Benim Adım Melek 45.bölümü ile TRT1’de

0 0
Read Time:1 Minute, 46 Second

Benim Adım Melek 45.bölümü ile TRT1’de 23 Aralık 2020 bu akşam saat 20:00’da izleyici ile bulaşacak.

Çarşamba akşamlarının merakla beklenen , TRT 1’in sevilen dizisi Benim Adım Melek dizisi 45. bölümü bu akşam ekrana gelecek. Yapımını Üs Yapım’ın, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un üstlendiği, dizinin sürükleyici hikayesi ile izleyicileri ekran başına kilitliyor. Baş rölünde  performansıyla büyük beğeni toplayan Nehir Erdoğan oynuyor.

45. bölümde neler olacak?

Defne, Ömer’in odasına girip kendisini ve geçmişini hatırlatmaya çalışır ancak  Ömer hiçbir şey hatırlayamaz. Defne’yi kolundan tutup odasından  atar. Tüm aile Ömer’in durumuna donup kalır. Cumali mahcup bir şekilde özür diler ancak Defne  gözyaşları içinde annesiyle beraber konaktan ayrılır.
Zümrüt bu durumu bahane ederek, Ömer ve Defne’nin evliliğine engeller koymaya çalışacaktır.
Mithat, Sami ve adamlarından Kerem’i kurtarır.  Kerem bahis maçlarında oynadığını açık etmek istemediğinden Mithat’a bir şey anlatmaz.
Funda, Melek’in Alpay’a hamile olduğunu söylemesine sinirlenir. Alpay’ın iyi bir baba olmamasından dolayı Funda bu çocuğu doğurmak konusunda kararsızdır.
Ömer; Defne’nin defterini bulur ve okur.  Bu arada Halil ; antikacıları locaya yönlendirenin Kenan olduğunu öğrenir. Kenan, Vildan’a ulaşmaya çalışır. Oğlunun derdiyle uğraşan Vildan, Kenan’la konuşacak mıdır? Emre’nin çektiği görüntüleri Kerem görür. Defne ; Gülşad’ı Ömer’in yanında görür. Defne bu durumda nasıl davranacaktır? Halil, Kenan ile yüzleşecek midir? Zümrüt’ün yaptığı planlar işe yarayacak mıdır?

45. bölüm Fragmanı.

Dizinin Konusu

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu bilen bir annenin ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Melek bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine anlatıyor.
Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak. Melek ailesi ile birlikte tüm sorunlara göğüs gerebilecek midir?

Benim Adım Melek 45.bölümü ile TRT1'de

Kaynak:TRT1

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir