6 Aralık Günlük Astroloji

6 Aralık Astroloji
0 0
Read Time:2 Minute, 46 Second

6 Aralık Günlük Astroloji yorumunu yazımızda bulabilirsiniz.

Günün çoğunluğunda Ay Aslan burcunda, gece saatlerinde ise Başak’a geçiyor. Pazar gününün çoğunluğu keyifli geçecek. Ay aslan enerjisi ile öz güvenli, neşeli, flörtöz, eğlenceli, çocuksu olacağız. Kendimizi net şekilde ortaya koyabilir, sevdiklerimizin ilgilisini talep edebiliriz. Egomuza yenik düşüp, çok bilmiş davrabiliriz. Sohbet, birliktelik, ortak aktiviteler, arkadaşlar olmak iyi gelecektir. Akşam saatlerinde ayın Başak’a geçmesi bizi içe döndürecek, kendi kabuğumuza çekilebilir, sorumluluklarımızı düşünüp planlar yapabiliriz. Günün son saatleri ev işleri, temizlik, organizasyon, haftayı planlamak için verimli kullanılabilir. Hastalıkla ilgili endişelerimizin de artacağı Pazartesi gününe girişte kendimiz ve sevdiklerimiz için gerekli önlemleri almamızın bizi koruyabileceğini bilelim. Fazlaca evham ve stres bizi huzursuz kılabilir.

6 Aralık Günlük Astroloji – Ay Aslan ‘da, gece saatlerinde Başak’a geçiyor.

Kendini ortaya koymak, ispat etmek, liderlik etmek, sanatsal, yaratıcılık ile ilgili konular, çocuklar, eğlence, keyif, hayattan zevk almak, arkadaşlar, sohbet, pahalı alışveriş yapmak, lükse kaçmak, kendini beğenmek, kendini göstermek, takdir edilmek istemek bugün öne çıkan konulardandır. Evet hepimiz, çoğunluğumuz evdeyiz ancak bu kendimizi evin kralı, kraliçesi, prens ve prensesi ilan etmemize engel değil. Bugün bir şekilde kendimizi eğlendirmek ve şımartmak için fırsat yaratabiliriz.  Evin içerisinde bu kadar asilzade varken güç savaşları yaşanabilir. Etrafınıza emir vermeyi bırakıp, günden sevdiklerinizle beraber keyif almaya bakın. Gece saatlerinde Ay’ın Başak burcuna geçmesi ile biraz daha depresif, endişeli bir havaya giriyoruz. Sorumluluklar, yapılması gerekenler, ödevler kendini hatırlatıyor. Aile, ev, çocuklar ile ilgili uğraşılması gereken konular ortaya çıkabilir. Temizlik, bakım, sağlık, düzen, tertip konuları öne çıkıyor.

6 Aralık Günlük Astroloji – Venüs Neptün olumlu açısı,

Gün boyunca etkili ve romantik, duygularımıza duyarlı, kendimiz ve başkalarına karşı hassas nazik, şefkatli, bağışlayıcı bir gündeyiz. Dolayı ile kırgınlıkları konuşmak ve dargınları barıştırmak için kullanılabilir. Sevdiklerimiz için kendimizi feda edebilir, yardıma ihtiyacı olanlara yardım eli uzatabiliriz. Sanat, yaratıcılık, güzellik içeren her konuda oldukça başarılı olabiliriz. Aşk ve ilişkilere çekilebilir, çevremize toz pembe gözlerle bakabilir, ilişkileri ve karşımızdaki kişileri gözümüzde büyütebiliriz. Gerek kendimiz, gerek hayatımızdaki insanlar konusunda yanılma payımız var, gerçekçilikten uzak olacağız. İlişkisi olmayanlar bunun eksikliğini hissedecekler. Toprak, tarım ile ilgili konularda bereket söz konusu. Varsa bahçe, çiçekler ile ilgilenmek, bir bitki dikmek için çok uygun. Evinizin dekorasyonunda da çok estetik dokunuşlar yapabilirsiniz. Romantik bir gün geçirmek isteyenler için ideal. Hayatın güzelliklerine odaklanacağız, dolayısı sorumlulukların kendini hatırlatacağı gece saatlerine kadar eğlenmek, sevdiklerimiz ile birlikte olmak, sevmek sevilmek için güzel hafif bir gün olacak.

6 Aralık Günlük Astroloji’ye göre gün içerisinde saat saat potansiyeller:

  • 5’inden 6 Aralık’a geçilen ilk saatlerde hareketli, enerjik hissedebilir, uykuya yatmakta zorlanabiliriz. İlişkilerde sabırsız tutkulu davranabilir, kendimize odaklı olup karşımızdakilerin duygularını göz ardı edebiliriz. İlişkilerde gerginlik olabilir.

  • Sabahın erken saatlerinde ayın ay düğümleri ile olumlu açısı, geleceğe yönelik olarak bizi ilerlememiz yönünde destekleyecek bilgiler öğrenebileceğimiz, iletişime geçebileceğimizi gösteriyor. Kendimiz kolaylıkla ifade edebiliriz. Aklımız kadar duygularımızdan faydalanabilir, cesaretimiz ve öz güvenimiz ile önemli girişimler yapabiliriz. Sabah erken kalkanlar hayatlarında başarmak istedikleri konular ile ilgili adım atabilirler.

  • Öğleden itibaren günün büyük bölümünde ay boşluğa giriyor. Ay saatlerden başlayarak ayın sırası ile Plüton, Satürn, Jüpiter ile destekleyici olmayan bir açısı da olacak. Akşam saatlerinde kadar uzun soluklu işlere girişmek, yapılan işlerden büyük geri dönüşler, sonuçlar, istikrar beklemek yanıltıcı olur. Güne uygun keyif veren uğraşlar, basit hobiler ile uğraşabilirsiniz.

  • 22:46’dan itibaren ayın Başak’a girmesi ile ciddi, sorumluluk, plan, organizasyon isteyen işlerden verim alabilirsiniz. Bu saatten sonra evham, içe kapanıklık, endişe, stres duyguları artabilir. Yapmanız gerekenleri kafanızda büyütmek yerine yapabileceklerinizi yapıp, gerisini de planlarsanız stres seviyenizi kontrol edebilirsiniz.

About Post Author

Özge Kandemir

Özge Kandemir İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İlk astroloji eğitimini 2010-2011 yılları arasında almıştır. Astroloji alanında sürdürdüğü çalışmalar ardından 2015-2019 yılları arasında Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda okuyarak Astroloji Diplomasını almıştır. O zamandan beri profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmakta ve sosyal medyada astroloji yazıları yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir