Bay Yanlış dizisinin 5.bölüm fragmanı yayınlandı.

Bay Yanlış dizisinin 5.bölüm fragmanı yayınlandı
Read Time:1 Minute, 19 Second

Bay Yanlış dizisinin 5.bölüm fragmanı yayınlandı.

24 Temmuz 2020 bu akşam saat 20:00 da FoxTV ekranlarına gelecek olan Bay Yanlış dizisinin 5.bölüm fragmanı yayınlandı.

FoxTV ekranlarında her cuma günü yayınlanan romantik komedi türündeki dizisinin yeni bölümü yine heyecanlı ve sürükleyici.

Bay Yanlış Dizisinin 5. bölümde neler olacak?

Serdar’la Göcek’te karşılaşan Ezgi ve Özgür, Serdar’ın da, Ebru’nun düğününe katılacağını öğrendiklerinde ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar. Arkadaşları düğünü olaysız atlatmaları için fikir üretmeye ve onlara yardımcı olmaya çalışır. Bu arada Sevim ve Nevin çok iyi anlaşırlar, kısa zamanda Fitnat’ın yönlendirmesiyle Ezgi ve Özgür’ü baş göz etmek için plan yapmaya başlarlar. Ezgi ve Özgür de ailelerini üzmemek için, birbirlerine uygun değilmiş gibi numara yaparlar. Bu halleri aileleri de, ikisinin evlenmesi konusunda şüpheye sokar. Acaba Ezgi ve Özgür’ün bu oyunu başarılı olacak mıdır?

5. bölümün fragmanı

Dizinin Konusu

“Bay Yanlış” dizisinde Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. En son yaşadığı ilişkisinde de aldatılan Ezgi nerede hata yaptığını sorgulamaktadır. Ezgi (Özge Gürel) artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, en sonunda da evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Ezgi Komşu evdeki Özgür’e aşık olmaya başlar. Ancak bu aşk karşılık bulabilecek midir? Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde çok iyi dost mu olacaklar, aralarında neler yaşayacak ?

Kaynak : FoxTV

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

1 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir