Astroloji Tutkunlarına Özel:”19-25 Ekim” Haftalık Burç Yorumları

1 0
Read Time:6 Minute, 58 Second

Astroloji tutkunlarına özel: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

 Koç Burcu:

Sevgili koç, pazartesi günü Ay Yay burcunda gezinirken, şans, fırsat ve yaşam deneyimini temsil eden Jüpiter bir yandan ilişkilerin yaramaz çocuğu Koç burcundaki Mars’a disiplinli olmasını tembihleyip, diğer yandan, çalışkan, tertipli, düzenli Başak’taki Venüs’e övgüler yağdırmak için çaba harcayacak. Bu etikler sayesinde fikirlerinizi gündelik hayatın aktif temposu için olumlu kullanabilecek, size destek veren çalışma arkadaşlarınızla kalıcı projeleri finalize edebileceksiniz. Hafta ortasında kariyer hayatınızda değer verdiğiniz kişilerle yeni ufuklara doğru yola çıkmak için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Uzun zamandan beri sizi yoran kişi ve işlerden uzaklaşıp, yeni girişimlere adım atma zamanı. Tabii harekete geçmek için 15 Kasım’a Mars’ın geri hareketini tamamlamasını beklemelisiniz. Cuma günü Akrep burcuna geçen Güneş’in etkisiyle ortak kazançlarınızda artış görülebilir.

About Post Author

Yasemin ACAR

İ.Ü. Okul Öncesi Öğretmeni Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim. İki yıl Teknolojixhaber.com da yaptım, Üç yıldır da Laflaf.net de editörlük yapmaktayım. İnsanların faydalanacağı bilgileri araştırıp kendi bilgilerimi de katarak yorumlayıp sizlerle paylaşan bir yazarım. Veee bunları yapmaktan çoook keyif alıyorum... Beni takip edip yazılarımı okumaya devam edin lütfennn:)))
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir