Evim filmi 23 Mayıs 2020 StarTv’de

Evim filmi 23 Mayıs 2020 StarTv'de
Read Time:1 Minute, 17 Second

Evim filmi 23 Mayıs 2020 StarTv’de yayınlanacak

2015 yılı yapımı yabancı bir Animasyon filmi olan Evim filmi 23 Mayıs 2020 StarTv’de saat 20:00 ‘da yayınlanacak. Türü animasyon, macera,fantastik olan filmin senaryasu Tom J. Astle , Matt Ember tarafından yazıldı. Farklı yerlerden farklı kültürlerden olan kişilerin arkadaşlık kurabileceğini konu alan film çocuklarla beraber seyredilecek eğlenceli filmlerden biri. Bu akşam saat 20:00’da StarTv ekranlarında seyirci ile buluşacak. 

Film  bazı sahnelerinden dolayı +5 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur.

filmin Fragmanı

Evim Film Konusu

Buff denen göçebe bir ırk kendi yaşadıkları gezegen patlayınca başka bir gezegen bulmaya çalışırlar. Ararken çok güzel bir gezegen bulurlar Dünya… Artık burası onların yeni evleri olacaktır. Dünyayı istila etmeye başlarlar. önce gece  karanlığında çok gelişmiş teknolojileri ile insanları toplayıp onları bir kampa toplarlar. Bu arada Buff denen bu uzaylılardan biri  olan Off yaptığı hatalar nedeni ile kendi halkı tarafından cezalandırılır. Ancak kaçan Off İnsan dostu bir uzaylıdır. Dünya da saklanmaya çalışırken uzaylılardan kaçmayı başarmış Lüle adlı maceracı bir kız ve onun kedisi ile arkadaşlık kurar, çok farklı yerlerden gelmiş iki karakterimiz birlikte büyük bir maceraya atılırlar. Off halkının yaptığının doğru olmadığını anlar ve lüle’ye annesini bulması için yardım eder. Acaba off kendi halkından kaçabilecek midir? Lüle onun halkının kaçırdığı annesine kavuşabilecek midir* dünya istiladan kurtulabilecek midir?

Filmin Künyesi

Orijinal İsmi: Home
Yapım yılı ve yeri: 2015 -ABD
Tür: Animasyon , Fantastik , Macera
Yönetmen: Tim Johnson
Senaryo: Tom J. Astle , Matt Ember

Keyifli Seyirler dilerim

Kaynak : StarTV

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir