Beyonce sanal konsere hazırlanıyor

0 0
Read Time:43 Second

Yeni albümü üzerinde çalışan ABD’li ünlü şarkıcı Beyonce, corona virüs salgını nedeniyle 2021 yılında yapmayı planladığı dünya turunu iptal etti.Şarkıcının dünya turunun yerine konserini hayranlarının evine taşıyabilmek için sanal bir şov gerçekleştireceği belirtildi.

TURNE YAPMAYACAK

İngiliz basınına göre, pop yıldızına yakın bir kaynak, “Beyonce ve ekibi, 2021’de yeni albümü tanıtmak için sanal bir canlı şov hazırlıyor. Corona nedeniyle turneye çıkamayacak” dedi.

Daha önce Beyonce, corona virüsü ile mücadele kapsamında, ünlü isimler arasında, şimdiye kadar yapılan en yüksek bağışlardan birini yapmış  6 milyon dolarlık yardım fonu sağlamıştı.

Beyonce, kurduğu BeyGOOD, yardım kuruluşu UCLA’nın desteğiyle zihin sağlığı hizmetleri sunan çeşitli kuruluşlara 6 milyon dolarlık yardım fonu sağlamak için yazılım mimarı Jack Dorsey’in Start Small şirketiyle ortaklık kurdu. Yeni duyurulan girişim ayrıca Houston, New York, New Orleans ve Detroit’te yerel destek sunmak için Akıl Hastalıkları Ulusal İttifakı (NAMI) ile de birlikte hareket ediyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir