3 Aralık Günlük Astroloji bize ne vaad ediyor?

3 Aralık Günlük Astroloji
0 0
Read Time:2 Minute, 52 Second

3 Aralık Günlük Astroloji bize ne vaat ediyor?

3 Aralık Günlük astroloji yorumunu aşağıda bulabilirsiniz. Günün genelinde Ay yengeç burcunda. Aile, ev, emlak, toprak güvenlik konuları öne çıkıyor. Gün içerisinde sabah saatlerinde ilişkiler açısından olumlu bir hava hakim, güzellik içeren her konuyla ilgilenebilirsiniz. Öğleden sonra öfkemize hakim olmak, tartışmalardan uzak durmak gerek; cesaret gereken işleri yapabiliriz. Akşam saatlerinde önemli dikkat gerektiren işlerden uzak durmalı, aklımız karışabilir, hislerimizle hareket edebilir, kararsızlık yaşayabiliriz; sanat ve yaratıcı işler için değerlendirilebilir.

Merkür’ün Yay’a geçmesi:

Dün Merkür’ün akrep’ten yaya geçmesi ile fikirler, iletişim, medya, öğrenme, eğitim, okul, üniversiteler, yabancılar, uzaklar ile ilgili konular hızlanacak.

Merkür Akrep’te ketum ve gizi bilgileri gösterir. İletişim içe dönük ve kapalıdır, insanlar fikir ve düşüncelerini kendine saklamayı tercih eder. Yaya geçince ise tersine konuşmalarımız artar. Fikirlerimizde daha geniş düşünebilir, vizyoner bir bakış kazanabiliriz. Felsefe, inanç, hukuk, eğitim, uluslararası ilişkiler konularında haberler gelebilir. Basın yayın, medya, yazarlık ile ilgilenenler daha verimli geçirebilirler. Özellikle uluslararası konular ve ticaret hızlanabilir.

Hayata daha olumlu bakar, umut ve beklentilerimizi yükseltebiliriz. İçinde bulunduğumuz şartlara rağmen, geleceğe umutla bakmak bize umut verecek aşı gibi gelişme haberlerinin etkisi ile de olabilir.

Ay Yengeç’te:

3 Aralık Günlük Astroloji’de ayın tüm gün Yengeç’te olduğunu görüyoruz. Ay’ın Yengeç’te olması nedeni ile, gün genelinde duygularımıza açık, daha hassas, alıngan olabilir, evimiz ailemiz sevdiklerimiz ile ilgilenmek, evde vakit geçirmek isteyebiliriz. Ev işleri yapmak, aile ile vakit geçirmek, aile büyüklerine ziyaret yada onların ihtiyaçlarını karşılamak, size ihtiyacı olanlara yardım etmek ve bakım yamak, çocuklarınızla vakit geçirip onlarla ilgilenmek bugün bize iyi gelecektir.

3 Aralık Günlük Astroloji’ye göre gün içerisinde saat saat potansiyeller:

  • 2 Aralık’ı 3’üne bağlayan ilk saatlerde beklenmedik sürprizler yaşayabiliriz. Biraz gerginlik yaşayabilir, uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz. Yatmadan önce kahve, teknoloji tüketimini azaltmanız yerinde olur.
  • Sabahın ilk saatlerinden öğleden sonraya kadar Ayın Venüs ile olumlu açısı ile barışçıl, sevgi dolu bir atmosfer yaratıyor. Kırgınlar barışabilir. İşbirlikleri kurmak, uyum yakalamak, ilişkiler açısından oldukça olumludur. Kadınların güzellik ve cazibeleri yü Güzellik, estetik, bakım, makyaj, giyim kuşam ile ilgili yapılacak her şey daha güzel sonuçlanabilir. Alışveriş artabilir. Çocuk anne ilişkisinin pozitif olduğu saatler. Sanatsal faaliyetler ile ilgilenebilir. Evi güzelleştirmek, dekorasyon için çok uygundur.
  • 15:30 ve sonrasında ayın mars ile yakınlaşan kontağı havayı değiştirip, sertleştirmeye başlayabilir. Öfke duygusu, sinirlilik, gerginlik, tartışmaya yatkınız. Ufak şeyler bizim için problem olabilir. Ani tepkiler vermemeye, kontrollü davranmaya dikkat etmelisiniz. Cesur olabilir, riskli konulara daha kolay atılabiliriz. Cesaret ve öz güven gerektiren konular için kuvvet vermekle beraber, aklımızdan çok güdülerimiz ile davranacağımız için taktik ve strateji eksikliği çekebiliriz. Sakarlıklar olabilir. Fazla enerji birikeceği için mümkünse hareket etmek, yürümek, fiziksel bir uğraş iyi gelebilir. Enerji, fiziksel güç isteyen işler daha rahat yapılabilir.
  • Akşam 18’den itibaren devreye giren Ay Neptün açısı, bizi sakinleştirmeye başlayacak. Sipiritüel, ruhsal, inanç ile ilgili konular ile ilgilenebilirsiniz. Enerjinizi rahatlatacak yoga, meditasyon, ibadet vb. çalışmalar yapabilirsiniz. Empati yeteneğiniz artacağı için yardım, bağış yapmak, ihtiyacı olanlar için çalışmak isteyebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek, destek vermek, acıma duygusu ile kendinizi bile feda edebilirsiniz. Duygusal olarak kendinize ve başkalarının duygusal yaralarına hassas olduğunuz için dertleşmek, danışmanlık vermek almak, psikolojik danışmanlık için çok uygundur. Bağışlanma ve bağışlama saatidir, kırgınlıklarınızı çözebilirsiniz. Empati duygunuz çok yoğun olacağı için hakkınızı aramak, savunmak, tartışmaya girmek, mantıklı davranmak gereken durumlarda gereken dirayeti gösteremeyebilirsiniz. Vicdanınız yüksek olacağı için vicdanınıza konuşup sizden faydalanabilirler, kandırılmaya açık olduğumuz bir enerjidir. İnsanlar ile aranıza gereken sınırları koymakta zorlanabilirsiniz.  Çok güçlü hayal gücü, yaratım kabiliyeti, sanatsal faaliyetler yüksek başarı getirebilir. Sanatın her dalında çalışanlar verim alabilir. Hisleriniz güçlüdür, hissettiğiniz şeyler başınıza gelebilir. Duyguların yoğunluğu karar vermenizi zayıflatır, kararsızlık, yönsüzlük duygusu yaşayabilirsiniz.

About Post Author

Özge Kandemir

Özge Kandemir İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İlk astroloji eğitimini 2010-2011 yılları arasında almıştır. Astroloji alanında sürdürdüğü çalışmalar ardından 2015-2019 yılları arasında Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda okuyarak Astroloji Diplomasını almıştır. O zamandan beri profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmakta ve sosyal medyada astroloji yazıları yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir