Astroloji Tutkunlarına Özel: 31 Ağustos – 6 Eylül Haftalık Burç Yorumları

1 0
Read Time:12 Minute, 40 Second

Dolunay enerjileri kapanışlar ve sonlanmalar ile ilgilidir. Balık burcu da Zodyak’ın son burcu olarak kapanışlar ve vazgeçişlerle oldukça alakalı. Bu nedenle bu dolunayın bir temizlenme, bir arınma daha doğrusu bir kış hazırlığı gibi düşünülebilir. Balık burcundaki dolunay ile birlikte bize zarar veren veya bizi zorlayan, yıpratan kişi veya konuları tespit edebilir ve bunlarla ilgili harekete geçebiliriz. Diğer bir deyişle hayatımızda yüklerden kurtulabilir, daha hafif ve yenilenmiş bir şekilde yolumuza devam edebiliriz.

Yararımıza olmayan, bizi fazlasıyla yoran, takıntı haline gelen, saplantı geliştirmemize sebep olan, üzerinde çok durup da bir türlü sonuç alamadığımız tüm verimsiz konuların, tüm gereksiz insanların hayatımızdan çıkması için ne yapmamız gerektiğini göreceğimiz bir süreçteyiz. Yani bir nevi safraları atma dönemindeyiz. Sezgilerimize kulak vermeli, evrenle bütünleşmeye çalışmalıyız.

5 Eylül 2020 – Merkür Terazi burcunda

Merkür, Terazi’de olabildiğince diplomat bir tavır sergileyeceğinden dolayı, kendimizi daha dengeli, nazik, barışçıl, sevgi dolu bir ruh hali içinde hissedebiliriz. Bu dönemde adeta bir barış elçisi gibi davranıp, küsleri barıştırıp, sevip de ayrılanları bir araya getirebiliriz.

Evlilik ve iş ortaklıklarındaki sorunları çözmek için de önümüze bol bol fırsat çıkacaktır. Bir karar almadan önce uzun uzun düşünmek, meseleyi enine boyuna incelemek, artısını eksisini tekrar tekrar tartmak kötü bir şey olmasa da sürecin uzadıkça uzaması karşımızdakileri bezdirip kaçırabilir.

Bu dönemde sanatsal yönlerimiz tüm ihtişamıyla ortaya çıkabilir. Kozmetik, dekorasyon, moda, güzel sanatlar gibi konulara eğilip çok başarılı olabiliriz. Ayrıca ticaret, pazarlama ve satış konularında da kendimizi göstermemiz olasıdır.

Sözlenmek, nişanlanmak, evlilik kararı almak veya estetik değişiklikler planlamak için çok ideal bir dönemdeyiz. Bol miktarda yeni fikir, yeni ortaklıklar, yeni anlaşmalar ve yeni fırsatlarla dolu güzel bir sürece giriyoruz.

6 Eylül 2020 – Venüs Aslan burcunda

Sevmeyi, sevilmeyi, hayattan alınan zevki temsil eden göklerin prensesi Venüs’ün, görkemli, gösterişli, coşku dolu Aslan burcuna geçmesiyle, ilişkiler adeta bir aşk filmi havasında yaşanacak!

Venüs, ateşli Aslan burcunda içimizdeki aşığı yücelterek, tüm duyguları harekete geçirecek. Bu dönemde, aşklar adeta bir film setindeymişçesine yaşanacak. Son derece zorlu geçen Temmuz ayından sonra hayattan daha fazla keyif alacağımız bir Ağustos ayı bizi bekliyor.

 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Koç burcu: 

İç dünyamızda inişler ve çıkışlar yaşayacağımız bir dönemdeyiz. Sezgilerimiz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebiliriz.

Fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmek, bu arada eğer kötü bir alışkanlığımız varsa (sigara vb.) bırakmak için çok uygun bir zaman. Sağlığımıza dikkat etmeli, kendimizi zihinsel olarak rahatlatmak için sanatsal faaliyetler, meditasyon gibi araçlara yönelmeliyiz.

Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz veya partnerimiz ile bol bol iletişim kuracağımız, aramızdaki sorunları daha diplomatik bir şekilde çözmeye çalışacağımız bir döneme giriyoruz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza yeni biri girebilir. Var olan ilişkimizde evlilik veya nişan kararı alabiliriz.

İkili ilişkilerde fikren de olsa adil olmaya çalışacağımız, politik manevralarla krizleri kendi yararımıza dönüştürebileceğimiz bir süreç olacak. Ortaklık veya ikili ilişkilerinizle ilgili her iki tarafı da memnun edecek kararlar alabileceksiniz.

Ortaklık için görüşmeler yapmak, partnerinizin veya ortağınızın fikirlerinden yararlanmak, anlaşmalar imzalamak ve varsa düşmanlarınız veya aranızın nane olduğu kişilerle ateşkes yapmak için uyun bir dönem olacaktır.

Özellikle aşk ilişkilerinde son derece romantik ve tutkulu bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkilerimizde kendimizi coşkulu, heyecanlı ve çok mutlu hissedebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza başımızı döndürecek çekicilikte, jestleriyle ve sevgisiyle bizi heyecanlandıracak biriyle tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabiliriz.

Boğa burcu: 

Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konular gündemimizde olacak. Keyif alacağımız yardım organizasyonlara katılabiliriz, hayır işleri ile ilgilenebiliriz Arkadaşlarımızdan duygusal konularda destek göreceğiz.

Hayatımızdan bazı insanları çıkarabiliriz. Bu dönemde gelecek planlarımızı tekrar gözden geçirebilir, aldığımız kararları sorgulayabiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili de şanslı bir dönemdeyiz. Bir terfi veya zam söz konusu olabilir.

Sağlık, günlük yaşam ve iş yeri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Diyete başlamayı düşünüyorsanız veya estetik amaçlı sağlık girişimlerinde bulunmak için ideal bir zaman. İş ortamında ve günlük yaşamda daha sakin ve daha diplomatik davranışlar sergileyeceğimiz bir döneme giriyoruz.

İş arıyorsanız iş bulabilir, iş yerinde fikirlerinizle dikkat çekebilir, işinizle ilgi önemli müşterilerle önemli toplantılardan karlı çıkabilirsiniz. Eğer ki işiniz satış, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, tanıtım ile ilgili ise yaşadınız, en keyifli dönemde olabileceksiniz.

Birlikte çalıştığınız kimselerden gelecek olan fikirlere açık olmalısınız, işinizle ilgili anlaşmalar, sözleşmeler söz konusu bu süreçte. İş arkadaşlarımızla her zamankinden daha iyi ilişkiler kurabiliriz.

Evimizde, ailemizle mutlu ve heyecanlı zamanlar geçirebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde tamamen ailemiz ve evimiz ile ilgili konulara odaklanıyor olacağız. Evle ilgili dekorasyon değişiklikleri yapmamız, evde herkesi hayran bırakacak organizasyonlar düzenlememiz mümkündür.

İkizler burcu: 

Kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Üstlerimizle iyi iletişim kurabileceğimiz, fikirlerimizi dinletebileceğimiz bir süreçteyiz.

Uzun zamandır istediğimiz bir mevkiye bu dönemde ulaşabiliriz. Yaratıcı projelerimiz takdir toplayabilir ve tüm dikkatleri üzerimize çekebiliriz. Ancak odak noktamızı kaybetmemeye ve detayları atlamamaya dikkat etmeliyiz.

İş arıyorsak, bu süreçte iş bulmamız büyük bir olasılık. Ev ve aile konularında da olumlu gelişmeler olabilir. Evlilik veya çocuk sahibi olma kararı alabiliriz.

Ayrıca bu hafta aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular da ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda daha romantik davranışlar sergileyeceğimiz bir dönemdeyiz.

Eğer özel hayatınızda biri yok ise, yeni birileri ile tanışabilir, yazışabilir, flört edebilirsiniz. Bu kişi ile internet aracılığı ile tanışabilirsiniz.

İlişkimiz varsa, partnerimizle güzel günler geçirebilir, aynı zamanda hobilerimize daha fazla zaman ayırabiliriz.

Hobilerinize daha fazla yönelebilir, yeni hobiler edinebilir, el yetenekleriniz varsa bunları geliştirecek kurslara veya işlere yönelebilirsiniz.

Bu dönemde, kardeşler, akrabalar, yakın çevre ve komşularla bir araya gelebilir, birlikte heyecanlı aktivitelere katılabiliriz. Yakın çevremizden biriyle aramızda yeni bir ilişki başlayabilir. İş veya eğlence amaçlı çok sayıda keyifli kısa yolculuklar yapabiliriz.

Yengeç burcu:

 Yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımız bir hafta. Geleceğimiz ile ilgili önemli kararlar alabileceğimiz ve hedeflerimizi belirleyeceğimiz bir döneme giriyoruz.

Bu dönemde, sonuçlanmasını beklediğimiz hukuku bir süreç nihayet sona erebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir seyahati gerçekleştirebiliriz. Sosyal medyada ve kardeş, kuzen, komşu ilişkilerinde daha sakin ve anlayışlı olmamızda fayda var.

Bu hafta ayrıca aile ve ev ile ilgili konular da ön plana çıkacaktır. Yuva, yerleşim, taşınma, yer değiştirme, evinizde tadilat gerektiren konulara yönelme, hatta ev almak veya satmak gibi konular gündemimizde olabilir.

Evimizde sevdiklerimiz ve arkadaşlarımızla keyifli zamanlar geçirebileceğimiz, huzurlu bir döneme giriyoruz. Aile bireyleri arasında arabulucu görevi üstlenebilir, küskünleri bir araya getirebiliriz.

Aklınıza evinizle yapmayı planlayacağınız ilginç fikirler gelebilir. Ev içinde sohbet, muhabbet ortamı çok daha fazla olacaktır. Yeni bir eve geçmek, ev almak, araba almak veya satmak içinde güzel bir süreçte olacaksınız.

Evimizle ilgili yeni dekorasyon fikirleri üretebilir, evimizi güzelleştirmek için harekete geçebiliriz. Yapacağınız pazarlıklar çok adil ve sizin düzgün yönetebileceğiniz pazarlıklar olacaktır.

Yeni yatırım fırsatları yakalayabileceğimiz, yeni girişimlere her zamankinden daha gözü kara yaklaşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Bu dönemde tanıştığımız kişiler sayesinde, yeni iş bağlantıları kurabiliriz. Ancak lüks harcamalarda kontrolümüzü kaybetmemeli, temkinli hareket etmeliyiz.

Aslan burcu: 

Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda nihayet arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilir, güzel haberler alabiliriz.

Yeni yatırımlar konusunda kafamızdaki planlar netleşebilir. Borçlarımız veya yapmamız gereken ödemeler her ne kadar huzursuz bir ruh hali içinde olabiliriz. Spekülatif yatırımlar beklemediğimiz bir gelir kazandırabilir. Ancak temkinli olmaya devam etmeliyiz.

Bu hafta kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile bir araya gelebilir, birlikte keyifli vakitler geçirebiliriz. Yeni anlaşmalar ve ortaklıklara imza atmamız söz konusu olabilir.

İşle ilgili çok sayıda kısa yolculuk yapabilir ve bundan büyük keyif alabiliriz. Hobi olarak gördüğümüz bir konu hakkında yine bir eğitime başlamamız söz konusu olabilir.

Seyahatler, yakın çevre ile ilişkiler, eğitimle ilgili konular, seminerler gibi konular gündeminizde olabilir. Bu dönemde bilgiyi düzenleme ve tasnif etme ile ilgilenebilirsiniz. Yayıncılık, web sitesi ve internetle ilgili konularla uğraşabilirsiniz.

Bir takım önemli sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir, fakat imza atacağınız konularda dikkatli okumanızda yarar var. Yeni bir eğitime başlayabilir, yeni bir dil öğrenebilirsiniz.

Çevremizdeki herkes tarafından çekiciliğimiz, duruşumuz ve özgüvenimiz ile takdir edileceğimiz ve hayranlık kazanacağımız bir dönemdeyiz. Fiziksel görünüşümüz üzerinde değişiklikler yapabilir, imaj değişikliğine gidebiliriz.

Başak burcu: 

Karşıt burcumuzda gerçekleşen bu dolunay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir.

Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sonlandırmamız ihtimali de var. Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir dönemdeyiz. Yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün.

Bu hafta ayrıca maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar da gündemimizde olacak. Para konularında kendimizi daha rahat hissedebileceğimiz bir döneme giriyoruz.

Yeni girişimler sayesinde gelirimizin artması söz konusu olabilir. Ancak, rehavete kapılarak, harcamalarımızı arttırmamaya ve kendimizi bütçe açısından zora sokmamaya dikkat etmeliyiz.

Kazançlar, alım satım işleri, bütçe ile ilgili işler gündeminizde olabilir. Nasıl daha iyi para kazanırım sorusuna cevap arayabilir, alım satım işleriniz varsa, bu etki ile rahatlıkla işlerinizi yapabilirsiniz. Para, finans ve mali konularla ilgili anlaşmalar, sözleşmeler, önemli, toplantılar da söz konusu.

Yine parasal konularda daha adil çözümler üretebilecek, olası kriz durumlarını politik bir şekilde yönetebileceksiniz. Para ile bağlantılı anlaşmalar yapmak içinde güzel bir süreç.

Bu dönemde ön plana çıkmamızı gerektiren bazı olaylar yaşamamız mümkün. Her ne kadar istemesek de kendimizi göstermemiz gereken durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Öte yandan içten içe öz güvenimiz artabilir. Gözlerden uzak yaşayacağımız yeni bir aşk söz konusu olabilir.

Terazi burcu: 

Bu hafta gerçekleşecek ve etkisi yaklaşık 12 gün devam edecek Dolunay sürecinde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor.

Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Yeni bir iş ortamında çalışmaya başlayabilir, yeni ekip arkadaşlarımıza alışmaya çalışabiliriz.

Biraz adaptasyon sorunları yaşamamız mümkün. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda bazı rutinler bizi strese sokabilir ve akrabalarımızla tartışmalar yaşayabiliriz. Sağlık açısından hassas günlerdeyiz. Rutin doktor kontrollerini aksatmamalıyız.

Bu hafta ayrıca Merkür’ün sizin burcunuzda seyahate başlamasıyla imajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Fikirlerimiz ve iletişim yeteneklerimiz ile çevremizdekilerin hayranlığını kazanabiliriz.

Nezaketimiz, barışçıl ve uyumlu ruh halimiz, birçok yeni kişiyle tanışıp, yeni fırsatlarla karşılaşmamızı sağlayabilir. Ancak, daha kararlı ve iradeli olmaya çalışmalıyız.

Yaşamınızda huzur ve dengeyi yakalama uğruna daha fazla çene yormak, çaba sarf etmenizi gerekebilir. Bir sağlık taramasından geçebilir, göz veya diş doktoruna gitmeniz gerekebilir.

Sizi çok yoracak ve sorumluluklarınızı arttıracak bir yükün, işin altında da girebilirsiniz. İletişim yeteneklerinizi çok hünerli ve yaratıcı bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Daha çok anlatmak, anlamak, okumak, iletişim kurmak isteyeceksiniz.

Sosyal ortamlarda kendimizi mutlu ve coşkulu hissedeceğimiz, çekici, nüfuzlu yeni insanlar tanışıp yeni bağlantılar kurabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Mevcut arkadaş gruplarımız ile sanatsal aktivitelere katılabilir, son derece keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Akrep burcu: 

2 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay bize ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağımızı gösteriyor.

Sosyal hayatımız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok romantik bir dönem geçirebiliriz.

Yaratıcılığımız artabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsak sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla ilgili güzel haberler alabiliriz.

Ayrıca iç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde bilinçaltımızda kendimizi daha huzurlu hissetmemiz mümkün.

Bir iç muhasebe yapabilir ancak bu sayede aradığımızı iç huzuruna ve dengeye kavuşabiliriz. Tartışmalardan uzak durmak, ruh halimize çok daha iyi gelecektir.

Dinlenme, içe dönüş süreci yaşayacaksınız. Kendinizi daha fazla sorgulayabilir, hayatın neresindeyim, nereye gidiyorum, hedeflerim neler, neler yapmam gerek gibi daha bir çok sorunun yanıtını arıyor olacaksınız.

İş yerinde ön plana çıkabileceğimiz, sosyal statümüzün artabileceği, yeni kurduğumuz bağlantılarla, kariyerimizde yeni fırsatlar yakalayabileceğimiz bir dönemdeyiz. Üstlerimizle bağlarımız güçlenebilir, yeni projelerimiz ile tüm dikkatleri üzerimize toplayabiliriz.

Yay burcu: 

2 Eylül’de başlayacak ve etkisi yaklaşık 12 gün sürecek bu Dolunay döneminde ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ev ve aile ilgili konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün.

Gayrimenkuller veya aile meseleleri ile ilgili fikir ayrılıkları stres yaşamamıza ve kendimizi sert sözlerle ifade etmemize neden olabilir. Taşınma veya tadilat konuları gündeme gelebilir.

Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular da gündeminizde olacak. Sosyal ortamlarda birçok yeni kişiyle tanışabileceğimiz bir dönemdeyiz.

Gruplar içinde uzlaşmacı, barışçıl ve kibar davranışlarımızla dikkat çekeceğimiz ve takdir toplayacağımız bir gündeyiz.

Gelecek hayallerimiz hakkında daha umutlu olabilir, kariyer kazançlarımızda olumlu bir gelişme gözlemleyebiliriz.

Son derece sosyal olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınızın fikirleri ve görüşleri bu dönem sizler için oldukça önem kazanacak. Keza sizin de fikirleriniz onların yaşamlarında yol gösterici olabilecektir. Oldukça nazik, kibar iletişim becerilerinizle insanları bir araya getirebilir, hatta küsleri bile barıştırabilirsiniz.

Uzun ve keyifli bir seyahat söz konusu olabilir. Görüşlerimiz ve fikirlerimiz ile öne çıkabilir, herkesin dikkatini çekebilir ve hayranlığını kazanabiliriz. Yeni tanıştığımız kişiler sayesinde, ülke dışı eğitim ve kariyer fırsatları yakalamamız mümkündür.

Oğlak burcu: 

Bu hafta yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilgili bir sorunu çözebilir, onlara duygusal destek verebiliriz.

Sosyal medyada kullandığımız sözlere dikkat etmemiz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmamızda fayda var. Uzun zamandır istediğimiz bir eğitim varsa, başlamak için çok uygun bir dönemdeyiz. Çok sayıda kısa yolculuk yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabiliriz.

5 Eylül’de Merkür’ün Terazi burcunda seyahate başlamasıyla kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde kariyerimizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabiliriz.

Üstlerimiz ve ebeveynlerimizle aramızdaki ilişkiler her zamankinden daha iyi olabilir. İletişim yeteneklerimiz, çevremizdeki herkes tarafından takdirle karşılanabilir. Ancak izlemek istediğimiz yol hakkında daha kararlı olmaya çalışmalıyız.

İş arayan Oğlak burçları bu süreçte birçok iş görüşmesine gidebilir. İşiniz için seyahatlerde söz konusu olabileceği gibi, bu süreç içinde anlaşmalar, sözleşmelerde söz konusu olabilecektir. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi üstlerinizle, yöneticilerinizle paylaşmaktan çekinmeyin.

Rahatsız olduğunuz konular var ise eğer, onlarla kibar, nazik bir şekilde iletişim kurun. Derdinizi anlatın, ifade edin.

Maddi konularda risk almaktan korkmadığımız ve şansımızın arttığı bir döneme giriyoruz. Bizim, eşimizin veya partnerimizin gelirlerinde sürpriz artışlar olabilir. Miras, kredi, sigorta gibi konularda karşılaştığımız hukuki sorunlar lehimize sonuçlanabilir.

Kova burcu: 

Bu Dolunay döneminde finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Kendimize olan güvenimiz bu dönemde artış gösterebilir. Karşımıza yeni iş fırsatları çıkabilir.

Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz bir ödemeyi nihayet alabiliriz.

Bu süreçte, konfor ihtiyacımız artacağından, harcamalarımızda dikkatli olmakta ve aşırıya kaçmamakta fayda var. Gayrimenkul satın alabilir veya evimize yeni eşyalar alabiliriz.

Bu hafta ayrıca eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir.

Yolculuklarda yeni insanlarla tanışabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza farklı kültürlerden birileri girebilir. Yeni bir eğitim alanı ile ilgilenmeye başlayabiliriz.

Yayıncılık, tanıtım, reklam faaliyetleri için güzel bir süreçte olacaksınız. Kitap çıkarmak isteyenler yayın evleri ile toplantılar yapabilirler. Pasaport, vize gibi işlerle ilgilenebilirsiniz. Seyahatler organize edebilirsiniz. Derinliği, ruhu olan kitap ve yayınları daha fazla okuyabilir, kişisel gelişimle ilgili eğitimlere, seminerlere katılabilirsiniz.

Mevcut ilişkimizde partnerimizle tutkulu, heyecanlı ve sevgi dolu bir döneme giriyoruz. Ancak, dik başlı ve dediğim dedik olmaktan kaçınmamızda yarar var. Kalbimiz boşsa, hayatımıza heyecan ve renk katacak yeni ve uzun vadeli bir ilişki söz konusu olabilir. Bizim için karlı olacak yeni ortaklıklar kurmamız da mümkün.

Balık burcu: 

2 Eylül tarihinde burcumuzda gerçekleşecek Dolunay ile kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Hayat amacımızın kafamızda iyice netleşeceği, yolumuzu çizebileceğimiz bir döneme giriyoruz.

Yolunda gitmeyen kişisel ilişkilerimizi ve geçmişten gelen, sürüncemede kalmış konuları artık sonlandırıyor olacağız. Öte yandan, hayatımıza yeni insanlar girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz.

Bu hafta 5 Eylül itibariyle Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle finansal konular ön plana çıkacaktır. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi konularda daha rahat hareket edeceğimiz bir dönemdeyiz.

Yeni yatırımlar konusunda daha iyimser olabiliriz. Eşimizin veya partnerimizin gelirinde artış olabilir, miras gibi konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Krediler, burslar, primler, ortaklaşa kazançlarla elde edilen gelirler, miraslar ön planda olabilir. Sözleşmeler, anlaşmalar, imza gerektiren koşullar gündeme gelebilir. Krediler için araştırmalar yapabilirsiniz.

Bu dönem biraz daha zihinsel farkındalık dönemidir, kendinizde değiştirmek istediğiniz noktaları tespit etmek için güzel bir süreçtir.

About Post Author

Yasemin ACAR

İ.Ü. Okul Öncesi Öğretmeni Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim. İki yıl Teknolojixhaber.com da yaptım, Üç yıldır da Laflaf.net de editörlük yapmaktayım. İnsanların faydalanacağı bilgileri araştırıp kendi bilgilerimi de katarak yorumlayıp sizlerle paylaşan bir yazarım. Veee bunları yapmaktan çoook keyif alıyorum... Beni takip edip yazılarımı okumaya devam edin lütfennn:)))
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir