Buckingham eserleri halkla buluşuyor

0 0
Read Time:42 Second

Son dönemde ‘The Crown’ dizisiyle gündemde olan Buckingham Sarayı’nın Kraliyet Koleksiyonu’nda yer alan dünyaca ünlü eserler, 11 Aralık’ta ‘Buckingham Sarayı’ndan Başyapıtlar’ başlıklı sergide izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Buckingham Sarayı’nın Kraliyet Koleksiyonu’nda yer alan sanat eserleri, 18. yüzyıla ait sarayın temel hizmetlerini güncellemek üzere başlatılan 10 yıllık proje kapsamında, kraliyet ailesinin ünlü resim galerisinden bir süreliğine kaldırılacak ve halkın karşısına çıkacak.

Buckingham Sarayı’ndaki The Queen’s Gallery’de 11 Aralık’ta açılması planlanan ‘Buckingham Sarayı’ndan Başyapıtlar’ (Masterpieces from Buckingham Palace) başlıklı sergide, aralarında Vermeer’in onlarca tablosu ve Titian’ın ‘Madonna and Child with Tobias and the Angel’ının da yer aldığı 65 eser görülebilecek.

Sergilenecek diğer ünlü eserler arasında Rubens’in 1623 tarihli otoportresi, Johannes Vermeer’in hayatta kalan 34 eserinden biri olan ‘The Music Lesson’ ve Claude Lorrain’in ‘Harbour Scene at Sunset’ tablosu bulunuyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir