2 Adımda Kaşlarımızı Gürleştiriyoruz !

Son zamanlarda benim gibi bir çok kadının şikayet ettiği bir konuyu ele alacağız bugün sizlerle.KAŞ DÖKÜLMESİ…..  🙁

Kaş dökülmesinin ilk sebebi fazla kaş aldırma ve kaş kalemi, boyası veya tozları gibi makyaj malzemelerinin aşırı kullanılmasıdır.Aslında kaş dökülmesine bir çok çözüm var.Örneğin microblading,fakat hem maliyeti hem de kalıcığı ve doğallığı tartışıldığından;biz sizlere bugun daha etkili,kalıcı ve doğal bir çözüm söylüyoruz:VAZELİN !

Yanlış duymadınız…Vazelinin faydalarını başka Post’ta uzun uzun anlatırız Çünkü faydaları cildimiz için saymakla bitmez…..

Biz bu Postumuzda Kaş ve Kirpiklerimiz için faydalı olan kısmını ele alacağız.

Öncelikle CoronaVirüs’ünden dolayı birkaç hafta sanırım bazılarımız evlerimizden çalışacağız,bazılarımız ise online eğitimle evlerinde bulunacak.Bu krizi kaş ve kirpiklerimiz için Fırsata çevirmekten başka çaremiz yok hanımlar…..

Peki bu krizi Fırsata nasıl çevireceğiz?

  1. İlk olarak kaşlarımızı kesinlikle aldırmıyoruz ! Evet eğer daha güzel ve kalın kaşlar istiyorsak ilk işimiz 2 hafta dişimizi sıkarak ve görünüşüne aldırmayarak;kaşlarımıza dokunmamak…

2. Diğer adımımız vazelini bir çubuk veya fotoğraftaki gibi eski bir rimel fırçanızla güzelce yedirerek kaş ve kirpiklerinize uygulamak….

Aslında olay bu kadar basit hanımlar… 2 hafta kaşlarınıza dokunmayınız,bırakın uzasınlar.. Kaş kalemi,Boyası gibi ürünleri de kesinlikle bu süre zarfında uygulamayalım. Sadece Sabah-akşam olmak üzere bol bol çekinmeden vazelini kaş ve kirpiklerinize uygulayın ve güzelce tarayın…2 hafta sonunda farkı göreceksiniz,benden söylemesi….

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir