24’ncü İstanbul Tiyatro Festivali 28Aralık2020’ye uzatıldı

24ncü İstanbul Tiyatro Festivali 28Aralık2020ye uzatıldı
0 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

24’ncü İstanbul Tiyatro Festivali 28Aralık2020’ye uzatıldı
İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 24’ncüsü düzenlenen İstanbul Tiyatro Festivali yoğun ilgi gördü. Çevrim içi gösterimlerde bulunan 6 program sanat severler tarafından  Aralık ayının 28′ ne kadar izlenebilecek.

24’ncü İstanbul Tiyatro Festivali 28Aralık2020’ye uzatıldı

24. İstanbul Tiyatro Festivali programındaki  en çok ilgi gören 6 gösterinin yayın tarihi 28 Aralık 2020 tarihine kadar uzatıldı.
Koç Holding Enerji Grubu Şirketleri Aygaz, Opet ve Tüpraş sponsorluğunda düzenlenen festivalin çevrim içi programına  “https://online.iksv.org/tiyatro” adresinden ulaşabilirsiniz. Biletleri bu adresten ve Biletix’in etkinlik sayfasından temin edebilirsiniz. Bilet fiyatları 20 TL olarak belirlenmiş. Yerli Yapımlar Gösteri Sponsoru ENKA Vakfı’nın desteğiyle izleyici ile buluşuyor.

İKSV’den yapılan açıklamaya göre,

İzleyicilerin yoğun ilgisi sebebiyle gösterim tarihi uzatılan yapımlar arasında

  • “Eften Püften Şeyler”,
  • “Varlık”,
  • “Her Güne Bir Vaka”,
  • “Lear Mutfakta”,
  • “Andan Daha Kısa”,
  • “Olağan-İçi Bir Gezi” bulunuyor.

Bilet satın aldıktan sonra 72 saat boyunca görüntüleyebiliyor.

İzleyiciler bilet satın aldıkları çevrim içi gösterimleri, telefon, tablet ve bilgisayarlar gibi teknolojk aletlerden izleyebiliyor. Satın alınan yapımlar izlemeye başladıktan sonra 72 saat boyunca görüntüleyebiliyor.

Festival programının tamamına ve oyunlarla ilgili ayrıntılı bilgiye “https://tiyatro.iksv.org/tr/program” adresinden ulaşılabilir. Yapımları seyretmeden buradan ilgili bilgileri okumanızı tavsiye ederim bazı yapımları seyrederken yapılması gerekenlerle ilgili bilgiler yer alıyor. uyarılar yer alıyor.

24. İstanbul Tiyatro Festivali’nin Öğrenme ve Gelişim Programı kapsamında gerçekleştirilecek paneller, atölye çalışmaları, söyleşiler, okuma tiyatroları gibi ücretsiz yan etkinliklerde İKSV sayfalarından takip edilebilir.

Kaynak; İKSV,aa

Diğer sanat haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir