Astroloji Tutkunlarına Özel: 6 – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

1 0
Read Time:13 Minute, 12 Second

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Laflaf.net  Astroloji Tutkunlarına Özel: 6 – 12 Eylül haftalık burç yorumları  sizlerle..

Koç burcu:

Sevgili koç, bu hafta itibariyle ay sonuna kadar evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili konular gündeminizde olacak. Eşimiz ya da partnerimiz ile bol bol iletişim kuracağımız, aramızdaki sorunları daha diplomatik bir şekilde çözmeye çalışacağımız bir döneme giriyoruz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza yeni biri girebilir. Var olan ilişkimizde evlilik ya da nişan kararı alabiliriz.

7 Eylül’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Başak Yeniay’ı sürecinde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. İş ortamında ve günlük yaşamamızda tempomuz artıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. İş arkadaşlarımız ya da işimiz değişebilir. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda yenilikler yapabilir, yeni rutinler oluşturabiliriz. Bir süredir çözülmeyen, bizi sıkan, endişelendiren bir sağlık sorunumuz varsa bu dönemde tekrar sağlığımıza kavuşmamız da mümkün. Hayatımızı yeniden düzene sokmak için çabalayacağız. Başak burcundaki yeniay, çalışma ortamına hareketlilik getirebilir. Sana başarı getirecek yeni bir projeye başlayabilir, daha verimli bir şekilde çalışabilmek için günlük rutinlerini gözden geçirebilirsin. Akrabaların ya da birlikte çalıştığın kişilerin yönlendirmelerini dikkatle değerlendirmeleri, yanılgıya düşmekten kaçınmalısın. Bu kişilerle ilgili sırlar ortaya çıkabilir. Ayrıca sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısın.

10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Eşin parası, ortak kaynaklar, finansal konular ön plana çıkacaktır. Vergi, miras, sigorta gibi konularda sorunlar yaşayabiliriz. Kredi almak ya da yeni yatırımlar yapmak gibi konularda çok dikkatli olmalı, tüm detayları iyice incelemeliyiz.

Boğa burcu:

Sevgili boğa, merkür sağlık, günlük yaşam ve işyeri ile ilgili konuları ön plana çıkacak. İş ortamında ve günlük yaşamda daha sakin ve daha diplomatik davranışlar sergileyeceğimiz bir döneme giriyoruz. İş arkadaşlarımızla her zamankinden daha iyi ilişkiler kurabiliriz. Diyete başlamak ya da estetik amaçlı sağlık girişimlerinde bulunmak için ideal bir zaman.

7 Eylül’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Başak Yeniay’ı bize ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağımızı gösteriyor. Sosyal ortamlarda yeni kişilerle tanışabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz yeni bir aşk yolda olabilir. Aynı zamanda üzerinde bir süredir çalıştığımız, emek verdiğimiz bir projemiz, bu dönemde sonuca ulaşabilir. Yaratıcılığımız da en üst seviyede olacağından, yeni bir projeye de başlayabiliriz. Tatile çıkmak, hobilerimize vakit ayırmak, ilişkimiz varsa partnerimizle keyifli zaman geçirmek için iyi bir dönem. Hatta hobilerimizi para kazanabileceğimiz bir uğraşa çevirebiliriz. Bu yeniay ile birlikte aşk hayatında bir hareketlilik olabilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsin ancak karşı tarafı iyi tanıdığından emin olman, olası yanılgıların önüne geçebilir. Devam eden bir ilişkin varsa partnerinin bir hatası seni biraz üzebilir. Genel olarak kendini şanslı hissedeceğin bir dönemdesin. Yeni bir girişimde bulunmadan önce aldığın riskleri akılcı bir şekilde değerlendirmelisin. Çocuk sahibi olmak için de uygun bir dönem.

10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Evlilik ve ortaklık ilişkileri ön plana çıkacaktır. Eşimiz ya da ortağımız ile ilgili bir sır ortaya çıkabilir. Partnerimizi bunaltacak aşırı kıskançlıklardan kaçınmalıyız. Baskı kurmaya çalışmamız ilişkilerimizi kötü etkileyebilir. Eşimizle ilişkimizde tutkular artabilir.

İkizler burcu:

Sevgili ikizler, bu hafta itibariyle ay sonuna kadar aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacak. Aşk ve ilişkiler konusunda daha romantik davranışlar sergileyeceğimiz bir dönemdeyiz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza bizimle aynı ilgi alanlarını paylaşan yeni birileri girebilir. İlişkimiz varsa, partnerimizle güzel günler geçirebilir, aynı zamanda hobilerimize daha fazla zaman ayırabiliriz.

7 Eylül’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Yeniay döneminde ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Evde iletişim ve misafir trafiği artıyor. Aile bireyleri ile ilgili bir sorumluluk almamız söz konusu olabilir. Taşınma konuları da gündeme gelebilir. Yeni bir ev satın alabiliriz. Ya da evin düzeninde değişiklik yapmak isteyebiliriz. Miras, mal, mülk paylaşımları konusunda ailemiz ile bir araya gelip sorunlara çözüm bulabiliriz. Kariyer konusunda da bizi sevindirecek gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir işe geçebilir ya da evden çalışmaya başlayabiliriz. Bu dönemde ailenle daha fazla zaman geçirmeni gerektiren koşullar ortaya çıkabilir. Onlara faydalı olmak için elinden geleni yapabilirsin. Aile fertlerinden biri küçük bir sağlık sorunu yaşayabilir. Ev almak, satmak ya da kiralamak gibi bir fikrin varsa dikkatli davranmalı, tüm hesaplarını doğru yaptığından emin olmalısın. Bu aralar girişeceğin tadilat ya da temizlik işler düşündüğünden uzun sürebilir.

10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Çalışma koşullarımız, iş yerimiz, sağlığımız ve günlük rutinlerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İşyerinde kıskançlık kurbanı olabiliriz. Sağlık alanında özellikle üreme organlarıyla ilgili kontrollerden geçmemizde yarar vardır. İş arkadaşlarımız ile aramızda gizli bir çekişme olabilir.

Yengeç burcu:

Sevgili yengeç, bu hafta itibariyle ay sonuna kadar aile ve ev ile ilgili konular etkili olacak. Evimizde sevdiklerimiz ve arkadaşlarımızla keyifli zamanlar geçirebileceğimiz, huzurlu bir döneme giriyoruz. Aile bireyleri arasında arabulucu görevi üstlenebilir, küskünleri bir araya getirebiliriz. Evimizle ilgili yeni dekorasyon fikirleri üretebilir, evimizi güzelleştirmek için harekete geçebiliriz.

7 Eylül’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Başak Yeniay’ı döneminde yakın çevre ve kardeşlerimiz, iletişim, yolculuklar, eğitim ile ilgili konulara odaklanıyoruz. İletişim trafiğimiz bizim için bile çok yüksek hızlara ulaşabilir. Kardeşlerimizden, kuzenlerimizden ya da yakın çevremizden sürpriz haberler alabiliriz. Bu dönemde çok fazla seyahat etmemiz söz konusu olabilir. Bir süredir planladığımız bir eğitim varsa, başlamanın tam sırası. Çocuğumuz varsa, onun eğitimiyle ilgili de güzel gelişmeler olabilir. Sosyal medya ortamlarında son derece aktif olacağız. Başarılı anlaşmalara imza atmamız, toplantılar ve sunumlarda kendimizi göstermemiz mümkün. Bu yeniay özellikle kardeş, kuzen, komşu ve de yakın çevrenle ilişkilerini etkileyebilir. Onların sorunları ile uğraşmak durumunda kalabilir, onlara yardım etmek için çok zaman harcayabilirsin. Bu dönemde iletişim kazalarına karşı dikkatli olmalısın, kendini yanlış ifade edebilir, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsin. Ayrıca yanlış bir karar verme riskin var, bu nedenle tüm kararlarını gözden geçirmen yerinde olur.

10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Hayatımızda tutkulu bir aşk başlayabilir. Çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da hamile kalabiliriz. Yeni bir hobi edinebiliriz. Aşk ilişkilerinde tartışmalara yol açacak kıskançlıklardan kaçınmalıyız.

Aslan burcu:

Sevgili aslan, bu hafta itibariyle kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile bir araya gelebilir, birlikte keyifli vakitler geçirebiliriz. Yeni anlaşmalar ve ortaklıklara imza atmamız söz konusu olabilir. İşle ilgili çok sayıda kısa yolculuk yapabilir ve bundan büyük keyif alabiliriz. Hobi olarak gördüğümüz bir konu hakkında yine bir eğitime başlamamız söz konusu olabilir.

7 Eylül’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Başak Yeniay’ı döneminde finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Finansal konularda güven arayışı içinde olacağımız bir süreç başlıyor. Maddi olarak kendimizi güvende hissetmek bizim için en önemli şey haline gelebilir. Ailemize yardım etmek durumunda kalabiliriz ya da biz finansal destek için onlara başvurabiliriz. Kariyerimizle ve finansal durumumuz ile ilgili yeni bir yol haritası çıkarmamız mümkün. Bu dönemde yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir ya da mevcut işimizde terfi edip, gelir artışımızın tadını çıkarabiliriz. Başak burcundaki yeniay, seni özellikle finansal konularda etkileyecek gibi görünüyor. Bu dönemde tüm alışverişlerinde dikkatli olmalı, gelir gider hesaplarını doğru yaptığından emin olmalısın. Beklediğin paraları tahsil etmekte zorlanabilir, bu nedenle harcamalarını yönetmekte zorlanabilirsin. Hırsızlık olaylarına karşı dikkatli olmalısın. Finansal konularda uzun vadeli planlar yapabilirsin ama harekete geçmekte acele etmemelisin.

10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Ev ve aile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aile bireyleri ile yakınlaşabiliriz. Ancak, arada gizli bir rekabet ve çekişme yaşanabilir. Bir aile sırrı ortaya çıkabilir. Evle ilgili tadilat, dekorasyon gibi şeyler düşünüyorsak, bu konularda aksiliklere ve mücadeleye hazır olmalıyız.

Başak burcu:

Sevgili başak, maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkıyor. Para konularında kendimizi daha rahat hissedebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Yeni girişimler sayesinde gelirimizin artması söz konusu olabilir. Ancak, rehavete kapılarak, harcamalarımızı arttırmamaya ve kendimizi bütçe açısından zora sokmamaya dikkat etmeliyiz.

7 Eylül’de sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeniay’da kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Büyük bir değişim ve dönüşüm döneminden geçebiliriz. Fiziksel olarak bir imaj değişikliğine gidebiliriz. Yeni bir ilişki, yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Bize yeni kapılar açacak yeni insanlarla tanışabiliriz. Ancak planlı hareket etmemizde ve iyice düşünüp taşınarak harekete geçmemizde fayda var. Yeniay etkilerini diğer burçlara göre daha fazla hissedebilir, hayatını etkileyen önemli girişimlerde bulunabilirsin. Ev alma, iş değiştirme, evlenme gibi hayati konularda önemli kararlar verebilirsin. Sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısın, mevcut bir sağlık sorunu yanlış teşhis nedeniyle canını sıkabilir. Partnerinle aranda yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar olabilir.

10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Yakın çevremiz, kardeşlerimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimizle aramızda kıskançlıktan kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Açıktan açığa olmasa da gizli bir rekabet içinde olabiliriz. Yakın çevreden birisiyle tutkulu bir aşk söz konusu olabilir.

Terazi burcu:

Sevgili terazi, merkür ay sonuna kadar sizin burcunuzda hareket ediyor. Bu süreçte imajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Fikirlerimiz ve iletişim yeteneklerimiz ile çevremizdekilerin hayranlığını kazanabiliriz. Nezaketimiz, barışçıl ve uyumlu ruh halimiz, birçok yeni kişiyle tanışıp, yeni fırsatlarla karşılaşmamızı sağlayabilir. Ancak, daha kararlı ve iradeli olmaya çalışmalıyız.

7 Eylül’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Başak burcundaki Yeniay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. İç dünyamıza dönmek, bir süre kendimizle baş başa kalmak bizi rahatlatabilir. Öte yandan, uzun süredir içimizde tuttuğumuz ve bizi negatif etkileyen düşüncelerimizi dışa vurmak için terapiye yönelebiliriz. Bu dönemi kendimizi toparlamak, endişelerimizden arınmak, yeniden öz güven ve enerji toplamak için kullanmalıyız. Sağlık konusunda kontrollerimizi aksatmamamız gereken bir dönemdeyiz. Yakınlarımızın sağlık sorunlarıyla da ilgilenmemiz gerekebilir. Bu dönemde olayların kontrolün dışında geliştiğini hatta sana rağmen gerçekleştiğini hissedebilirsin. Kaygılarını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Kendini hem zihinsel hem fiziksel olarak yorgun hissedebilir, sorumluluklar altında ezilebilir, işlerini yetiştirmek için çok çalışmak durumunda kalabilirsin. Ayrıca sağlık konuları gündeme gelebilir, hastane ziyaretleri yapabilirsin.

10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Para ve kaynaklarımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kazancımız bu dönemde artış gösterebilir. Ancak, maddi konularda daha paylaşımcı olmaya özen göstermeliyiz. Ya hep ya hiç tavrımız, harcamalarda aşırıya kaçmamıza sebep olabilir. Kontrollü olmamızda yarar var.

Akrep burcu:

Sevgili akrep, iç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde bilinçaltımızda kendimizi daha huzurlu hissetmemiz mümkün. Bir iç muhasebe yapabilir ancak bu sayede aradığımızı iç huzuruna ve dengeye kavuşabiliriz. Tartışmalardan uzak durmak, ruh halimize çok daha iyi gelecektir.

7 Eylül’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Başak burcundaki Yeniay sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konuları gündeme getiriyor. Hayallerimize ve gelecek planlarımıza yoğun bir şekilde odaklanacağımız bir döneme giriyoruz. Hayatımıza, gelecek planlarımızı gerçekleştirmemize yardımcı olacak yeni insanlar girebilir. Arkadaşlarımızın desteğini her an yanımızda hissedebilir, çok sayıda sosyal aktiviteye katılabiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Gelirimizde büyük bir artış deneyimleyebiliriz. Bu yeniay, arkadaş gruplarınla ilgili konuları gündeme getirecek. Arkadaşlarının arkadan iş çevirdiğini, seni kandırdığını düşünebilirsin. Yaptığın işlerin parasını almakta zorlanabilirsin. Sevdiğin insanlara yardım etmeye çalışırken yanlış anlaşılabilir, kötü bir konuma düşebilirsin. Bu dönem mevcut hedeflerini gözden geçirmek ve planlarını kontrol etmek için uygun olabilir ama harekete geçmekte acele etmemelisin.

10 Eylül’de Venüs sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. Dış dünyaya yansıttığımız imajımız, kendimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde, daha önce gizli tuttuğumuz yönlerimiz daha görünür olabilir. Kendimiz ile ilgili yeni kararlar alabilir, görüntümüzde değişiklikler yapabiliriz. Çevremiz tarafından çok çekici olarak algılanacağımız bir dönemdeyiz.

Yay burcu:

Sevgili yay, bu hafta itibariyle ay sonuna kadar sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal ortamlarda birçok yeni kişiyle tanışabileceğimiz bir dönemdeyiz. Gruplar içinde uzlaşmacı, barışçıl ve kibar davranışlarımızla dikkat çekeceğimiz ve takdir toplayacağımız bir gündeyiz. Gelecek hayallerimiz hakkında daha umutlu olabilir, kariyer kazançlarımızda olumlu bir gelişme gözlemleyebiliriz.

7 Eylül’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Başak Yeniay kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Tüm hayatımızı yeniden düzenleme ve ciddi kararlar almak için çok uygun bir süreçteyiz. Terfi ya da iş değiştirme gibi durumlar söz konusu olabilir. Üstlerimiz ve ebeveynlerimizin her konuda desteğini görebiliriz. Bu dönem bizim için çok çalışma ve kendimizi gösterme dönemi olacak. Ayrıca yine bu dönemde, evlilik kararı alabilir, evlenebilir, çocuk sahibi olabiliriz. Bu yeniay, seni özellikle kariyer konularında etkiliyor. Hak ettiğin bir terfi gecikebilir, çalışmaların takdir edilmediğini düşünebilirsin. Amirlerinle sorun yaşayabilirsin. Sosyal ortamında hareketlenebilir, dikkatleri üzerine toplayabilirsin. Bu dönemde yaptığın her işte dikkatli olmalısın çünkü başarılarınla ön plana çıkacağın kadar hatalarınla da dikkat çekebilirsin. Annenin sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsin.

10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Bilinçaltımız ve ruhsal durumumuz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İlişkiler ve sosyalleşmek için ideal bir dönemde olduğumuz söylenemez. Kendimizi biraz daha geriye çekmek ihtiyacı hissedebiliriz. Aşkımızı gözlerden uzak yaşamak ihtiyacı doğabilir. İlişkide fedakârlık etmemiz gerekebilir.

Oğlak burcu:

Sevgili oğlak, merkür’ün etkisiyle kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular gündeminizde olacak. Ay sonuna kadar devam edecek bu süreçte kariyerimizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Üstlerimiz ve ebeveynlerimizle aramızdaki ilişkiler her zamankinden daha iyi olabilir. İletişim yeteneklerimiz, çevremizdeki herkes tarafından takdirle karşılanabilir. Ancak izlemek istediğimiz yol hakkında daha kararlı olmaya çalışmalıyız.

7 Eylül’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Başak Yeniay’ı yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Kişisel gelişim konuları bizim için çok fazla önem kazanacak. Kendimizi geliştirmek için harekete geçebilir, hayatımızla ve geleceğimiz ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Bu dönemde iş amaçlı seyahatlere çok sık çıkabiliriz. Yeni bir eğitime başlamamız da mümkün. Devam eden bir hukuki sürecimiz varsa, nihayet lehimize sonuçlandığına tanık olabiliriz.

Bu yeniay, yakın geçmişte verdiğin kararları yeniden gözden geçirmene ve hatta kararlarını değiştirmene neden olabilir. Yakın çevrenden biri hakkında yanlış yargılarda bulunduğunu düşünebilirsin. Eşinin akrabalarıyla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Kendini doğru ifade etmekte zorlanabilir, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsin. 10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Arkadaşlık ilişleri yoluyla önümüze yeni fırsatlar çıkabilir. Ancak arkadaş grupları arasında kıskançlık yüzünden tartışmalar yaşanabilir. Sosyal çevremizde kıskanılan, gizlice çekiştirilen bir figür olabiliriz. Biz de baskıcı ve ısrarcı davranışlardan kaçınmalıyız.

Kova burcu:

Sevgili kova, eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular gündemimizde olacak. Bu dönemde yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. Yolculuklarda yeni insanlarla tanışabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza farklı kültürlerden birileri girebilir.  Yeni bir eğitim alanı ile ilgilenmeye başlayabiliriz

7 Eylül’de Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Başak Yeniay’ı, sekizinci evimizde gerçekleşiyor. Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda bir süredir devam eden ve bizi endişelendiren bir sorun sonuca kavuşabilir. Yeni bir girişime ya da ortaklığa adım atabiliriz. Bu arada ailemizden biri, özellikle eşimiz, partnerimiz ile ilgili birtakım beklenmedik harcamalar çıkabilir. Gelir durumumuz iyi olsa da yine de aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat. Finansal kaynaklarımız ile ilgili yeni bir düzenleme yapabilir, bütçemizi tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Bu yeniayla birlikte prim, komisyon, nafaka ya da faiz gelirleri gibi finansal konular gündeme gelebilir. Yanlış hesaplamalar nedeniyle bu tarz gelirlerde kayıplar yaşaman söz konusu olabilir. Eşinin ya da ortağının gelirleriyle ilgili gelişmeler finansal olarak seni zorlayan konuların çözülmesine yardım edebilir. Bu dönemde parasal tüm konularda dikkatli olman gelir ve gider dengeni doğru kurman senin yararına olacaktır.

10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. İş ve kariyerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde kariyerimizde öne çıkabilir, ilişkilerimiz sayesinde yeni iş fırsatları yakalayabiliriz. Ancak, üstlerimizle olan ilişkilerimizde fazla ısrarcı ya da baskıcı olmamakta yarar vardır. Gizli rekabetlere ve çekişmelere karşı uyanık olmalı, kendimizi kontrol altında tutmalıyız.

Balık burcu:

Sevgili balık, finansal konular ön plana çıkıyor. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi konularda daha rahat hareket edeceğimiz bir dönemdeyiz. Yeni yatırımlar konusunda daha iyimser olabiliriz. Eşimizin ya da partnerimizin gelirinde artış olabilir, miras gibi konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. 7 Eylül’de karşıt burcun olan Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Bu Yeniay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. İlişkimiz yoksa, hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Eğer ilişkimizde ya da evliliğimizde sorun yaşanıyorsa, bu konularla ilgili karşılıklı konuşmalar yapabilir, kendi iletişim tarzımızdaki yanlışlıkları da düzeltebiliriz. Bu arada yeni ortaklıklar, iş birlikleri kurmamız ve yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün. Devam eden bir hukuki süreç varsa, olumlu bir şekilde sonuçlanabilir ya da en azından büyük ilerleme kaydedilebilir. Bu yeniay, çevrendeki insanların ağır eleştirilerine maruz kalmana neden olabilir. Kendini savunmakta zorlanabilirsin. İlişkilerinde ya da iş birliği içinde olduğun kişilerle sorunlar yaşayabilirsin. Ancak bu dönem senin için yeni bir sürecin başlangıcı da olabilir; evlilik, ortaklık ya da iş birlikleriyle ilgili akılcı değerlendirmeler yapabilir, yeni girişimlere başlayabilirsin.

10 Eylül’de Venüs Akrep burcuna geçiyor. Uzak yolculuklar, yabancılarla ilişkiler, eğitim, hukuk ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Yeni eğitim fırsatları çıkabilir. Hayatımıza farklı kültürlerden biri girebilir ve tutkulu bir aşk yaşayabiliriz. Maneviyatımız artabilir, spiritüel konulara ilgi göstermeye başlayabiliriz.

About Post Author

Yasemin ACAR

İ.Ü. Okul Öncesi Öğretmeni Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim. İki yıl Teknolojixhaber.com da yaptım, Üç yıldır da Laflaf.net de editörlük yapmaktayım. İnsanların faydalanacağı bilgileri araştırıp kendi bilgilerimi de katarak yorumlayıp sizlerle paylaşan bir yazarım. Veee bunları yapmaktan çoook keyif alıyorum... Beni takip edip yazılarımı okumaya devam edin lütfennn:)))
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir