Game of Thrones’un neden alelacele bittiğini yapımcıları açıkladı!

Read Time:49 Second

Sevilen dizi Game of Thrones dizisinin yaratıcılarından David Benioff, dizinin neden 8’inci sezonda bittiğini açıkladı.

George R. R. Martin’in kitaplarından uyarlanan “Game of Thrones”, izleyicilerin daha uzun sürmesini istemesine rağmen dizinin yaratıcıları David Benioff ve D. B. Weiss tarafından 8’inci sezonda sonlandırıldı.

Benioff ve Weiss’ın bu kararı, 8’inci sezonda pek çok hikayenin ve sahnenin hızlıca toparlanmasına yol açmış bu da hayranları ciddi biçimde sinirlendirmişti. Dizi finalini beğenmeyen hayranlar imza kampanyası başlatarak 8’inci sezon finalinin yeniden çekilmesini talep etmişti.

’10 sezonluk bir diziye dönüştürmek istemedik’

James Hibberd’ın yeni kitabı “Ateş Ejderhayı Öldüremez: Game of Thrones ve Destansı Dizinin Anlatılmamış Resmi Hikayesi”nde (Fire Cannot Kill a Dragon: Game of Thrones and the Official Untold Story of the Epic Series) David Benioff verdikleri karara dair şunları söyledi:

“Gereğinden uzun süre ekranlarda kalan bir dizi olmasını istemedik. Kitaplarda ve dizide sevdiğimiz şey hızlanma ve bir şeye doğru ilerleme duygusuydu. , altın kazı boğardık. İnsanların üzerinde çalıştığı ve biraz daha uzun sürmesini istediği bir noktada kesmek istedik.”

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir