Bay Yanlış dizisinin 4.bölüm fragmanı yayınlandı.

FoxTV'nin Yeni dizisi Bay yanlış başlıyor
Read Time:1 Minute, 17 Second

Bay Yanlış dizisinin 4.bölüm fragmanı yayınlandı.

17 Temmuz 2020  bu akşam saat 20:00 da  FoxTV ekranlarına gelecek olan Bay Yanlış dizisinin 4.bölüm fragmanı yayınlandı.

FoxTV ekranlarında her cuma günü yayınlanan romantik komedi türündeki dizisinin yeni bölümü yine heyecanlı ve sürükleyici. Geçtiğimiz haftaki bölümünde Ezgi’nin Özgür’e yanlış davrandığını düşünerek soluğu onun yanında almasıyla, yeni bölümde ilginç ve eğlenceli anlar yaşanacak.

4. bölümde neler olacak?

Bir anlaşma gereği Ezgi’nin, Özgür ile Göcek’e gittiğini öğrenen Cansu ve Deniz şok olurlar. Ozan kırdığı potu son anda fark etse de, Deniz’in baskısıyla her şeyi anlatmak zorunda kalır. Cansu ve Deniz Ezgi’nin Özgür’e aşık olmasından korktukları için peşlerine düşerler . Bu arada başlarına gelen aksaklıklar sonucu ıssız bir adaya düşen Ezgi ve Özgür nasıl kurtulacaklarını araştırmaktadır? Acaba kurtulabilecekler midir?

4. bölümün fragmanı

Dizinin Konusu

“Bay Yanlış” dizisinde Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. En son yaşadığı ilişkisinde de aldatılan  Ezgi  nerede hata yaptığını sorgulamaktadır. Ezgi (Özge Gürel) artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, en sonunda da  evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Ezgi Komşu evdeki Özgür’e aşık olmaya başlar. Ancak bu aşk karşılık bulabilecek midir?  Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde çok iyi dost mu olacaklar, aralarında  neler yaşayacak ?

Kaynak: FoxTv

Keyifli seyirler dilerim.

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir