7 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

7 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

7 Aralık Astroloji
0 0
Read Time:2 Minute, 27 Second

7 Aralık Günlük Astroloji yorumunu yazımızda bulabilirsiniz. 

 

7 Aralık Günlük Astroloji yorumuna göre, bugün sorumluluklar, yapılacak işler ile ilgileniyoruz. Duygularımızı mantıksal bir çerçeveden değerlendireceğiz. Zor beğenebilir, kolay eleştirebiliriz. Mükemmeliyetçi olmamız kendimiz ve etrafımızdakilerden çok şey bekleyip, strese sebep oluyor. Endişelerin içinde kaybolmamalı. Detaylı işleri rahatlıkla yapabiliriz. Detaylarda kaybolabiliriz. Ancak havada romantizm hala var. Affetmek, bağışlamak, yardımlaşmak için güzel bir gün. 

 

7 Aralık Günlük Astroloji – Ay Başak ‘da,

Günün tamamında Ay Başak burcunda. Biraz depresif, endişeli bir havaya giriyoruz. Sorumluluklar, yapılması gerekenler, ödevler kendini hatırlatıyor. Aile, ev, çocuklar ile ilgili uğraşılması gereken konular ortaya çıkabilir. Temizlik, bakım, sağlık, düzen, tertip konuları öne çıkıyor. 

İçe dönüp, kendi kabuğumuza çekilebiliriz. Sorumlulukları düşünüp planlar yapabiliriz. Bugün ev işleri, temizlik, organizasyon, planlar yapmak, kendinizi, hayatınızı, işlerinizi organize etmek için verimli kullanılabilir. Sağlığa dikkat kesilebiliriz. Ancak fazla evham ve stres bizi huzursuz kılabilir. Ay başakta iken sağlıklı alışkanlıklar kazanabiliriz. Spora, diyete başlamak için çok uygun zamanlar. Yaptığımız her işin detayına girer, mükemmeli yakalamak isteyebiliriz, bu yapacağımız işlerin daha uzun sürmesine sebep olup, üzerimizde baskı yaratabilir. 

 

7 Aralık Günlük Astroloji – Venüs Neptün olumlu açısı devam ediyor,

Gün boyunca etkili ve romantik, duygularımıza duyarlı, kendimiz ve başkalarına karşı hassas nazik, şefkatli, bağışlayıcı bir gündeyiz. Dolayı ile kırgınlıkları konuşmak ve dargınları barıştırmak için kullanılabilir. Sevdiklerimiz için kendimizi feda edebilir, yardıma ihtiyacı olanlara yardım eli uzatabiliriz.

Sanat, yaratıcılık, güzellik içeren her konuda oldukça başarılı olabiliriz. Aşk ve ilişkilere çekilebilir, çevremize toz pembe gözlerle bakabiliriz. İlişkileri ve karşımızdaki kişileri gözümüzde büyütebiliriz. Gerek kendimiz, gerek hayatımızdaki insanlar konusunda yanılma payımız var. Gerçekçilikten uzak olacağız. İlişkisi olmayanlar bunun eksikliğini hissedecekler.

Toprak, tarım ile ilgili konularda bereket söz konusu. Varsa bahçe, çiçekler ile ilgilenmek, bir bitki dikmek için çok uygun. Evinizin dekorasyonunda da çok estetik dokunuşlar yapabilirsiniz.

 

7 Aralık Günlük Astroloji’ye göre gün içerisinde saat saat potansiyeller:

Öğle vakti:

  • Öğleye kadar açısı olmayan ay öğle saatinde Uranüs ile olumlu açı yapıyor. Bu bize beklenmedik, sürprizli durumları getirebilir. Bir sürü farklı fikirler aklınıza gelebilir. Farklı olanla ilgilenmek, normalin dışına çıkmak, hayatınızda özgürlük arayışınız yükselecek. Günün ikinci yarısında bir şeyleri farklı yapmak isteyeceksiniz. Yöneticiler, sizden yüksek mevkide yada güçlü kimseler, aile büyükleri gibi otoriteler ile uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. İsyan duygusu yükselecek, daha önce hoş görebildiğiniz kişi ve tavırlara karşı gelebilirsiniz.

Öğleden sonra:

  • Ay Merkür’ün de öğleden sonra oluşacak olumsuz açısı, biraz katı acımazsız olabileceğimiz, öğle saatlerinde karşımızdakilerin düşüncelerini eleştireceğimize işaret ediyor. Öğle saatlerinde  kişisel fikirleri çatışabilir, din, felsefe, inanç sistemleri ile ilgili fikir ayrılıkları olabilir. Fazla mükemmel olmak adına, kılı kır yarabiliriz. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp, bu seferde kafamızı karıştırıp karar vermekte zorlanabiliriz. İnandıklarımız ile bildiklerimiz arasında ki kavga bizi ikilemde bırakabilir. Önemli kararlar vermek, anlaşma imzalamak, uzlaşmak, orta yolu bulmak için gün ortasını kullanmayalım.  Pazarlıklar, önemli talep ve istekler yapılmamalı. Fikir, öneriler, sunumlar bu saatlerde reddedilebilir.

 

  • Neyse ki gün genelinde Venüs Neptün açısı var, sözlerimizle kırdıklarımızın bizi bağışlaması daha kolay olacak. İletişim, eğitim öğretim konularında da engeller sorunlar olabilir. Yurt dışı, uluslararası ilişkilerde sorun ve anlaşmalıklar yaşanabilir.

About Post Author

Özge Kandemir

Özge Kandemir İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İlk astroloji eğitimini 2010-2011 yılları arasında almıştır. Astroloji alanında sürdürdüğü çalışmalar ardından 2015-2019 yılları arasında Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda okuyarak Astroloji Diplomasını almıştır. O zamandan beri profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmakta ve sosyal medyada astroloji yazıları yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir