5 Aralık Günlük Astroloji – Ego Sınavı

5 Aralık Günlük Astroloji

5 Aralık Günlük Astroloji Ay Aslan

1 0
Read Time:3 Minute, 20 Second

5 Aralık Günlük Astroloji yorumunu yazımızda bulabilirsiniz.

5 Aralık Günlük  Astroloji Özet :

Gün boyunca ay aslan enerjisi bizi güvenli, neşeli, flörtöz, eğlenceli, çocuksu kılıyor. Kendimizi güçlü şekilde ortaya koyabiliriz. Egomuz açığa çıkabileceği için başkalarına, özellikle sevdiklerimize üstünlük taslamaktan kaçınalım. Sabahın ilk saatleri gergin ve sürprizlere açıksa da öğleden itibaren günün geri kalanı oldukça keyifli. Akşam sevdiklerinizle veya kendi başınıza yapacağınız her şey çok keyif verecek. Kendi başına olanlar için hobilerine zaman ayırma günü. Sanat ile ilgili başarılı işler ortaya koyabilirsiniz. Aşırı alışverişe dikkat. Gece geç saatlerde enerji daha da yükseleceği için, Corona kısıtlaması gününde mümkün olduğu kadar hareket ederek enerjinizi boşaltmakta fayda var, özellikle de çocukların… Gece saatlerinde birilerine bir şeyleri iyi niyetli bile olsa, zorlamaktan kaçınalım. Karşımızdakinin duygu ve isteklerine saygı gösterelim. Yüksek cesaret ve tutkumuz  ile yeni işlere girişecek azmi bulabiliriz. Girişimler için sahip olduğumuz maddi manevi kaynak, imkan ve şartları gerçekçi değerlendirerek adım atmalıyız.

5-aralik-gunluk-astroloji-ay-aslanda
5 Aralık Günlük Astroloji – Ay Aslan burcunda

5 Aralık Günlük Astroloji – Ay Aslan ‘da,

Kendini ortaya koymak, ispat etmek, liderlik etmek, sanatsal, yaratıcılık ile ilgili konular, çocuklar, eğlence, keyif, hayattan zevk almak, arkadaşlar, sohbet, pahalı alışveriş yapmak, lükse kaçmak, kendini beğenmek, kendini göstermek, takdir edilmek istemek bugün öne çıkan konulardandır. Evet hepimiz, çoğunluğumuz evdeyiz ancak bu kendimizi evin kralı, kraliçesi, prens ve prensesi ilan etmemize engel değil. Bugün bir şekilde kendimizi eğlendirmek ve şımartmak için fırsat yaratabiliriz.  Evin içerisinde bu kadar asilzade varken güç savaşları yaşanabilir. Etrafınıza emir vermeyi bırakıp, günden sevdiklerinizle beraber keyif almaya bakın.

5 Aralık Günlük Astroloji’ye göre gün içerisinde saat saat potansiyeller:

Günün ilk saatleri:

4 Aralık’ı 5 Aralık’a bağlayan günün ilk saatleri ay Merkür açısı, ikili ilişkiler, uzlaşma, kendini ifade etme, yazmak, okumak, sohbet, anlaşmak, anlaşmazlıkları çözmek, plan, liste yapmak için uygun.

Sabah saatleri:

Sabahın ilk saatleri ay Uranüs arasındaki açı gerginlik getirebilir. Sabah erken kalkanlar ani beklenmedik durumlara karşı dikkat etmeli, sabah saatleri alıngan, hassas, sinirli olabiliriz. Duygusal davranabilir, ani beklenmedik tepkiler verebiliriz. Sabah saatlerinde sağlığa dikkat etmekte fayda var. Davranışlarımızda inatçı ve ısrarcı olabiliriz. Sabah saatlerinde kendi başımıza kalmamız daha iyi olabilir. Çocukların biraz huysuzlandığını da görebilirsiniz. Biraz kendi hallerine bırakırsak öğleye normale dönecektir.

Öğle saatleri:

Ayın belirgin bir açısı yok, ay aslanda keyif ve neşe, sevdiklerimiz, hobilerimiz ile ilgilenmek, çocuklar ile keyifli vakit geçirmek oyunlar oynamak, sohbet etmek için uygun. Güneş Merkür Yay’da iken uzakta olan görüşemediğiniz sevdiklerinizi aramaya iletişim kurmaya ne dersiniz?

Akşamüstü saatleri:

17:00 civarında gerçekleşen ve geceye kadar devam eden ay güneş olumlu açısı, hafta sonunun en keyifli saatlerini vaad ediyor. Keyif, neşe, mutluluk, huzur, heyecan, motivasyon, kendini iyi hissetmek, duygusal ve fiziksel olarak kendini iyi hissetmek mümkün. Kendini ana, akışa bırakabilir, nihayet rahatladığınızı hissedebilirsiniz. Mücadeleci olmak yerine karşınıza gelen durumu olduğu gibi kabul edip ondan dan en iyisini almak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz uğraşlarla ilgilenebilir, yoksa hobi edinebilirsiniz, kendinizi geliştirecek fırsatlar bulabilirsiniz. Öğrenmeye açıksınız ve fikirlerinizle çevrenize yol gösterebilir, liderlik edebilirsiniz. Ailecek birlikte olmaktan keyif alacağınız çok güzel bir akşam. Kendi başınıza bile olsanız eğlenebileceksiniz. Arkadaşlarınızla yüz yüze olamasa bile görüşmek için harikadır.

Gece saatleri:

Ay mars olumlu açısı bizi hareketli, sabırsız, tutkulu, cesur kılacak. Enerji yükseliyor bu nedenle uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz. Çocukların da enerjisi yüksek olacak, gün içerisinde enerjilerini harcayabilecekleri aktiviteler yaptırmak yerinde olur. Yeni başlangıçlar yapmak, yeni işe girişmek, ne zamandır cesaret edemediğiniz o riski almak için büyük istek duyabilirsiniz. Özellikle maddi konularda alacağınız risklerde fazla iyimser olmadığınızdan emin olmalısınız. Karşınıza çıkan yada elinizdeki kaynak imkan ve şartları gözünüzde büyütebilirsiniz. Kendinizden çok emin olabilir, kendi bildiğinizi okuyabilir, başkalarının da sizin düşündüklerinizi düşünmesi dediklerinizi yapması konusunda ısrarcı olabilirsiniz.

Ego, tutku ve cesaret artarken, başkalarının hislerini gözardı edebilirsiniz. Sevdiklerinize ve çocuklarınıza dominant bir yaklaşım göstermekten kaçının. Geç saatler kadınlar güzellik ile ilgili konuları desteklemiyor, dekorasyon, terzilik, güzellik, bakım, evi düzenleme gibi konuları bu saate bırakmayın. Çok fazla eril enerji ilişkilerde bir şeyleri zorlama, zorla yaptırmaya da işaret ediyor, kadın şiddeti ile ilgili olaylara gece saatlerinde dikkat edilmesinde fayda var. Duygularınızı fiziksel davranışlarla gösterebilirsiniz. İlişkilerde sorun yaşanmaması için, tutku öne çıkarken, kişilerin bir birilerinin duygu, istek ve hassasiyetlerine özen göstermesi önem taşıyor.

About Post Author

Özge Kandemir

Özge Kandemir İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İlk astroloji eğitimini 2010-2011 yılları arasında almıştır. Astroloji alanında sürdürdüğü çalışmalar ardından 2015-2019 yılları arasında Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda okuyarak Astroloji Diplomasını almıştır. O zamandan beri profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmakta ve sosyal medyada astroloji yazıları yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “5 Aralık Günlük Astroloji – Ego Sınavı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir