Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni fragmanı
Read Time:1 Minute, 21 Second

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni fragmanı yayınlandı.

Merakla  65. bölümü beklenen Bir zamanlar Çukurova dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. 24 Eylül 2020 bu akşam saat 20:00 da Atv ekranlarında yayınlanacak.

Peki bu bölümde neler olacak

Nasıl özlemişim kokunu..

Cezaevinden çıkmış olsa da Demir’in gözündeki cezasını şimdi konakta çekmeye devam eden Züleyha, hala evlatlarına hasret! Demir, çocuklarını saklamaya da Züleyha’yı cezalandırmaya da devam ediyor! Demir’in, “Züleyha’nın evde hizmetli olarak kalması” emrine Hünkar bile karşı duramadı.

Yılmaz şimdi Züleyha’nın korktuğu gibi öfkesinden deliye dönüp yakıp yıkacak mı? Züleyha’yı ve oğlunu alıp gidecek mi? Züleyha, Yılmaz’ı durdurmak için ne yapacak? Tüm bu soruların cevabı bu akşam saat 20:00 da Atv’de…

Dizinin fragmanı

Dizinin Konusu

Hikayenin geçtiği zaman dilimi 1970’ler. Yılmaz ile sevgilisi Züleyha’nın hikayesi anlatılıyor. Yılmaz ile Züleyha Kaçarak Adana’ya gelirler burada Demir bey’in çiftliğinde işe girerler. Ancak herkese birbirlerinin kardeşi olduklarını söylerler. Demir bey güzel Zeliha’ya aşık olur. Ve olaylar gelişir. Yılmaz ile Züleyha’nın aslında sevgili olduklarını Demir in  annesi Hünkar zaten ilişkiyi öğrenmiştir. Yılmaz’ı Çiftlikten gönderirler. Züleyha, Yılmaz’a bir şey olmasın diye denilenleri yapmayı kabul eder. Züleyha ;Demir ile evlenmek zorunda kalır ancak bu sırada Yılmaz’ın çocuğuna hamiledir. Yılmaz ile Züleyha’nın aslında sevgili olduklarını Demir öğrenir. Aşık olduğu kadını tutsak eden Demir  zor zamanlar yaşar ve yaşatır.Bu arada Demir’in ailesinin önceden beri var olan düşmanları geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar la ilgili problemlerde devam eder. Bunların hepsi ile Hünkar Ailesini koruyabilmek için savaş halindedir…
Aşk için kavganın ölümüne, umudun hiç kaybolmadığı Çukurova’da zorbalık ile elde edilen bir aşkın hikayesi….

Kaynak: Atv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir