En iyi dekorasyon fikirleri

Hepimiz dekorasyon tercihlerimiz konusunda fikir almak, bi kaç yere bakıp fikirlerimizi zenginleştirmek isteriz. İşte Bu konuda fikir alacağımız birkaç dekorasyon sitesi

En iyi dekorasyon siteleri ile harika evler tasarlayabilirsiniz. Evlerimizin dekorasyonunu değiştirmek biz insanlara çoğu zaman tap taze bir nefes gibi gelir ve elbette ki internet son zamanlarda bu konudaki en büyük ilham kaynağı gibi gözüküyor. Eğer siz de ev dekorasyonu konusunda fikir almak için nitelikli dekorasyon siteleri arıyorsanız yerli – yabancı dekorasyon sitelerinden ilham alabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın sıcak ve iç açıcı olmasını istiyorsanız kaliteli zamanlar geçirebileceğiniz evinizi aşağıda sizler için sitelerden fikir alarak tasarlayabilirsiniz.

HGTV

Eğer yaşam alanlarınızda farklı, orijinal dizayn ve dekorlar görmek istiyorsanız HGTV sayfalarını sizlere öneririz.

Freshome

Freshome iç tasarım ile ilgili fikirlerinin yanı sıra orijinal tasarımlar konusunda da örnekler sunuyor. Özellikle yeni bir ev yaptırmayı düşünüyorsanız bu popüler siteyi inceleyebilirsiniz.

Home Made Modern

Youtube sayfası da mevcut olan bu siteyi severek takip edeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu web sitesinde handmade – DIY ev eşyası tasarımlarından hazır ürünlere kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Ev eşyalarının 0 dan son noktasına kadar yapım aşamalarını adım adım gösteren videoları bile bulabilirsiniz. Home made modern sayfalarına girdiğinizde illa eşyaları hazır olarak satın almak zorunda kalmayacağınızı göreceksiniz çünkü dilediğiniz eşyayı yapabileceğinizi aşamalı video örnekleriyle bulabileceksiniz.

 

Dornob

Dornob 99 yılından beri mimari ve tasarım konusunda en popüler bulunan dijital dergi örneklerinden biri. Profesyonel tasarımlar konusunda günlük haberleri bulabileceğiniz bir web sitesi.

Home Adore

Dekorasyon dergisinin açtığı bu site, dekorasyon için başyapıtlardan biri olarak kabul görüyor. Home Adore’nin Sloganı ise ‘ilham verici iç dekorasyon örnekleri’…

Coco Pine Design

Evinizi geniş ve ferah gösterecek fikir ve kaliteli fotoğrafları bulabileceğiniz Coco Pine Design’in sitesinde pek çok farklı kombin örnekleri de mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir