4 Aralık Günlük Astroloji

4 aralık astroloji ay
0 0
Read Time:4 Minute, 7 Second

4 Aralık Günlük Astroloji bize ne getiriyor?

4 Aralık Günlük astroloji yorumunu aşağıda bulabilirsiniz. Sabahtan 16:00’ya kadar Ay Yengeç burcunda devam ediyor. Daha sonra Ay Aslan burcu ‘na geçiyor. Dolayısı ile duygularımız günün ilk ve ikinci yarısında roller coster gibi iniş ve çıkışlar ile dolu olacak. Güne depresif, endişeli başlayıp; mutlu konuşkan öz güvenli bitireceksiniz. Önemli işleri gündüz karşılaştığınız engellere rağmen yılmadan tamamlayama çalışın, akşam ödüllerini alıp şaşırabilirsiniz.

4 Aralık Günlük Astroloji – Ay Yengeç ‘te:

4 Aralık Günlük Astroloji’de ayın öğleden sonraya kadar Yengeç’te olduğunu görüyoruz. Ay’ın Yengeç’te olması nedeni ile, öğleden sonraya kadar daha duygusal, hassas, alıngan olabiliriz. Ev işleri yapmak, sevdiklerimiz aile ile vakit geçirmek, aile büyüklerine ziyaret yada onların ihtiyaçlarını karşılamak, size ihtiyacı olanlara yardım etmek ve bakım yapmak, çocuklarınızla vakit geçirip onlarla ilgilenmek günün ilk yarısında bizi meşgul edecektir. Dışarıdan gelen iyi yada kötü yorum ve etkilere açık olduğumuz bir dilim. Ev, gayrimenkul, toprak, aile, ailenin evin işleri, çocuklar ile ilgli işlerle meşgul olmak gerekebilir. Ağır sorumluluklar, üstünden gelinmesi güç işler ile başa çıkmak zorunda kalabilir, kendimizi yalnız hissedebiliriz. Güvenlik endişe ve maddi kaygılarımız olabilir. Çokça yemek yapmak ve yemek isteyebilirsiniz. Ayın Yengeç’in son derecelerindeki hareketleri Oğlak’taki güçlü gezegenler ile karşıt olduğundan, gündüz saatleri bizi dönüştüren, elimizi bağlayan, sıkan, zorlayan, baskılayan, engel çıkaran enerjiler hakim. Ay bir süre boşlukta olacağı için atılan adımlar net sonuçlar vermeyebilir.

4 Aralık Günlük Astroloji – Ay Aslan ‘da:

4 Aralık Günlük Astroloji’de saat 16’dan itibaren, kendimizi daha güvenli hissedecek ve rahatlayacağız. Beğenilmek, takdir toplamak isteyecek ve bunun için kendimizi gösterecek, rahatlıkla ortaya koyacağız. Cesur çıkışlar yapabilir, duygularımızı ve davranışlarımızı abartılı sergileyebiliriz. Neşeli, dışa dönük davranışlarımızla kalabalık içerisinde dikkat çekebilir, sosyalleşebiliriz. Arkadaşlarla, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmek, eğlenmek için çok uygundur. Ay Aslan’da iken çocuklarla çocuk olmak, neşeli olmak kolaydır. Sanatsal çalışmalar, yaratıcılık isteyen uğraşlar için idealdir. Kendinizi göstermeniz gereken işlerde daha rahat hareket edebilirsiniz, sunum yapmak, toplantı da konuşmak, patronla görüşmek, zam istemek gibi sesinizi duyurmanız gereken alanlarda fırsatı öz güveninizle kendiniz yaratabilirsiniz.

Venüs Neptün olumlu açısı:

Venüs Neptün arasındaki olumlu açı, sanat , yaratıcılık konusunda çalışanları destekliyor. Bu alanlarda çalışanlar, yaptıkları işlerden, yetenekleri üzerinden kazanç sağlayabilir. Aşk, sevgi, merhamet, şefkat duyguları artar. Yardımseverlik duygumuz artar. Dargınların barışması, anlaşmazlıkların çözülmesi için imkan bulabiliriz. Aşka kapılmaya meyilli olur, çevremizi tos pembe gözlüklerle görmeye başlayabiliriz. Hayal gücümüz gelişir, hislerimiz güçlenir, rüyalarımız oldukça dikkat çekici olabilir. Tatlı sözler, güler yüze açık olabilir, kolay kanabilir, kandırılabiliriz. Olayların iyi taraflarını görmeye eğilimliyiz, aşırı iyimserliğimiz ile yanlış kararlar alabilir, yanlış insanların rüzgarına kapılabiliriz. Sevdiğimiz, ilgilendiğimiz insanlara karşı objektifliğimizi kaybetmediğimize emin olmalıyız. Zira sevdiklerimiz için fedakarlık yapmaya hazır olacağımızdan, duygularımızdan faydalanmak isteyen çıkabilir. Dekorasyon, yaratıcılık, sanat, güzellik, estetik, moda, terzilik, tekstil, mutfak alanlarında çok verimli yaratıcı işler çıkarabiliriz. Beklenmedik yerlerden kısmet, kaynak gelebilir.

4 Aralık Günlük Astroloji’ye göre gün içerisinde saat saat potansiyeller:

Günün ilk saatleri:

3’ünü, 4 Aralık’a bağlayan ilk saatlerde dönüştüren ağır bir hava var, ilişkilerde tartışmalar, güç savaşları olabilir. Kırgınlık, içerleme yaşanabilir. Oluşacak durumları olduğu gibi kabul edebilmek, her şeyi kişisel algılamamak, önemli konuları akşam konuşmamakta fayda var.

Sabah:

Sabahın ilk saatlerinden itibaren Ay – Jüpiter karşıtlığı bizi gergin kılabilir: Olayları olduğundan büyük algılayacağız. Kendi içimize kapanıp, karamsar olabilir, gereğinden çok endişeli, kırılgan, hassas hissedebiliriz. Kendi içsel hesaplaşmamızı yapabiliriz. Aşırı güvenlik ihtiyacı ile bırakmamız gereken kişi ve durumlara tutunabiliriz, aşırı yemek yemek, aşırı çalışmak, aşırı alıngan hassas yada tersine gergin hırslı ve negatif olabiliriz. Güvenli alanda ayrılmak istemeyebilir, düzenimizi bozmamız gereken şeylere direnebilir, başarmak için kendimizi yetersiz görüp motivasyonsuz davranabiliriz. Veya başka bir uçta yaptıklarımızı, başardıklarımızı, kendimizi, potansiyelimizi, ilişkimizi, karşımızdakini gözümüzde büyütüp idealize edebilir, ulaşamayacağımız gerçekçi olmayan beklentilere kapılabiliriz. Merkür’ün de yayda olması olayları iyimser ele alacağımızı gösterdiğinden, gerçekten önlem almamız, hareket etmemiz gereken konularda geç harekete geçebilir, gecikebiliriz.

Öğle:

Öğle saatlerinde ayın Satürn ile tam karşı karşıya gelmesi, gerçeklerle bizi tekrar yüzleştirebiliriz. Patronumuz, yöneticilerimiz,  baba eş gibi erkek figürler, aile büyükleri ve ileri gelenleri, rütbe yetkice bizden yüksek kimselerden eleştiri duyabilir, engellenebiliriz. Genel olarak depresif, ağır bir enerji var. Bir süre tüm dünya bize karşı imiş gibi gelebilir. Ay burç değiştirene kadar, yönetici pozisyondakilerle önemli görüşmeler önerilmez. Sevdiklerimizden destek görmekte zorlanabiliriz. Bu enerjinin geçici olduğunu, olayların hiçbir zaman göründüğü kadar kötü yada iyi olmadığını, herşeyin değişebileceğini en azından zamanla geçeceğini aklınızda tutun. Öğleden sonra ay boşluğa giriyor, yaptığınız işlerin sonuçlarını almakta zorlanabilirsiniz, bazı konular sürüncemede kalabilir.

Akşamüstü:

Ay’ın Aslan’a geçmesi ile günü ilk yarısındaki halinizden eser kalmayacak. Hayat neşenizi, enerjinizi tekrar kazanacak, insan içine karışacak, kendinizi gösterebilecek ve dikkat çekeceksiniz. Üsttekilerin dikkatini çekmek ve onay almak için günün ikinci yarısı 16:00 civarı ve sonrası kullanılabilir. Yaratıcılık, sanat, hobiler konularında çalışabilirsiniz. Çocuklar ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Günün geri kalanı eğlenceli keyifli geçecektir.

Gece vakti:

Gece ayın Merkür’le olumlu açısı, karşılıklı iletişim, anlayış, empati, kendini duygularını, düşüncelerini yumuşak ve anlaşılır şekilde ifade etme imkanı getiriyor. Sevdiklerinizle, ailenizle, arkadaşlarla birlikte keyifli sohbetler edebilir, kendinizi karşınızdakine anlatabilir, duygu ve düşüncelerinizi açabilirsiniz. İkna kabiliyetiniz yükselecek. Ne de olsa tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Flört enerjisi yükseleceği için duygularınızı ifade etmek, sevdiğinize açılmak için de kullanabilirsiniz. Eşler arası uyum, iletişim, keyif ve tutku yükselecektir.

About Post Author

Özge Kandemir

Özge Kandemir İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İlk astroloji eğitimini 2010-2011 yılları arasında almıştır. Astroloji alanında sürdürdüğü çalışmalar ardından 2015-2019 yılları arasında Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda okuyarak Astroloji Diplomasını almıştır. O zamandan beri profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmakta ve sosyal medyada astroloji yazıları yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir