Göbek Eritme Taktikleri

Göbek Eritme formüllerinin en etkilisi burada! Her gittiğiniz yere göbeğiniz sizden önce gidiyor ve her aynaya baktığınızda hayata küsüyor musunuz? Sizi çok iyi anlıyoruz. Zira bu problem hem görüntü kirliliği, hem de sağlık açısından sizi üzecektir var oldukça  ama size önerdiğimiz teknikleri uygulayarak bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Read Time:1 Minute, 36 Second

 

İşte Göbek Eritme Serüveni

Bunu kafanıza koyduktan sonra ilk önce beslenme alışkanlıklarınızı bir miktar değiştirmeli ve kaloriden eksiltilmiş yiyeceklerle beslenmelisiniz. Sonrasında bu aşağıdakileri aynı anda yapmalısınız.

1 – Motivasyonunu koru

2 – Hedef için sabırlı olun ve kısa sürede gerçekleşme beklemeyin

3 – Beslenme ve egzersiz sürecinde kararlı olun ve paralel hareket edin

Şimdi öncelikle kaloriyi azaltmalısınız demiştik. Bunu internette yer alan günlük kalori hesaplayıcılarda hesaplayarak bulun ve günlük almanız gereken kalori miktarını ne olursa olsun aşmayın. Hatta makro kalori aracında; ne kadar yağ, karbonhidrat ve şeker alabilirsiniz bunu da bulun.

Şayet 2 hafta geçmesine rağmen hiç kilo veremediyseniz, metabolizmanız çok ağır çalışıyor demektir. Bu durumda hesapladığınızdan 400 – 500 kalori daha düşürmeniz gerekir.

Şimdi gelelim özellikle karın eritmek için tüketmeniz ve tüketmemeniz gereken besinlere…

Tüketebilirsiniz; lifli gıdalar, ananas, domates suyu, sebze – meyve

Tüketmeyin; karbonhidrat, trans yağ, gazlı gazsız içecek, işlenmiş gıda, ağır besinler

 

Göbek Eritme Egzersizleri

Ağırlık çalışarak ve kardio yaparak işe başlamalısınız. Güçlü bir HIIT kardio yaptığınızda, kardio sonrasında bile yağlarınız yanacaktır. Ağırlık antrenmanı yaptığınızdaysa kas kütleniz artar. Örneğin tüm kaslarınızı çalıştıracak olan sguat, karın yağları için çok faydalı olacak, bu yağları kasa dönüştürecek olan egzersizlerdendir. Bu arada egzersiz yaparken aç olmaya özen gösterin. Egzersizleri uzun uzadıya uzatarak kendinize zarar vermemelisiniz. Zira haddinden fazla uzatılan egzersizler araştırmalara göre göstermiştir ki vücutta büyük kalori açıkları oluşturur artı olarak da vücutta stres oluşur. Bu yüzden egzersiz periyodlarını 40 dakika maksimum bir saat ile sınırlandırmalısınız.

 

Göbek Yağlarından Arınmak İçin Diğer Dikkat Etmeniz Gerekenler

1 – Kaliteli ve yeterli derecede uyuyun.

2 – Alkol tüketmeyin zira alkol karın  yağ hücrelerini besler

3 – Göbek bölgesini tetikleyen kortizol hormonu yüklenmemek için stresten uzak kalmaya çalışın.

Karın Yağlarına Streç Folyo Yöntemi

Kadınlar şimdilerde karın eritme konusunda bunu da deniyor ve çok başarılı olduğunu söylüyorlar. Ama alerjen etkilerle karşılaşmamak adına yaz sıcakları sonlandığında yapmanızda fayda var elbette. Hergün karnınıze e vitamini yağı sürerek sıkıca  streç folyoyla sarıyorsunuz. 1 saat geçince  duşta deniz tuzu ve kahve ile peeling masajı yapıyorsunuz.

0 0

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir