Giulia Pintus: Kusurların Güzelliği

Read Time:34 Second

Giulia Pintus pastel çizimlerinin birçoğu  kusurların güzelliğine odaklanıyor . Piacenza tabanlı illustrator, maskara uygulamak ve bir iğneye iplik takmak gibi sıradan görevleri yerine getirmek veya sakin bir şekilde tamamlamak için tuhaf karakterler oluşturur. “İnsan figürleri çizmeyi seviyorum” diyor. “Ayrıca karakterin psikolojisini göstermeyi ve bunu yapmayı seviyorum gerçek insanlardan ilham alıyorum.”

İlginç çizimler, Pintus’un organik bir kaynaktan ilham aldığını söylediği vücut pozitifliğinin rolünü düşünüyor. “Birkaç yıl boyunca, ülkedeki manavdan sebze almayı tercih ediyorum. Süpermarkette hepsi aynı büyük, pürüzsüz, parlak ve sahte görünüyor ”diyor Colossal. “Manav yerine sebzeler biraz eğri. Bazen hala kökleri ve biraz toprakları vardır. Bence bunda çok güzellik var ve bu gerçeği sadece yiyeceklerde değil, çizdiğim karakterlerde de arıyorum. ”

 

Scopri lo stile agrodolce dell'illustratrice Giulia Pintus ...

 

 

Le illustrazioni di Giulia Pintus “Attilio in mostra” in libreria ...

Pets 2 - Vita da animali: Il Poster Esclusivo di Giulia Pintus

Giulia Pintus Tumblr posts - Tumbral.com

 

0 0

About Post Author

Yeşim Erdem

Yazar,İstanbul'da doğdu. İ.İ.B.F'den mezun oldu. Profesyonel iş hayatında, 15 yıl bankacılık sektöründe çeşitli görevlerde çalıştı. Sanata olan merakı nedeniyle çini ve seramik sanatı üzerine eğitimler aldı. Teknolojixhaber.com ve LaFLaF.net de yazmaktadır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir