ASTROLOJİ

9 Ocak’ta Neler Olacak Astrolojik Olarak Beraber Bakalım

  • Yeni Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Kendimizi dinamik hissedeceğimiz, motivasyonumuzun üst düzey olacağı bir gündeyiz. Öncü olabileceğimiz bir gün olduğu için kendimizi birileriyle yarış içinde bulabiliriz. Tüm bu güzel enerjimizi olumlu yönde kullanalım annem.

 

  • 00:30’da Ay-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Dua, ibadet, meditasyon, ruhsal çalışmalar, dert dinleme, dert anlatma konusunda oldukça destekleyicidir. Mümkünse birilerine veya bir sokak hayvanına yardım edin. Önemli saatlere işaret eder.

  • 03:47’de Güneş-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Para piyasalarında dalgalanma ve yanmanın göstergesi. Çünkü Venüs yanıyor. İlişkileriniz ve ortaklıklarınızda bazı sıkıntılar gündeme gelebilir, karşı tarafı değil de biraz bencil olup kendinizi düşünebilirsiniz ama orta yol bulunmalı yoksa size sıkıntı verebilir annem. Bir de unutmayalım ki, Venüs Retro. Dikkatli olalım…

 

  • 08:26’da Ay-Satürn sekstili gerçekleşecek. Dolayısıyla sorumluluklarımızın bilincinde, kendi öz disiplinimize sahip olduğumuz saatlere işaret eder. Baba veya otorite figürlerinden destek almak istiyorsanız bugünü değerlendirmenizi tavsiye ederim.
  • 19:00’da Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. İhtiyaçlarımızın ve ilişkimizin ters düştüğü saat dilimleri. Partnerinize kafa göz dalabilirsiniz, yapmayın.

 

  • 20:57’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Heh, partnerinize olan öfkenizi gidip spor yaparak atın. Koşuya çıkın, fitness yapın bir şey yapın.

 

  • 21:11’de Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Eş veya baba ile alakalı konularda birbirinize ters düşeceğiniz zamanlar. Hiç gerek yok tartışmaya, sakin olun.

Benzer İçeriklerimiz

22 Mart 2020 Günlük burç yorumları

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

BURÇLAR VE GEZEGENLERİ

Fatih Akgün

Astroloji Tutkunlarına Özel:”14 – 20 Eylül” Haftalık Burç Yorumları

Yasemin ACAR

Yorum Yapmak İster Misiniz