Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178.Bölümü Atv’de

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178.Bölümü Atvde
0 0
Read Time:1 Minute, 22 Second

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178.Bölümü Atv’de 29 Aralık 2020 bu akşam saat 20:00 da yayınlanacak.

Salı günlerinin vazgeçilmez dizisinin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm fragmanı yayınlandı. Konusu ile gizem dolu soluk kesen dizi hiç hız kaybetmeden devam ediyor. Yine merak ve heyecan dolu bölümüyle ekranlara gelen dizinin bu bölümünde neler olacak dengeler değişiyor mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178.Bölümü Atv’de bu akşam izleyicisi ile buluşacak.

178. bölümde neler olacak?

Tipi’nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Yaman Korkmaz ; Tipi’yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli’den masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmazbir yandan da  Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli’nin ortadan kaldırılması için de plan yapar.

Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi’nin hayatını kurtarmak için plan yapar. Gönül’üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli’nin işini zora sokar.  Emine Façalı, masada kardeşi Tipi’nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı’yı sıkıştırır.

Hızır Çakırbeyli, kendi  içlerindeki haini bulmak için plan yapar. Okların Bahar’ı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli’nin yine de içine kurt düşer. Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru’dan alacaklardır.

Ceylan Çakırbeyli, çantasındakini sırdaşı Ebru’ya mı yoksa eşini elinden alan Bahar’a mı doğrultacağına henüz karar vermemiştir.

178. bölüm fragmanı

Dizinin Konusu

Türkiye’nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler’in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa’nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Kaynak :Atv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

 

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir