21 Mart 2020 Burç Günlük Yorumuları

21 Mart 2020 Burç Günlük Yorumuları

21 Mart 2020 Burç Günlük Yorumuları

Ay akşam saatlerinde Merkür ile kavuşacak…Duygu ve düşüncelerimizi içimizden geldiğimiz gibi gönülden ifade etmemiz mümkün olacak gibi…İletişim hızlanacak; karar alırken sezgilerimize güveneceğiz. Rüyalarımızın ve hayallerimizin de gerçek olma ihtimali var. Yakın çevremiz ve arkadaşlarımızla irtibatta olmamız da söz konusu…Ay Uranüs olumlu açısı ise farkındalıklarımızı yükseltecek…Algılarımızı açacak sanki…Ayrıca beklenmedik ve sıradışı durumlarla karşılaşabilir; sürpriz ise bizi şaşırtabilir. İşte bu günün 21 Mart 2020 Burç Günlük Yorumuları :

21 Mart Koç burcu yorumu

Bugün evde güzel bir egzersiz fikri içinde olmayı tercih edebilirsiniz. Sosyal çevrenizin sizi dışarı çağırması ya da havanın sizi cezbetmesine kapılmayın. Düşüncelerinizdeki dağınıklığı toparlamak adına araştırmalar yaparak bilgi dağarcığını genişletebilirsin.

21 Mart Boğa burcu yorumu

Bugün nerede hatalı olduğunuzu ve problemlerinizin nereden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Genel anlamda gergin olduğumuz bugünlerde birde kafanızı bu tip problemlerle doldurmayın. günün ilk yarısında eksiklerini ve elinde kalan işlerini tamamlamak isteyebilir; bazı sorunlarını çözmek isteyebilirsin. Gün içinde arkadaşlarınla yaptığın planlarda aksamalar olabilir. Akşam saatlerinde çevrenden gelebilecek haberlerle, çalışmalarında gösterdiğin başarının takdirini görebilirsin.

21 Mart İkizler burcu yorumu

Yakın çevrenizle ilgili istenmeyen birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Geçmişi tekrar konuşmak yerine uzlaşmacı bir tavır içinde sorunları çözmelisiniz. Sevgili İkizler; bugün, iş ve sosyal hayatını yeniden düzene sokabilir, derin düşünceler içinde veya fikir aşamasında olabilirsin. Geçmiş tecrübelerinin yardımıyla girişimlerde bulunmak istesen de; bugün yeteri kadar zaman ya da kaynak bulamayabilirsin. Olaylara fazla kafa yormamalı ve akışta kalmayı tercih etmelisin.

 

Hafta içi iş hayatınız sizde birtakım bunalımlar yaratmış olabilir. Bugün evinizde kalmak ve güzel bir film izlemek size iyi gelebilir. Sabah saatlerinde ekonomik gücünle alakalı düşünceli olurken; atacağın adımlarda, karşılaşabileceğin engellerden dolayı kendini geri çekebilirsin. İlerleyen saatlerde; geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için başlangıçlar yapabilir; deneyimli insanlardan veya sosyal gruplardan destek alarak yola çıkabilirsin.

21 Mart Aslan burcu yorumu

Unutkanlıklara karşı dikkat etmeniz gereken bir gün. Şu an parasal olarak bir şeyleri bir yerlere yetiştiremediğinizi düşünebilirsiniz.bugün sevdiklerinle ilişkilerinde bazı problemler olabilirken; arkadaşlarınla yaptığın program ekonomik olarak seni zorlayabilir veya ertelenebilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha önceden girişimde bulunduğun konuların sonuçlarını alman gerektiği için panikleyebilirsin. Kazançlarını değerlendirirken verimli olmaya özen gösterebilirsin.

21 Mart Başak burcu yorumu

İlişkilerde yeni bir yön yakalamak isteyebilirsiniz. Ama bugün pek zamanı olmadığını söyleyebiliriz. Günün ilk yarısında her şeyi kontrol etmeye ve düzenlemeye çalışmak sizi yorgun düşürebilir. Gün içinde eski problemler tekrar gün yüzüne çıksa da; çözüm bulmakta zorlanmayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde hem kendine hem de partnerinize zaman ayırmayı tercih etmeli; romantizmin keyfini çıkarmalısınız.

21 Mart Terazi burcu yorumu

Finansal koşullarınız ile ilgili geçmişte yaşadığınız sorunların sebeplerini bugün daha net fark edebilirsiniz. Bugün bir süredir devam eden sorunlarla ilgili çevrendekilerle iletişim halinde ve çözüm odaklı olabilirsin. Ancak olayların üzerinde çok fazla durmamalı ve akışına bırakmayı düşünmelisin. Sağlığını düşünmen gereken zamanlarda olduğunu bilmeli ve gününü tamamen dinlenmeye ayırmalısın.

21 Mart Akrep burcu yorumu

Aileniz ile aranızda biraz sert konuşmalar olabilir. Aile ile uzun süre evde kalmak sizi biraz bunaltmış da olsa da bu aslında bazı problemleri çözmek için bir fırsatta olabilir. Sabah saatlerinde geçmişten beri devam eden bir borçla veya alacakla ilgili gelişmeler olabilir ve çözüm için arayışlara gidebilirsiniz. İlerleyen saatlerde keyif ve hobilerini aynı görüşte olduğunuz kişilerle paylaşmak isteyebilir; risk içeren yatırımlarda hislerine güvenebilirsiniz.Yine de dikkatli olun. Aşk ilişkilerinde uyumu yakalamakta zorlanmayabilirsiniz.

21 Mart Yay burcu yorumu

Geçmişte yaşadığınız ilişkinizin gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Eski defterleri açmamanız sizin için iyi olacaktır. Geçmiş ilişkilerin vaatlerine itibar etmeyiniz. Güne ailenizin isteklerini yerine getirmek adına kendi programlarınızdan ödün vermek zorunda kalarak başlayabilirsiniz. Önceliklerinizi iyi belirlemeli, telaşlanmadan işlerinizi sıraya koymalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde evinizde olmaktan keyif alabilir; ailenizle huzurlu bir ortamda sohbet edebilir ve dinlenmeyi tercih edebilirsiniz.

21 Mart Oğlak burcu yorumu

Yaşamınızda sizi yoran bütün olaylardan uzaklaşıp kafa dinlemek istediğiniz bir gün olabilir. Kendinizi duygusal anlamda her şeyden arındırmak için doğru bir zaman. Günün ilk yarısında programınızın aksamasından dolayı sinirleriniz gerilse de; yakın ilişkide olduğunuz insanların desteğini alarak olayları kontrol altına alabilir; eksik kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde; sosyal olmaya, kendinizi geliştirmeye, eğitim almaya veya kültürel aktivitelerde bulunmaya zaman ayırabilirsiniz.

21 Mart Kova burcu yorumu

Herkesin yaşamdan bu denli izole olduğu bugünlerde sizler meydan okumaya kalkmayın sakın. Sabah saatlerinde burcunuzda ilerleyen Ay; finansal alanlarda girişimleriniz ve fikirleriniz için önüne çizdiğiniz yol haritasında sizi destekleyecektir. Ancak gün içinde yapmak istediğiniz yenilikler varsa ertelemenizde fayda var. Sıra dışı bir bakış açısıyla içine bulundurduğunuz krizleri bitirebilir; uzun süredir devam eden sorunları çözebilirsiniz.

21 Mart Balık burcu yorumu

Kaynak: hürriyet.com, askmorya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir