8 Aralık Günlük Astroloji

8 Aralık Günlük Astroloji yorumunu yazımızda bulabilirsiniz.

7-aralik-astroloji
0 0
Read Time:2 Minute, 32 Second

8 Aralık Günlük Astroloji yorumunu yazımızda bulabilirsiniz.  

 

8 Aralık Günlük Astroloji özet yorumu:

Bugün sorumluluklar, yapılacak işler ile ilgileniyoruz. Duygularımızı mantıksal bir çerçeveden değerlendireceğiz. Zor beğenebilir, kolay eleştirebiliriz. Mükemmelin peşinde koşabiliriz. Duygu, inanç, vicdanımız üzerinden kandırılmaya açığız. Endişe, stres ve kaybolmuşluk duygusu yaşayabiliriz. Detaylı işleri rahatlıkla yapabiliriz, ancak detaylarda da kaybolabiliriz. Günün ilk yarısı daha belirsiz, değişken koşullara işaret ediyor. Akşam saatlerinde yaptığımız işler ve olaylardan daha rahat sonuç alabileceğiz.

 

8 Aralık Günlük Astroloji – Ay Başak ‘da,

Aile, ev, çocuklar ile ilgili uğraşılması gereken konular ortaya çıkabilir. Temizlik, bakım, sağlık, düzen, tertip konuları öne çıkıyor. 

İçe dönüp, kendi kabuğumuza çekilebilir, sorumlulukları düşünüp planlar yapabiliriz. Ev işleri, temizlik, organizasyon, planlar yapmak, kendinizi, hayatınızı, işlerinizi organize etmek için verimli kullanılabilir. Sağlığa dikkat kesilebiliriz, ancak fazla evham ve stres bizi huzursuz kılabilir. Ay başakta iken sağlıklı alışkanlıklar kazanabiliriz. Spora, diyete başlamak için çok uygun zamanlardır. Yaptığımız her işin detayına girer, mükemmeli yakalamak isteyebiliriz, bu yapacağımız işlerin daha uzun sürmesine sebep olup, üzerimizde baskı yaratabilir. 

 

8 Aralık Günlük Astroloji – Güneş Neptün kare açısı,

Hassas, naif olabilir, kafa karışıklığı yaşayabiliriz. Hayalperest olup, kolay kandırılabiliriz. Büyük beklentilere girebilir, gerçekleşemeyecek hedeflerin, yanlış kişilerin peşine düşebiliriz. İnsanlar vicdanımızdan, duygu ve hassasiyetlerimizden yararlanıp bizi kullanabilir. Manipülasyona açığız. Kendimizden büyük amaç, inançların peşine takılabiliriz. Bugün önemli kararlar vermek için uygun değil. 

 

8 Aralık Günlük Astroloji – Venüs Neptün olumlu açısı devam ediyor,

Kendimiz ve başkalarına karşı hassas nazik, şefkatli, bağışlayıcı bir gündeyiz. Kırgınlıkları konuşmak ve barışmak için kullanılabilir. Sevdiklerimiz için kendimizi feda edebilir, yardıma ihtiyacı olanlara yardım eli uzatabiliriz.

Sanat, yaratıcılık, güzellik içeren her konuda oldukça başarılı olabiliriz. Aşk ve ilişkilere çekilebilir, çevremize toz pembe gözlerle bakabilir, ilişkileri ve karşımızdaki kişileri gözümüzde büyütebiliriz. Gerek kendimiz, gerek hayatımızdaki insanlar konusunda yanılma payımız var, gerçekçilikten uzak olacağız. İlişkisi olmayanlar bunun eksikliğini hissedecekler.

oprak, tarım ile ilgili konularda bereket söz konusu. Varsa bahçe, çiçekler ile ilgilenmek, bir bitki dikmek için çok uygun. Evinizin dekorasyonunda da çok estetik dokunuşlar yapabilirsiniz.

 

8 Aralık Günlük Astroloji’ye göre gün içerisinde saat saat potansiyeller:

  • Günün erken saatlerinde ay güneş karesi bizi huzursuz kılacak. Uyumakta zorlanabiliriz. Sağlığa dikkat.

 

  • Sabaha karşı ayın Neptün ve Mars ile açıları dalgınlık, aldanma, kazalar, rahatsızlıklar getirebilir. Hız yapmamak, riskli davranışlardan uzak durmakta fayda var. Kandırılmaya en açık olduğumuz sabah saatleri… Yaptığımız işleri tamamlamakta, sonuç almakta zorlanabiliriz. İlişkilerde sorunlar yaşanabilir. Dürüst ve net olmak önem kazanıyor. İrade ve dayanma gücümüz azalabilir. Fiziksel olarak da hassas olabiliriz. Hastalıklara daha açığız.

 

  • 11.20 civarında ay ve Venüs arasında yaşanacak olumlu açı sabah ki sıkıntı ve belirsizliği azaltabilir. Daha bağışlayıcı olabileceğiz. Kadınların kişisel bakım, alışveriş, dış görünüşleri ile ilgili yaptıkları olumlu olacaktır. Ev dekorasyon, gayrimenkul, toprak ile ilgili konularda da düzelme olabilir. Ancak her şeyin göründüğü kadar iyi olmayabileceğini, aldatılabileceğinizi unutmayın. 

 

  • Öğleden itibaren geceye kadar ay sırası ile Plüton, Jüpiter ve Satürn ile olumlu açı yapacak. 15’den itibaren biraz daha kalıcı, sağlam adımlar atma fırsatı bulabileceğiz. Önemli, sonuç almak istediğimiz işleri bu saatlerden sonra yapabiliriz. Bizi dönüştüren, büyük, kalıcı durumlarla karşılaşabiliriz. Kalıcı adımlar atabiliriz. Gene de karşımızdaki insanların niyetlerinin gerçekliğinden emin olmadan kesin kararlar almamakta fayda var.

About Post Author

Özge Kandemir

Özge Kandemir İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. İlk astroloji eğitimini 2010-2011 yılları arasında almıştır. Astroloji alanında sürdürdüğü çalışmalar ardından 2015-2019 yılları arasında Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda okuyarak Astroloji Diplomasını almıştır. O zamandan beri profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmakta ve sosyal medyada astroloji yazıları yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir