Çatı Katı Aşk 5.bölüm Fragmanı yayınlandı

KanalD'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk
Read Time:1 Minute, 20 Second

Çatı Katı Aşk 5.bölüm Fragmanı yayınlandı

Kanal D ‘nin sevilerek izlenen dizisi Çatı Katı Aşk 5.bölüm Fragmanı yayınlandı . 6 Ağustos 2020 bu akşam saat  20:00  da izleyici ile buluşacak olan dizi de yine heyecan dorukta…

Çatı Katı Aşk 5. Bölümde neler olacak?

Ayşen’e görücü geleceğini öğrenen Ateş büyük şaşkınlık yaşıyor!

Saadet Hanım, Ateş ve Yasemin’in çatı katındaki hayatlarından rahatsız olmaya devam ediyor. Oğlu Celal’i her fırsatta doldurmayı da başarıyor. Çatı katının kiracılarından, Yılmaz Ailesinin çektiği eziyeti sonlandırmak isteyen Saadet Hanım evlilik kozunu ortaya atar. Ayşen ya da Demir evlenirse çatı katında yaşayacaktır ve böylelikle de kiracı derdinden kurtulacaklardır. Bu haber gençler arasında yayılmaya başlar. Özellikle Ateş, Ayşen’e görücü geleceğini öğrenince yıkılır. En büyük tepkiyi ise, Demir gösterir.

5. bölüm fragmanı

Dizinin Konusu

Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir… Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in  ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir?

Yeni bölüm 6 Ağustos 2020 bu akşam saat  20:00 da KanalD ekranlarında yayınlanacak.

Keyifli seyirler dilerim

Kaynak: KanalD

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir