Beymen Clup’tan Doğayı Seven Tasarımlar #Dogayasevgiyle

 BEYMEN Club kadınlarının enerjisini yansıtan Sonbahar Kış 2021 2022 Koleksiyonu, eko tasarımlı jeanleriyle her yaştan modern kadına kendilerini özgür ve yaratıcı bir şekilde ifade etme fırsatı sunuyor.

90’ların özgün stillerinden ilham alan yüksek belli modellerin yanı sıra bol ve klasik düz paça jean, denim gömlek ve ceketlerden oluşan Beymen Club denim grubu, koleksiyondaki genç ve dinamik tavrı yansıtıyor. bedeni şekillendiren özel şekiller ve ergonomik dikiş teknikleri ile yeniden yorumlanıyor. Sezonun kurtarıcı parçaları olan vintage taşlamalı mom jean ve denim tulumlar kullanım kolaylığı ile stil sahibi bir şıklık sunarken, kürk yakalı oversize jean ceketler ve örme kollu denim ceketler kışlık takımları tamamlıyor.

Beymen Club mağazalarında #dogayasevgi ile tamamen sürdürülebilir standartlarda, kimyasal madde kullanılmadan, %95’e varan oranda daha az su ve %80’e varan oranda daha az elektrik tüketen ekolojik yıkamalarla üretilen Beymen Club denim tasarımlar, Beymen Clup mağzalarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir