Bizim İçin Şampiyon Filmi FoxTv ekranlarında

Bizim İçin Şampiyon Filmi FoxTv ekranlarında
Read Time:1 Minute, 48 Second

Bizim İçin Şampiyon Filmi FoxTv ekranlarında 22 Ağustos 2020 bu akşam yayınlanacak

2018 yılı yapımı yerli film Bizim İçin Şampiyon Filmi FoxTv ekranlarında 22 Ağustos 2020 bu akşam saat 20:00’da yayınlanacak. Türü dram , biyografi olan filmin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız oturuyor. Film gerçek hayat hikayesi olan efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini konu ediyor. Halis Karataş ve at yarışlarını konu alan film de, Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile ilgilenmeyenlerin bile sevgisini kazanmış olan at ve jokeyinden bahsediliyor. Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş, birlikte unutulmaz başarılara imza attılar. 1996 yılı Gazi Koşusu’ndaki 2:26:22’lik  süre  ile Şampiyon olan Halis Karataş ve Bold Pilotun rekoru  hala geçilemedi.

Baş rollerini Ekin Koç,Farah Zeynep Abdullah, Fikret Kuşkan ‘ın paylaştığı film bu akşam FoxTv ekranlarında ssat 20:00 da seyirci ile buluşacak.

Bazı sahneler nedeni ile +13 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur.

filmin fragmanı

Filmin Konusu

İstanbul’a iyi bir jokey olmak için gelen Halis Karataş’ın bu hayalini gerçekleştirme serüveni, Bold Pilot’la tanışmasıyla başlar. Ama bu yolculuğun sonunda ortaya çıkan tablo, Halis’in beklentisinin çok üstündedir: ikisi de efsane olmuşlardır. Yola, ikisinin de çok sevdiği birini, Begüm’ü, hayata bağlamak amacıyla çıkarlar; ama beklemedikleri bir şey olur: Koca bir topluma umut olurlar. 1990’ların ortaları. Türkiye’nin siyasal kararsızlık, enflasyon ve umutsuzlukla bunaldığı yıllar. Umutların neredeyse tükendiği o yıllarda halk katıldığı tüm yarışları en sondan gelerek kazanmayı başaran bu ata ve jokeyine yürekten bağlanır. Çünkü o insanlar kendilerini yarışın son metrelerinde bu ikilinin bulunduğu yerde hissederler: En geride. Ama bu kazanmayacakları anlamına gelmez. Çünkü yarış bitiş çizgisinde bitmektedir ve o çizgiyi ilk geçen Bold Pilot ve üstündeki Halis Karataş olur. Yarışı kazanırlar ama Begüm’ ü yaşatabilecekler midir?

Filmin Künyesi

Orijinal adı: Bizim için Şampiyon
Yapım yılı ve yeri:
2018 – Türkiye
Tür:
Dram, biyografi
Senaryo: 
Ahmet Katıksız, Serkan Yörük
Yönetmen:
Ahmet Katıksız
Oyuncular: 
Ekin Koç,Farah Zeynep Abdullah, Fikret Kuşkan

Keyifli seyirler dilerim

Kaynak: Beyazperde, FoxTv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

1 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir