Genç Görünen Ünlülerin Doğal Yollarla Gerçekleştirdiği Gençlik Sırrı Ortaya Çıktı!

Read Time:1 Minute, 9 Second

Ünlüler gençlik sırrını çözmüş gibi görünüyor. Yıllara meydan okuyor gibi hep aynı kalıyorlar, değil mi? Birçoğumuz onların bu kusursuz görünümlerin estetik tedaviler ve masraflı ilaçların sonucu olduğunu düşünüyor. Fakat birçok ünlünün açıklamaları bunun doğal yollarla da gerçekleşeceği yönünde.

Peki bu ebedi gençliğin sırları ne? İşte detaylar

ALKOL SİGARA VE KAFEİNDEN UZAK DURUN!

Bu üçlünün sağlığımıza nasıl zarar verdiğinin üzerinde durmamıza elbette gerek yok. Yapılan bir araştırma, sigara ve ağır alkol kullanımının DNA’yı değiştirdiğini ve erken yaşlanmaya yol açtığını açıklıyor.

BOL BOL SU

Su içmenin cildi yenilediğini ve nem seviyesini arttırdığını biliyoruz. Ama bunun yanında yüzümüzün ışıl ışıl parlaması için harika bir yol!

UYKU

Ünlülerin tahmin ettiğimizden daha tempolu ve gürültülü hayatları var. Bu yüzden uyku onlar için ilk sırada geliyor.

SIKI ANTRENMANLAR

50’lerine merdiven dayamış olan ünlüler çok kuvvetli egzersizlerle çalıştıklarını söylüyor.

STRESSİZ POZİTİF BİR YAŞAM

Dünyadaki tüm insanlar strese maruz kalır, hatta onsuz bir yaşam neredeyse imkansızdır.

MEYVE VE SEBZE AĞIRLIKLI ÖĞÜNLER

Meyve ve sebze yemek sağlıklı bir beden isteyen herkes için çok önemli.

GÜNEŞTEN UZAK DURUYORLAR!

Yaşı 50’yi geçmiş ünlüler porselen tenini korumak için zorunda kalmadıkça güneşe çıkmıyormuş. Güneş ışınlarında bulunan ultraviyole ışınları deri yaşlanmasına yol açıyor. Bu yüzden her gün yüzünüzde güneş koruyucu kullanmanızı öneriyoruz.

İYİ GENLER

Kalıtımsal etkenler yaşlanmanın asıl sorumlusu değil. Uzmanlar dengeli beslenen, alkol, sigara ve mamullerinden uzak duran bir kişinin, bu konuda yanlış kararlar veren tek yumurta ikizinden daha genç görüneceğini söylüyor.

0 0

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir