Blade Runner 2049 Bıçaksırtı Filmi ShowTv’de

Blade Runner 2049 Bıçaksırtı Filmi ShowTvde
Read Time:1 Minute, 12 Second

Blade Runner 2049 Bıçaksırtı Filmi ShowTv’de

2017 yılı yapımı yabancı film Blade Runner 2049 Bıçaksırtı Filmi ShowTv’de 8 Ekim 2020 bu akşam saat 20:00’da yayınlanacak. BilimKurgu , gerilim, aksiyon türünde olan filmin yönetmen koltuğunda Denis Villeneuve oturuyor. Baş rollerinde Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas oynadığı 2017 yılı yapımı  film ; daha önce 1982 yılında çekilen  filmin devamı niteliğinde. Filmin sahnelerinde kullanılan görsel grafikler sayesinde geleceğin dünyasının az çok neye benzeyeceği, ileri teknolojiler betimlenmiş. Sahne çekim teknikleri sayesinde seyirciye sanki filim içindeymiş hissi uyandırıyor. Bu akşam saat 20:00 da ShowTv ekranlarında yayınlanacak olan film heyecan ve bilim kurgu severlerin izlemek isteyeceği cinsten.

Bazı sahneler nedeni ile +18 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur.

Filmin Fragmanı

Filmin Konusu

Blade Runner 2049’da ilk filmdeki hikayenin üzerinden geçen 30 yıl sonrası anlatılmaktadır. Los Angeles Polis Departmanı’nda görev yapan Memur K, tMemur K (Ryan Gosling) insanlığı büyük kargaşaya sürükleyecek, hatta sonunu bile getirebilecek bir sırrı ortaya çıkarmıştır. Bir felaketi önleyebilmesi için eski ödül avcısı Rick Deckard’ı bulup ondan bazı sorularına yanıt alması şarttır.  Acaba Rick’i bulabilecek mi? Bu arada aldığı yanıtların sonucunda hayatı tehlikeye girecek kendisini ve diğerlerini kurtarabilecek midir?

Filmin Künyesi

Orijinal adı: Blade Runner 2049
Yapım yılı ve yeri:
2017 – ABD
Tür:
BilimKurgu , Gerilim, Aksiyon 
Senaryo:
Hampton Fancher , Michael Green 
Yönetmen:
Denis Villeneuve
Oyuncular:
Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas

Kaynak : ShowTv,beyazperde

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir