Bu 5 hareket erkekleri iyi hissettiriyor

0 0
Read Time:1 Minute, 40 Second

Bu 5 hareket erkekleri iyi hissettiriyor

Antik zamanlardan beri kadın ve erkeğe biçilmiş roller kültürel ve toplumsal kurallarla küçük yaşlardan başlayarak bilinç altına işleniyor. Son yıllarda daha bilinçli anne ve babalar bu rolleri çocuklarına dayatmamak  için bir çok önlem alsa da toplum hala bu yazılmamış kuralları cinsiyetler üzerine etiketliyor. Örneğin erkeklerin daha güçlü, koruyucu ve kollayıcı olması gerekliyken kadınların daha kırılgan, zarif, yardıma muhtaç ve zayıf olması gerektiği gibi anlamsız davranış biçimleri destekleniyor. Bu da bilinç altına işlenen rollere sebep oluyor. Bir çok erkek aslında içten içe ona bir erkeğe yakışan hareketleri atfettiğinizde memnun oluyor. İşte bu 5 hareket erkekleri iyi hissettiriyor.

Sevgiliniz araba kullanırken yan koltukta uyumak

Uzun yolda giderken siz uyurken şoför de uyuya kalabileceğinden biraz riskli olabilir. Ancak erkekler o araba kullanırken siz yan koltukta uyuyakaldığınızda bundan içten içe keyif alırlar. Çünkü bunu kendilerine karşı duyulan güven olarak yorumlarlar.

Sevgiliniz veya eşinize  ‘Erkeğim’ diye seslenmek

Günümüzün şartlarında  bu sözcük klişe gelebilir. Ancak ister maço olsun ister olmasın her erkek kendisine bu şekilde seslenilmesinden hoşlanır. Siz de arada bir sevgilinize ‘Erkeğim’ diye seslenin. Gözlerindeki mutluluğu gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Ama gerçek bu!

İhtiyacınız olmasa da  sevgilinizden yardım isteyin

Siz kendi ayaklarınızın üzerinde durabilen güçlü bir kadın olmanıza rağmen bazen karşınızdaki erkekten yardım isteyin. Bu içgüdüsel olarak erkeğin kendisini işe yarar ve güçlü hissetmesine neden olacaktır. Size yardım ederken ne kadar keyif aldığını görebilirsiniz. Çünkü ona ihtiyaç duyulması erkekleri duygusal yönden destekler.

Sevgilinizin eşyalarını giyinin

Antik zamanlardan beri her tür hayvan koku olgusunu  kendi bölgesini belirlemek için kullanır. Bu nedenle midir tam olarak bilinmese de ; erkekler kadınların ; onların kıyafetlerini giyinmelerinden keyif alabiliyor. Yani o cinsel birleşmeden  sonra erkeğin gömleğini giyinen kadın olayının bir anlamı var.

Erkeği arada bir arayın kontrol edin

Asla her dakika ne yaptığını, nerede olduğunu sorup onu daraltmayın. Ancak; sevgilinize onu düşündüğünüzü gösterecek kadar günde 1 veya 2 kere arayın. Dışarıya çıktığında ona bir telefon edip nasıl olduğunu sormanız kesinlikle onu çok iyi hissettirecektir. Bu nedenle fazla abartmadan onunla  ilgilendiğinizi  sevgilinize göstermeyi ihmal etmeyin.

Kaynak:Hürriyet

Diğer Aşk ve İlişki Haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir