Astroloji Tutkunlarına Özel:”12 – 18 Ekim” Haftalık Burç Yorumları

1 0
Read Time:9 Minute, 54 Second

Önümüzdeki bir ay boyunca Eylül’ün ikinci yarısından itibaren yaptığımız görüşmeler ile ilgili yarım kalan konulara, işlemlere, işlere odaklanabiliriz. 28 Ekim’e kadar finansal konularda birtakım araştırmalar yapmak elimizi güçlendirirken ulaşacağımız bilgiler karşısında şaşkınlık yaşayabiliriz. Bazılarınız gizem perdesinin kalkmasıyla nasıl bir manipülasyona maruz kaldığını öğrenebilir.

28 Ekim’den sonraki süreçte Terazi burcunda geri gidecek olan Merkür, bu sefer de ikili ilişkiler, ortaklıklar ve sözleşmeler bağlamında geçmişteki yaşananları tekrar masaya yatırmamıza neden olacak. Şartlar ve koşullar değişime maruz kalabilir, taraflar arasında dengeleri sağlamaya çalışabiliriz. Bu hafta Güneş, Satürn ve Plüton arasındaki zorlu açılar, otoriteler tarafından birtakım baskılara maruz kalacağımızı gösteriyor. Bu pandemide yaşanan artışa karşın yapılan yeni düzenlemeler, yeni kurallar ve prosedürlere de işaret ediyor. Hayatımız yeniden kısıtlanırken, Ekim ayında Jüpiter, Satürn ve Plüton üçlüsünün ileri harekette olması, ölümlerin, hastalığın ve asıl korkunun gündeme geleceğini gösteriyor.

Retro Mars nedeniyle bu alanda öfkemizi ortaya koyup, harekete geçemezsek de, Güneş’in önümüzdeki hafta Akrep burcuna geçmesi ile sessizliğe gömülüp, bu güç savaşları ve sürtüşmeleri savuşturabiliriz. Merkür’ün bu dönemde retro olması, iletişim açısından problemler yaratabileceğinden sözlü çatışmalardan kaçınmalıyız. Karşımızdakine laf sokmak isteyebiliriz. Veya karşı taraftan yanlış anlaşılabiliriz. O nedenle risk almak gereksiz olacak!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

İşte Laflaf.net okurları sizlere özel: 12 – 18 Ekim haftalık burç yorumları sizlerle…

KOÇ

Sevgili koç,yeni haftaya finansal alanda bazı görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Bazılarınız ise iş ortamındaki ilişkileri samimiyet ötesine taşıyabilir. 14 Ekim’de Güneş-Mars karşıtlığı nedeniyle ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar alanında gerginlikler olabilir. Empati yapmak veya “evet” demek çözüm yaratacaktır. 15 Ekim itibarıyla, Merkür’ün retro harekete geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca önce ortak sermaye, miras, pasif gelirler, sigorta gibi konularda, sonra evlilik, partner ve kontratlar ile ilgili geçmişe dönük bazı konuları masaya yatırabilirsiniz. 16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay ilişkiler evinizde gerçekleşecek. Uzun zamandan beri düşündüğünüz bir ilişkiye veya bir iş ortaklığına imza atmanıza yardımcı olabilir. Eğer daha önceden planlamadığınız hızlı gelişen bir ilişki ise bu, sonucu hayal kırıklığı olabilir.

Beklentileri çok yüksek tutmamakta fayda var. Bu hafta patron, üst düzey yöneticiler ve devletle olan işlerinizde birtakım problemler veya stresler yaşayabilirsiniz. Sorumlulukların artması ve kısıtlayıcı yeni düzenlemeler buna etken olabilir. Hafta sonu partnerinizin veya iş ortağınızın yaratacağı bir hayal kırıklığı canınızı sıkabilir. Beklentilerinizi gözden geçirmenizde fayda var.

BOĞA

Sevgili boğa, haftaya ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında keyif verici görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Yalnız 14 Ekim’de Güneş-Mars karşıtlığı nedeniyle iş ortamınızda bazı gerginlikler ve güç savaşları olabilir. Egonuzu dolaba kilitleyin. 15 Ekim itibarıyla Merkür’ün Retro harekete geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca önce evlilik, partner, kontratlar ve yasal süreçler gibi konularda, sonrasında ise çalışma şartları, işiniz, günlük rutin ve sağlık ile ilgili geçmişe dönük bazı konularda kafa yorabilirsiniz. Eksikleri tamamlamak için bilgiye ihtiyacınız var.

16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay çalışma ortamı ve işinizi yöneten evinizde gerçekleşecek. Çalışma ortamından tanıştığınız bir kişiyle bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Fakat pembe gözlükler gerçekleri görmenize engel olabilir. Sonuç beklediğiniz gibi olmayabilir. Bu hafta, uzaklarda bulunan işinizle bağlantılı otoriteler nedeniyle strese maruz kalabilirsiniz. Sizi engelleyen, önünüze set çeken yeni düzenlemeler etken olabilir. Hafta sonu aşk hayatınıza gölge düşebilir. Büyük bir hayal kırıklığıyla karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER

Sevgili ikizler, yeni haftaya çalışma ortamında ve aile içinde keyif verici görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Yalnız 14 Ekim’de Güneş-Mars karşıtlığı, gelecek planlarınız ve sosyal çevrenizde bazı gerginliklere neden olabilir. 16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay yeni bir hobi, yeni bir aşk veya yeni bir yatırım aracına yöneleceğinizi gösteriyor. Fakat ayaklarınız yerden kesilmesin. Sonuç pek de umduğunuz gibi olmayabilir. Borçların baskısı buna pek izin vermeyecek gibi.

Bu hafta, mali konular, borçlar, eşinizin gelirleri, pasif kazançlar ile ilgili bazı konularda stres yaşayabilirsiniz. Bir yandan yatırım yapmak, bir yandan borçların varlığı baskı yaratabilir. Bu durum hafta sonu aile içinde bazı kırgınlıklara neden olabilir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, haftaya yakın çevreniz, çocuklarınız, ailecek birlikte keyifli görüşmelerle başlayabilirsiniz. Yalnız 14 Ekim’deki Güneş-Mars karşıtlığı, iş ve aile hayatınızda bazı çekişmelere maruz kalmanıza neden olabilir. Evinize yapmak istediğiniz yatırım, zaman ve enerjiyi, işinizde ve otoritelerle olan mücadelenizde kullanmak durumunda kalabilirsiniz.

15 Ekim itibarıyla, Merkür’ün retro harekete geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca önce çocuklar, aşk hayatınız, hobileriniz, spekülatif yatırım araçlarında, sonrasında ise aileniz, yuvanız, taşınma gibi konularda geçmişe dönük işleri tamamlamak ile uğraşacağınıza işaret ediyor.

16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay aile, ev ve yuva alanında yeni bir oluşuma adım atacağınızı gösteriyor. Partner ve ortaklıklarda yaşanan sıkıntılara rağmen, bu başlangıcı yapmak ne kadar doğru bilinmez ama sonuç beklediğiniz gibi olmayabilir, bazı yasal problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu hafta, partneriniz, eşiniz, ortağınız ile ilgili bazı konularda stres yaşayabilirsiniz. Güç savaşlarında ısrarcı davranmanız, yaptığınız maddi manevi fedakarlıklarda tatsızlık verebilir. Uzaklarla ilgili konular aldanmanıza sebep olabilir. Yaşadığınız ortam, komşular, çevreniz beklediğinizi vermeyebilir.

Sevgili aslan, yeni haftaya evinizle ilgili sevindirici görüşmelerle başlıyorsunuz. Yalnız 14 Ekim’deki Güneş-Mars karşıtlığı, uzaklarla ilgili atılımlarınızda bazı engellerle karşılaşacağınızı gösteriyor. Kısa süreli bir seyahat engellenebilir. Yurtdışı veya yabancı kişilerle Ağustos ortası yaşanan gerilimler tekrar gündeme gelebilir. Sakinliğinizi koruyun.

16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay ailenizi de ilgilendiren bir kontrata imza atacağınızı gösteriyor. İşiniz, günlük sorumluluklarınız, çalışma yoğunluğunuzda yaşanan strese rağmen, bu başlangıcı yapmak yasal açıdan sizi zorlayabilir veya çok zamanınızı alabilir. Bu hafta, çalışma arkadaşlarınız ya da üst düzey otoriteler ile ilgili bazı konularda stres yaşayabilirsiniz. Empati yapmak veya iş yüküne ‘hayır’ diyememek sizi daha da strese sokabilir. Maddi açıdan yaptığınız hesaplar çarşıya uymayabilir. Yeni Ay’la birlikte yapmak istedikleriniz, beklediğinizden daha çok paraya mal olabilir.

BAŞAK

Sevgili başak, yeni haftaya işinizle ilgili finansal konularda sizi rahatlatacak görüşmelerle başlıyorsunuz. Yalnız 14 Ekim’deki Güneş-Mars karşıtlığı, ortaklarınız veya eşinizle mali konularda gerilime sebep olabilir. Herkes kendini korumaya, kendi istediğini yapmaya çalışıyor. Sakinliğinizi korumalısınız.

15 Ekim itibarıyla, Merkür’ün retro harekete geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca önce yakın çevre, kardeşler, aracınız ve yatırımlar sonrasında ise, gelirler, kazançlar, ticari anlaşmalar gibi konularda geçmişe dönük yarım kalmış işleri tamamlamak ile uğraşacağınıza işaret ediyor.

16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay gelir hanenizi etkiliyor. Finansal bir anlaşmaya imza atabilir, ortaklığa girişebilirsiniz. Kurduğunuz iş veya işe dönüştürdüğünüz ilgi alanınızın, bazılarınız için çocukların, aşk hayatının, yatırımların üzerinizde yarattığı baskı sizi olmayacak bir anlaşmaya imza atmaya götürebilir. Ortağınız veya eşiniz sizi pişman edebilir, yanlış karar vermenize neden olabilir, gözünüzü boyayabilir. Aman dikkat! Bu hafta, çocuklar, aşk hayatı, yeni kurmakta olduğunuz işiniz ile ilgili bazı konularda gerilim yaşayabilirsiniz. Yeni Ay’la birlikte attığınız adımlar sizi ikili ilişkiler ve ortaklıklar açısından hüsrana uğratabilir.

Sevgili terazi, haftaya gelirler, finansal anlaşmalar, yaptığınız işten kazanımlarınız gibi konularda sizi mutlu edecek görüşmelerle başlıyorsunuz. Yalnız 14 Ekim’deki Güneş-Mars karşıtlığı, partneriniz veya müşterileriniz ile gerilime sebep olabilir. Eski bir eş veya ortakla çatışabilirsiniz. Arkadaşlarınızın verdiği özgüven sizi yanıltabilir. 15 Ekim itibarıyla, Merkür’ün retro harekete geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca önce gelirler, kazançlar, ticari anlaşmalar sonrasında ise özel hayat, ikili ilişkiler, tarz, giyim, imaj gibi konularda geçmişe dönük yarım kalmış işleri tamamlamak ile uğraşacağınıza işaret ediyor.

Sürpriz borçlar çıkarken, sürpriz geri ödemelerde alabilirsiniz. 16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay özel hayatınızı etkiliyor. Popülerliğiniz bir imaj değişikliğine gitmenize neden olabilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve müşteri karşısında yeni bir strateji belirleyebilirsiniz. İş yükünüz, ev ve aile içindeki sorumluluklar bu süreçte sizi köşeye sıkıştırabilir. Emin olmadan atlamayın. Sonrasında maddi açıdan hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu hafta, aile, ev ve yuvanız ile ilgili bazı konularda stres yaşayabilirsiniz. Hafta sonu işiniz ve işinize duyduğunuz sorumluluklar konusunda suistimale açık hale gelebilirsiniz. Bundan faydalanmaya çalışanları görmek kalbinizi kırabilir.

Sevgili akrep, haftaya sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız keyif verici görüşmelerle başlıyorsunuz. Yalnız 14 Ekim’deki Güneş-Mars karşıtlığı, çalışma ortamınızda bazı gerginlikler ile karşılaşabileceğiniz gösteriyor. Güç savaşlarına dikkat! Patronunuz veya üst düzey yöneticinizin manipülasyonları ile karşılaşabilir veya perde arkasından birtakım entrikalar peşinde olduğunu hissedebilirsiniz ve bu canınızı çok sıkabilir.

15 Ekim itibarıyla, Merkür’ün retro harekete geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca önce özel hayat, ikili ilişkiler, görünüm, tarz ve imaj sonrasında ise gizli düşmanlar ve ego savaşları gibi konularda geçmişe dönük konularda kafa yoracağınızı söylüyor. Arkanızdan çevrilen dolapları ortaya çıkarabilirsiniz. 16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay yasak bir ilişkiye veya gizli bir aşk ilişkisine adım atabileceğinizi gösteriyor. Bazılarınız gizli bir ortaklığa imza atabilir. Fakat kariyer veya üzerindeki sorumluluklar ile ilgili yaşadığınız stres, bu konuda size yanlış yaptırabilir. Ve maddi açıdan kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Bu konuda gerçekçi bir yaklaşım da olmalısınız. Bu hafta, yakın çevreniz, kardeşleriniz, onların sizin üzerinizde sorumlulukları diğer taraftan kariyer ve strateji planlamalarınız ile ilgili konularda canınız sıkılabilir. Kendinize bu kadar acımasız olmayın ve gerektiğinden fazla iş yüklenmeyin, kendinize özel zaman ayırmalısınız.

YAY

Sevgili yay, yeni haftaya üst düzey yöneticiler ve kişisel başarılarınız ile ilgili yapacağınız gizli görüşmeler ile başlıyorsunuz. Yalnız 14 Ekim’deki Güneş-Mars karşıtlığı, kariyer çevreniz ile yaşayacağınız bir güç düellosuna işaret ediyor. Bu kadar başarıya “Patron kim?” der gibisiniz. 16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay, yeni bir çevreye veya yeni bir arkadaşlığa adım atacağınız gösteriyor. Bu güçlü karakter ile yapacağınız iş birlikleri maddi açıdan üzerinizdeki sorumluluklar nedeniyle stres yaratabilir.

Aileniz ile ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek de zorlanabilirsiniz. Fikir almak için aileniz bu konuda yanlış kapı olabilir. Onların beklentilerini karşılamak zor gibi görünüyor. Bu hafta, maddi sorumluluklar ve yaptığınız ticari alım-satımlar üzerinizdeki stresi artırıyor. Hem sosyalleşmek hem yeni ilişkiler kurmak hem kariyer çevrenizde boy göstermek hem de maddi sorumluluklarımızı yönetmek zor gelebilir.

OĞLAK

Sevgili oğlak, haftaya uzaklar ile bağlantılı işlerde elde ettiğiniz başarılar ve sosyal çevrenizdeki finansal kazanımlarınız ile keyifli başlıyorsunuz. Yalnız 14 Ekim’deki Güneş-Mars karşıtlığı, aile içi ilişkiler tarafından oldukça zorlanacağınız gösteriyor. Bir yandan kariyere odaklanmak ve o alanda parlamak, bir yandan da ev, aile ve yuva konusunda birtakım hedefleri gerçekleştirmek yıpratıcı olabilir.

15 Ekim itibarıyla, Merkür’ün retro harekete geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca önce kariyer çevresi, elde ettiğiniz gelirler ve uzun vadeli yatırım planları sonrasında ise kariyer hedefleri ve statünüz ile ilgili geçmişte yaptığınız görüşmelere ve yarım kalan işlere odaklanacağınızı gösteriyor.

16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay, yeni bir pozisyona atanacağınızı, terfi edeceğinizi veya kariyer alanında yeni bir başlangıç yapacağınızı gösteriyor. Son 2 seneden beri özel hayatınızda yaşadığınız büyük değişiklikler, onlara uyum sağlamakta zorlanmanız ve bu yeni iş işleri birazcık daha zorlaştıracak gibi… Bir şekilde uzaklarla bağlantılı yaptınız işler beklediğiniz gibi çıkmayabilir veya sonuçlar beklentilerinizin altında olabilir. Bu hafta, son dönemde yaşadığınız değişim, benimsediğiniz yeni sorumluluklar ve hayat felsefeniz noktasında attığınız yeni adımlar üzerinizde gerilime neden olabilir. Finansal yetenekleriniz hayalperestliğinizin gölgesinde kalabilir. Gerçekçi yaklaşımlar sizi kurtaracak.

KOVA

Sevgili kova, yeni haftaya elde ettiğiniz maddi ödüller sayesinde keyifli başlayabilirsiniz. Yalnız 14 Ekim’deki Güneş-Mars karşıtlığı, Ağustos ortasında yaşanan bazı yakın çevre ve akrabalarla ilgili olumsuz durumları tekrar gündeme getirebilir. Kavga etmek veya mücadele etmek bir çözüm yaratmayacak gibi.

15 Ekim itibarıyla Merkür’ün retro harekete geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca önce kariyeriniz ve yapacağınız iş görüşmeleri, sonrasında ise uzaklarla bağlantılı olan iş ortaklıkları veya aşk ilişkileri ile geçmişe dönük yaşananlarla meşgul olacağınızı gösteriyor. Ekim ayının ortasında, aile ve iş konularında birtakım sırlara ışık tutabilir ve şok geçirebilirsiniz. Fakat eliniz güçlenecek.

16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay, yabancı bir ortaklığa, iş anlaşmasına veya bir aşk ilişkisine adım atacağınız gösteriyor. Yeni bir kontrat imzalayabilirsiniz. Bu aslında rahatlatıcı olsa da, kariyer ve statü alanındaki endişeleriniz sizi huzursuz edecek. Maddi açıdan hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Buradaki asıl tehdit para konusunda fazla idealist ve ütopik yaklaşımınız. Bu hafta, partnerinizle aranız bozulabilir. Devlet veya otoritelerin yeni koymuş olduğu yasal düzenlemeler ilişkinize veya ortaklığınıza gölge düşürebilir.

BALIK

Sevgili balık, haftaya keyif verici iş ortaklıkları ve finansal görüşmeler ile başlayabilirsiniz. Yalnız 14 Ekim’deki Güneş-Mars karşıtlığı, Ağustos ortasında yaşanan bazı problemleri tekrar gündeme getirecek. Özellikle eşiniz veya ortağınız ile maddi konularda güç mücadelesine girebilirsiniz. Sakinliği korumakta fayda var.

16 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Yeni Ay, yeni bir kredi anlaşmasına, finansal ortaklığa veya yatırıma adım atacağınızı gösteriyor. Kariyerinizdeki gelecek planları ve elde ettiğiniz gelirler üzerindeki kısıtlamalar ve engeller, polemikler, yeni düzenlemeler bu yeni oluşumda sizi zorlayabilir, korkutabilir. Partnerinizi bu bağlamda yanlış yönlendirebilir, onun beklentilerini karşılayamayabilirsiniz. Bu hafta kariyer çevresinde bulunan birtakım güçlü ve kontrol sahibi otoritelere karşı dikkatli olmalısınız. Onlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu da sizi finansal açıdan strese sokabilir. Eşinize veya ortağınıza vereceğiniz finansal stratejik destek konusunda şüpheleriniz Ekim ayında ortadan kalkacak.

About Post Author

Yasemin ACAR

İ.Ü. Okul Öncesi Öğretmeni Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim. İki yıl Teknolojixhaber.com da yaptım, Üç yıldır da Laflaf.net de editörlük yapmaktayım. İnsanların faydalanacağı bilgileri araştırıp kendi bilgilerimi de katarak yorumlayıp sizlerle paylaşan bir yazarım. Veee bunları yapmaktan çoook keyif alıyorum... Beni takip edip yazılarımı okumaya devam edin lütfennn:)))
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir