Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni fragmanı
Read Time:1 Minute, 35 Second

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni fragmanı

Her perşembe Atv ekranlarında seyirci ile buluşan  Bir zamanlar Çukurova dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. Dizinin 66. bölümü,  1 Ekim 2020 bu akşam saat 20:00’da Atv televizyon kanalında yayınlanacak. Yine heyecan dolu sahneler ve merak uyandıran konular ile seyirciyi ekran başına kilitleyecek olan dizide bakalım neler olacak.

Peki bu bölümde neler olacak

“Yılmaz efendi, Karın sana ait bu silahla Züleyha’yı öldürmeye teşebbüs etti!”

Düğünün ardından Çukurova’dan ayrılacak olan Sabahattin ve Jülide’nin Adana cemiyet hayatının bu sevilen iki ismi en mutlu günlerinden yine “Çukurova”nun gündemini belirleyen “Yamanlar”ın hesaplaşmaları damga vuracaktır.

Şehir dedikodularla kaynarken, Züleyha’yı vuranın Müjgan olduğu anlaşılır. Yaman Holding’te de Hünkar Yaman, holdinge yanında Yılmaz ve Fikret ile giriş yapar! Demir’i çıldırtan gelişmeler art arda gelirken, Şermin Demir’i ziyarete gelir! Tüm olan bitenin üzerine Demir de, Fekeli konağına şok edici bir ziyarette bulunacaktır!

66. bölüm fragmanı

Dizinin Konusu

Hikayenin geçtiği zaman dilimi 1970’ler. Yılmaz ile sevgilisi Züleyha’nın hikayesi anlatılıyor. Yılmaz ile Züleyha Kaçarak Adana’ya gelirler burada Demir bey’in çiftliğinde işe girerler. Ancak herkese birbirlerinin kardeşi olduklarını söylerler. Demir bey güzel Zeliha’ya aşık olur. Ve olaylar gelişir. Yılmaz ile Züleyha’nın aslında sevgili olduklarını Demir in  annesi Hünkar zaten ilişkiyi öğrenmiştir. Yılmaz’ı Çiftlikten gönderirler. Züleyha, Yılmaz’a bir şey olmasın diye denilenleri yapmayı kabul eder. Züleyha ;Demir ile evlenmek zorunda kalır ancak bu sırada Yılmaz’ın çocuğuna hamiledir. Yılmaz ile Züleyha’nın aslında sevgili olduklarını Demir öğrenir. Aşık olduğu kadını tutsak eden Demir  zor zamanlar yaşar ve yaşatır.Bu arada Demir’in ailesinin önceden beri var olan düşmanları geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar la ilgili problemlerde devam eder. Bunların hepsi ile Hünkar Ailesini koruyabilmek için savaş halindedir…
Aşk için kavganın ölümüne, umudun hiç kaybolmadığı Çukurova’da zorbalık ile elde edilen bir aşkın hikayesi….

Kaynak: Atv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir