FoxTV’nin Yeni dizisi Bay yanlış başlıyor

FoxTV'nin Yeni dizisi Bay yanlış başlıyor
Read Time:1 Minute, 3 Second

FoxTV’nin Yeni dizisi Bay yanlış başlıyor

26 Haziran 2020  bu akşam ekranlara gelecek olan FoxTV’nin Yeni dizisi Bay yanlış başlıyor . FoxTV ekranlarında yine bir romantik komedi dizisi seyirciyle buluşacak. Baş rollerde Can Yaman ve Özge Gürel oynadığı dizi lüks yaşayan Avrupai  gençlerin hayatlarını esprili bir tarzda anlatıyor. Senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin’in yazıdığı  dizi ile cuma akşamınız eğlenceli geçebilir. Dizinin ilk bölümü bu akşam saat 20:00 da FoxTv ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Bazı sahneler nedeni ile +10 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur.

İlk bölüm Fragmanı

Dizinin Konusu

“Bay Yanlış” dizisinde Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. En son yaşadığı ilişkisinde de aldatılan  Ezgi  nerede hata yaptığını sorgulamaktadır. Ezgi (Özge Gürel) artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, en sonunda da  evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Ezgi Komşu evdeki Özgür’e aşık olmaya başlar. Ancak bu aşk karşılık bulabilecek midir?  Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde çok iyi dost mu olacaklar, aralarında  neler yaşayacak ?

dizisi Bay yanlış başlıyor

Kaynak: FoxTv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir