinizle ne kadar uyumlu olursanız, çevrenizdeki insanlarla da o kadar iyi bütünleşeceksiniz.Aşk hayatınızda ise, heyecan verici ve tutkulu bir karşılaşma yaşamanız mümkün! İyi günler!

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıAslan Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin için olağanüstü bir gün ve insanlarla – özellikle de erkeklerle – olan ilişkilerinizin hiç olmadığı kadar iyi gittiğini fark edebilirsiniz. Yumuşak ve aşırı hassas tabiatınızın hazine sandığı olduğu nihayet anlaşılıyor. Bu tür bir kişiliğin zayıflık olarak görüldüğü çok zaman olmuştur ancak bugün hak ettiğiniz değeri göreceğiniz günlerden biri olacak.Hayatı kutlayın, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi kutlayın ve soluduğunuz havayı kutlayın. Havada, hayata güzel bakmanızı sağlayan ve sizi sahip olduğunuz her şey için şükretmeye teşvik eden bir enerji var.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları Başak Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin için güzel bir gün olacak. Mutlu, heyecanlı, hevesli ve geleceğe dair iyimser olacaksınız. Aileniz, arkadaşlarınız ve komşularınızla ilişkileriniz muhtemelen sıcak ve uyumlu olacak. Telefon konuşmaları ve ayak işleriyle epey zamanınızı alabilir. Uzun zamandır görmediğiniz biriyle sürpriz bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Biraz eski günleri anıp arayı kapatarak vakit geçirebilirsiniz.İnsanlardan çok fazla ilgi göreceksiniz. Karizmanız tıpkı bir film yıldızı gibi, bugün tüm gözleri üzerine çekecek. Sevgiliniz belki de bazı kıskançlıklardan dolayı aniden sizinle daha fazla ilgilenmeye başlayabilir. Birileri sizinle flört etmeye çalışıyor ve bu da onun endişelenmesine sebep olabilir.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıTerazi Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin için tezatlarla dolu bir gün. Sabah çikolata yiyip öğleden sonra tempolu koşuya çıkabilirsiniz. Sabah geç saatte uyanıp akşam erkenden yatağa girebilirsiniz. Ayrıca bugün kendinizi eve de kapatabilirisiniz. Evde vakit geçirebilir ve normalde yaptığınızdan daha fazla telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Çalışma masanızı temizleyebilir ve hatta belki bir iki kitap rafını düzenleyebilirsiniz. Buzdolabında kötü bir koku varsa, neden temizliğe girişmeyesiniz? Belki de dolaptaki karbonat kabını yenilemenin zamanı gelmiştir. Ayrıca evcil hayvanlarınızla da ilgilenebilirsiniz.Kalbinizin derinliklerinde bir şey hakkında güçlü bir his var. Sevdiğiniz biriyle ilgili bir şey hissetmiş olabilirsiniz ya da iş ortamınızda olan bir şey hakkında bazı sezgileriniz var. İzlenimlerinize göre hareket etmekte tereddüt etmeyin. Sizi doğru yönde yönlendirmeleri için sezginize güvenebilirsiniz.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları Akrep Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin için duygusal bir gün olacak gibi görünüyor. Uzun zamandır size dargın olan biri yüzleşmek için bugünü seçerse şaşırmayın. Bu kişinin söyleyeceklerini dikkatle dinlemeye çalışın ve konuyu sadece onun sorunu olarak görüp geçiştirmeyin. Bazen büyümek için almamız gereken dersler pek de eğlenceli olmayabilir. Bunu bir düşünün.İnsanlar bugün size ne olduğuna anlam veremeyecek. Hislerinizi dışa vuruyorsunuz ve en ufak bir fırsatta ağlıyorsunuz. Bu siz değilsiniz. Duygusuz bir insan da değilsiniz, hem de hiç. Ancak, hislerinizi göstermenin sizin için kolay olmadığının fazlasıyla farkındasınız.

 

15 Mart 2020 Burç Yorumları Yay Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin tarafınızdan gelebilecek herhangi bir bencil davranış, hangi koşulda olursa olsun hoş görülmeyecek. Etrafınızdakilerin duygularını incittiğinizi fark etmemiş gibi yaparak durumu kendiniz için daha da kötü bir hale getirmeyin. İnsanlar bugün muhtemelen normalde olduğundan çok daha hassas olacak, dolayısıyla tek istediği onu dinleyebilecek ya da omzunda ağlayabileceği bir kişi olan birisini kullanmaya çalışmadığınızdan emin olun.İçsel bir güç ve sezgi dalgalanması bugün alışılmadık bir mesleği düşünmenizi sağlayabilir. Özgürlük ve bağımsızlık arzunuz şu anda çok güçlü, bu nedenle kendi başınıza, belki sanatsal bir alanda veya hizmet sektörlerinden birinde çalışmayı düşünebilirsiniz. Bugün harikaları başaracak gücünüz var.

 

15 Mart 2020 Burç YorumlarıOğlak Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin için duygusal açıdan bu ayın en güzel günlerinden biri, dolayısıyla “ah zavallı başım” ruh halinden sıyrılın ve biraz eğlenin. Daha sistemli bir biçimde harekete geçmek istediğinizi fark edeceksiniz. Bu isteğe kulak verin ve detaylara çok dikkat edin. Pek çok kişinin, auranızın yarattığı besleyici ve destekleyici havanın peşinde, size tutunduğunu fark edebilirsiniz.İnanılmaz tutkunuz ve yaratıcılığınız bugün ön planda olacak. Ayrıca, içinizde sizi bir sonraki aşamaya geçme konusunda teşvik eden büyük bir huzursuzluk olabilir. Kalbinizin isteği her ne ise, fedakarlık gücünüzü başarma isteğinizle birleştirin. İçinizde, özellikle böyle günlerde parlayan bir güç var.

 

15 Mart 2020 kova Burç Yorumu Kova Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizinle konuşmak biraz zor olacak. Siz, herkesin kolayca etkileyebileceği bir kişi olduğunuz halde bugün size anlatılan her şeyi dinliyor ve eleştiriyor olacaksınız. Duygusal ya da belirsiz hiçbir şey kafanıza giremeyecek. Sanki beyninize, sadece izin verdiğiniz şeyin içeri girmesine izin veren çok iyi bir filtre takmış gibisiniz. Bugün gerçek bir uzman gibi görüneceksiniz. Çok fazla gösteriş yapmamaya dikkat edin!. Sinirler oldukça gergin durumda, kendinizi kontrol etmeye çalışın. Durumun dışına çıkın ve bunu geçici bir şey olarak görün. Sevdiğiniz kişiyle herhangi bir kavgaya girmeyin.

 

15 Mart 2020 Balık Burç Yorumu

Balık Burcu

15 Mart 2020 Burç Günlük Yorumu

Bugün sizin için bireysel meditasyon günü olacak. Yanınızda bir not defteri varsa, aklınızdan geçenleri not edin ki bazı konularda somut sonuçlara varın. Bugün bu defterin sayfalarını sonuna dek açın. Düşünmek için birkaç dakikanızı ayırın ve hayatınızdaki tüm olaylar hakkında bir görüş sahibi olmadan dışarı çıkmayın. Bugün, buna ihtiyacınız olacak.Muhteşem duyarlılığınızı, maddenin kalbine inmek ve gerçek çekirdeği ortaya çıkarmak için kullanabilirsiniz. Bu tür davranışların muhtemelen insanlarla olan konuşma ve tartışmalarla geleceğini unutmayın.

Kaynak: msn.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir