Donald Trump COVID-19’a Yakalandı!!

donald trump
Read Time:1 Minute, 4 Second

Donald Trump COVID-19’a Yakalandı!!

ABD Başkanı, Twitter hesabından COVID-19 ile mücadele ettiğini duyurdu. Daha önce corona virüs hakkında yaptığı ilginç açıklamalar yüzünden hem basın hem de halk tarafından eleştirilen Donald Trump COVID-19’a yakalandı!!

Trump’ın danışmanı Hopa Hicks de bu virüse yakalanmıştı. ABD Başkanı bundan dolayı kendisine özel bir oda ayırttığını ve kendisine bir karantina süreci hazırladığını söylemişti. Hicks, 29 Eylül 2020 tarihinde düzenlenen başkanlık tartışmasını yerinde seyredebilmek için Trump ile aynı uçağa binmişti.

Bu gece, @FLOTUS ve COVID-19 için pozitif test ettim. Derhal karantina ve kurtarma sürecimize başlayacağız. Bunu BİRLİKTE atlatacağız!

Donald Trump COVID-19 paylaşımı ile rekora koşuyor

Paylaşımında eşine ve kendisine uygulanan testin pozitif çıktığını, karantina ve tedavi sürecinin derhal başlatılacağını duyuran 74 yaşındaki siyasetçi bu virüsün üstesinden geleceğini söyledi. Beyaz Saray tarafından yapılan bir açıklamada hem Donald Trump’ın hem de Melania Trump’ın herhangi bir hayati tehlikeye maruz kalmadığı bildirildi. Twitter’ı karıştıran bu ileti için yapılan yorumlar da gündeme damgasını vurdu.

Bir çok beğeni toplayan bu mesaj, bir o kadar da retweetlenerek gündem oldu. Bu istatistikler her geçen saniye daha da yüksek sayılara ev sahipliği yapıyor. ABD Başkanı için destekleyici mesajlar paylaşanlar kadar Trump’ı eleştirenler de var.

YAZARIN DİĞER YAZILARI İÇİN TIKLAYIN..

Eğer haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir