Astroloji de 16 Temmuz 2020 Perşembe Burç Yorumları

Read Time:5 Minute, 21 Second

Sevgili Okurlarım,hayatta nelerle karşılaşacağınız ve nasıl tepki vereceğinizin yanı sıra yeni ufuklara yelken açıp açmadığınızı merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İş, aşk ve para konusunda sizleri bekleyen ve yaşamınıza yön verebilecek burç yorumları internetten derlediğimiz haberle sizlerin karşınızda. 16 Temmuz 2020 Perşembe Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır.

16 Temmuz 2020 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık olarak 12 burcun günlük yorumları sizlerle…12 Burcun günlük yorumlarını hemen aşağıda bulabilirsiniz. İş, aşk ve para konularını merak edenler için 16 Temmuz günlük burç yorumları sitemizde sizlerle. Astroloji konularını takip edenlerin en çok merak ettiği günlük ve haftalık burç yorumlarını haberimizde…

Koç Burcu

Sevgili Koç; bugün agresif ve sinirli tavırların ilişkide olduğun insanla aranda sorunlar yaşamana neden olabilir. Aşırı doğrucu ve dürüst olmanın getirdiği sertlik, kurduğun cümlelere yansırken; empatiden uzak konuşmaların kırgınlıklara neden olabilir. Öfke kontrolünü sağlaman gereken bugün de kendini sakinleştirmenin yollarını aramalısın.Hayatınıza alacağınız insanları seçmekte fayda var. Sizinle birlikte kendini ön plana sürecek olan insanlar olacak, buna izin vermeyin sizi kullanmaya çalışıyorlar. Bu aralar keyfinize daha da bir keyif katacaksınız dostlarınızla beraber güzel planlar yapıyorsunuz ve bu planlarınızı gerçekleştireceksiniz. Eğer harcamalarınıza dikkat ettiğinizden fazla dikkat ederseniz istediğiniz şeyi kendinize alacaksınız. Bir konuda aile büyüklerinizden yardım alacaksınız fakat nedense yine de aile büyüklerinizi dinlememek de ısrar edeceksiniz, bu hataya düşmemek için dinlemenizi tavsiye ediyorum, size çok katkısı olacak.

Boğa Burcu

Sevgili Boğa; bugün çalışma ortamında bazı gerginlikler yaşanırken, sen de ağzından çıkabilecek kelimeleri doğru seçmelisin. Zira ortamı daha da kızıştırabilirsin. Dikkatli olmalı sözlerini seçerek kullanmalısın. Çok fazla üzerinde durmadığın bir sağlık problemin için önlemler almanda fayda olabilir.

İkizler Burcu 

Sevgili İkizler; bugün kişisel açıdan önem verdiğin sorunlarına veya isteklerine yoğunlaşabilir; planlamalar yapmak isteyebilirsin. İkili ilişkinde abartılı davranışların; sabırsız olmana ve fikir çatışmaları yaşanmasına neden olabilir. Daha dikkatli olmalı; karşındaki insanın değerlerinin farkına varmalı ve saygı çerçevesinden ayrılmamalısın.Ruh sağlığınızı etkileyecek ne varsa kendinizden uzak tutmaya bakın, her şeyden önce siz geliyorsunuz bunuda unutmayın. Çevrenizde daha sıcak daha samimi ve daha içten güler yüzü bir şekilde yaklaşırsanız,hiç kimse sizi unutamayacak hep sizinle birlikte vakit geçirmek isteyecektir. Yaptığınız işlerden daha fazla keyif almaya başladınız çünkü her şey sizin mutluluğunuz için olduğunu düşünüyorsunuz ve daha bir olgunlaştınız, buda size artı bir avantaj oluyor. Sizi sıkan veya bunaltan insanlardan uzak duracaksınız çünkü bu size hiçbir zaman iyi gelmedi kendi bildiğinizi yapmak sizi daha huzurlu hissettiriyor. 

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç; bugün evinde yapman gereken işler olmasına rağmen; çok fazla enerji harcamamalı ve zorlanmana neden olabilecek işlerden kaçınmalısın. Tercihini dinlenmekten yana kullanmalısın. Ailenle zaman geçirmeyi düşünebilirsin fakat çalışma hayatınla ilgili konular gündem olursa, isteklerin için ısrarcı davranabilirsin.Ruh sağlığınızı etkileyecek ne varsa kendinizden uzak tutmaya bakın, her şeyden önce siz geliyorsunuz bunuda unutmayın. Çevrenizde daha sıcak daha samimi ve daha içten güler yüzü bir şekilde yaklaşırsanız,hiç kimse sizi unutamayacak hep sizinle birlikte vakit geçirmek isteyecektir. Yaptığınız işlerden daha fazla keyif almaya başladınız çünkü her şey sizin mutluluğunuz için olduğunu düşünüyorsunuz ve daha bir olgunlaştınız, buda size artı bir avantaj oluyor. Sizi sıkan veya bunaltan insanlardan uzak duracaksınız çünkü bu size hiçbir zaman iyi gelmedi kendi bildiğinizi yapmak sizi daha huzurlu hissettiriyor. 

Aslan Burcu

Sevgili Aslan; bugün yakın çevrenle, kardeşlerinle veya arkadaşlarınla bulunduğun bir ortamda sarf ettiğin kelimeler yüzünden, beklenmedik tepkiler alabilirsin. Ayrıca ilişkin için köklü bir değişiklik da olası bir durum gibi görünüyor. Gün içinde gerçekçi olmak ve içsel dengeni korumak herkes için faydalı olacaktır.

Başak Burcu 

Sevgili Başak; bugün bütçende bazı dalgalanmalar olabileceği gibi, parasal konularla ilgili iletişimsel kopukluklar yaşanması da olası. Yanlış anlaşılmalara karşı tedbirli olmalı veya yatırımlarla ilgili planları daha sonraya bırakmalısın. Kişisel isteklerin için yapabileceğin harcamalar konusunda dikkatli olmalısın.Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız bazı ortak girişimler olabilir fakat bu yapacağınız girişimler de iki kez düşünmenizi öneririm. Sağlık açısından kendinizi çok iyi hissediyorsunuz fakat yine de doktora görünmekte fayda var. Yapacağınız bir iş ile aile bağlarınızı daha da güçlendirebilirsiniz ve aileniz sizin kararlarınıza, düşüncelerinize saygı gösterecek, bu süreç içinde ailenizden destekler alabilirsiniz. Çevrenizde olan elit insanlarla takılmaya başladığınızdan beri fikirlerinizin değiştiğini ve düşünce yapınızın değiştiğini fark ediyor musunuz ?Hayata karşı bakış açınız daha olumlu oldu, bunların farkına vardıysanız daha da olgunlaştığınızı söyleyebilirim.

Terazi Burcu 

Sevgili Terazi; burcunda ilerleyen Ay, daha önceden yaşamış olduğun olumsuzlukları bir nebze unutturup seni motive edebilir. Fakat gün içinde partnerinle olan iletişiminde verdiğin tepkilerin normal olmasına dikkat etmeli ve ani parlamalardan kaçınmalısın. Çözüme kavuşturmaya çalıştığın konuları tekrar yokuşa sürmenin bir anlamı yok.

Akrep Burcu 

Sevgili Akrep; geçmişte meydana gelmiş ve hatta unutulmuş bir konunun gündeme gelmesiyle psikolojik olarak gergin olman hem kendi içinde çatışmana hem de çevrendekilerin senden uzaklaşmasına neden olabilir. Sağlığınla alakalı olarak tekrar etmesinden endişelendiğin bir rahatsızlığın için önlemler alabilirsin.

Yay Burcu

Sevgili Yay; keyiflenmek adına bugünü arkadaşlarınla geçirmek isteyebilir ve motivasyonunu yükseltebilirsin. Ancak ilişkinde dikkatli olmalı, gerginliklerden uzak durmaya çalışmalısın. Konuyu çözmeye çalışmalı ve uzlaşmaya bakmalısın.Aile içerisinde veya yakın çevrenizden samimi olduğunuz kişileri yolculuğa gönderebilirsiniz. Bu yolculuğa çıkacak kişi için hüzünleneceksiniz ancak bu yolculuğun desteklenmesi gerektiğinin farkında olacaksınız. Sürücü iseniz trafik içerisinde olumsuz durum söz konusu olabilir. Varacağınız yere gecikme veya ufak çaplı sürtme gibi olaylar… Ancak soğuk kanlı tutumunuzu korumalısınız. Yaşam standardınızı daha iyi yere taşımak için geleceğe yönelik bazı planlarınıza yeni şeyler katmanız gerekebilir. Maddiyat konusunda beklediğiniz gelir kapıları maalesef ki bu sefer yüzünüze kapanabilir. Bu yüzden kendinize garantiye alacak zor gün birikimi oluşturmakta fayda var. 

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak; bugün sorunlarını çözmek için uygun bir gün olmadığını bilmelisin. Aile veya arkadaş ortamında iletişim halinde olduğun tüm kişilerle konuşmalarına dikkat etmelisin. Kişisel isteklerini veya düşüncelerini dile getirmek yerine her ortama uygun politik cevaplar vermeye özen göstermelisin.

Kova Burcu

Sevgili Kova; bugün eğitiminle ilgili konularda tedbirli olman ve kontrolcü davranman gerekirken; akademik kariyerin veya seyahatlerin için planlarını gözden geçirmek isteyebilirsin. Programının aksaması gibi bir sorunla karşılaşabilirsin. Fakat pozitif olacağından işlerin üstesinden gelmekte zorlanmayacaksın.

Balık Burcu

Sevgili Balık; Hedeflerinize bir an önce ulaşmak istiyorsunuz fakat o kadar kolay değil çünkü hedeflerinize ulaşmanızın zaman alacağının sizde farkındasınız. Gereksiz yere her bir şeye atılmamaya özen gösterin kendinizi daha fazla yormayın. Alacağınız projelerle ilgili bazı girişimlerde bulunabilirsiniz, bu girişimler sizin kafa yapınızı daha da bir genişletecek ve aydınlatacak. Bazı zorlandığınız durumlarda size gelen desteklerden en büyük destek ise sevgilinizden olacak çünkü sizin yanınızda oluşu size çok iyi geliyor. Özel hayatınızda bazı kafanıza takılan durumlar vardı, endişe ettiğiniz durumlar artık ortadan kalkacak ve kafanızda netleşmiş sorularla karşılaşacaksınız.Bugün bütçenle ilgili gelişmelerle ilgilenebilir ve maddi sorunlarınla alakalı gözden geçirmeler yapabilirsin. Ayrıca ortak kazanımlarınla ilgili alacağın kararlar etrafındaki insanları düşündürebilir. Finansal konuları bir kenara bırakmalı ve psikolojik olarak biraz rahatlamayı tercih etmelisin.

1 0

About Post Author

Meryem ACAR

M.E.B ÇOCUK GELİŞİMİ & EĞİTİMİ Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim. 1 Yıldır Laflaf.net ve Teknolojixhaber.com Editörlük yapmaktayım .Teknolojixhaber.com ve laflaf.net sitelerinde kategori başkanlığı yapmaktayım. Teknoloji alanında araştırmalar ve yaşamdan her konuda haberler paylaşmaktan keyif alan bir yazarım. Mesleğimi severek yapmaktayım...
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir