Güneş Oğlak Burcunda işte genel özelikleri

Güneş Oğlak Burcunda işte genel özelikleri
0 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

22 Aralık itibari ile Güneş Oğlak Burcunda işte genel özelikleri…
Gizemli, disiplinli bir o kadarda lider özelliğini taşıyan bu burçta doğanları hangi özeliklerinden tanıyabilirsiniz? Bunun cevabı için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Güneş Oğlak Burcunda işte genel özelikleri
Toprak grubunda olan Oğlak burcunu yönetici gezegeni Satürn’dür. Bu gezegen disiplini, karmayı, sorumluluğu temsil eder.

Oğlak burcunda bulunanların genel olarak kişisel özellikleri:

Disiplinli bir yapıya sahip olan Oğlak’lar Geleceği ayrıntılı biçimde planlamaya çalışırlar. Ancak geleceği kontrol edemediklerinden işler yolunda gitmediğinde depresyona girerler. Sorumluluklarını daima düzgün bir şekilde yerine getirmeye çalıştıklearından insanlarla ilişki kurarmaya vakit kalmaz. Ancak hiçbir zaman yalnız hissetmezler. Onlar için insanlar işleri için gereklidir bu nedenle onları ‘Kullanırım’ sözcüğü tanımlayabilir. Her zaman ciddidirler, tutucudurlar. Disiplinli olduklarından güçlü iradeleri  sayesinde çok çalışkan oldukları için başkalarının saygısını kazanırlar. Oğlak’ın iki temel özelliği vardır. Güvenilirlik ve sorumluk sahibi. Çok gelişmiş bir görev duyguları olduğundan bazen kendi başarılarnı abartırlar. Oğlaklar para konusunda dikkatlidirler nereye harcayacaklarını iyi seçerler. Kendilerine yarar gelecek bir konuda eli açık davranabilirler. Geleneklere bağlı kişilerdir. Bu nedenle duygusal özgürlüğü anlamakta güçlük çekerler. Kendinden küçükleri anlamakta zorluk çekerler çünkü onlar için disiplin önemlidir. Somut konularla uğraşır, doğada bulunan olaylardan örnek alarak işlerini başarılı bir şekilde yürütürler. Her konuda başarılı olabildiklerinden ruhsal olarak da doyumlu kişilerdir. Zevklerine düşkündürler bu nedenle işlerini organize ederken kendilerine uygun olmasına önem verirler. Bu özellikleri kişisel yaşamda aile hayatlarına da yansır. Evlerinde de aynı düzene, disipline ve rahatlığa çok önem verirler. Rahatsız oldukları ortamlara girmek istemeyebilirler.

Diğer astroloji haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir